SlimPatch - náplaste na chudnutie

veronikale
14. jún 2012

Ahojte kočky, našla som zas niečo "prevratné" na chudnutie 🙂 http://www.slim-patch.net/naplast-slimpatch-domov/ - máte niekto skúsenosti? lebo žiadnu recenziu či diskusiu o tomto som nenašla... ale na druhej strane sľubujú vrátenie peňazí /ale to takmer všetci/ a sú zapísaní v obchodnom registri... tak neviem 🙂

misa107
15. mar 2017

@veronikale ahoj chcela som sa ta opytat ci si schudla pomocou tych naplati..dakujem

buckovak
16. mar 2017

@misa107 keby bola z náplastí schudla, bola by sa už pred 5 rokmi pochválila. A tak by boli štíhli všetci, lebo by sme ich všetci používali, a už nikto by potom neskúšal objednávať ďalšie "zaručene fungujúce " prípravky, ktoré od roku 2012 nabehli na trh. Bohužial je to odrb, tak ako aj tie ďalšie zázračné tabletky - nič také neexistuje, len pevná vôľa 😉

palickovana
22. mar 2017

No ja uz ich mam tyzden a nevidim zatial ziaden pokrok. Snazim sa pri dvoch detoch, skole a praci trocha pocvicit, ale zatial nic. Dam vediem ako to fungovalo. Mam fotky ked som zacala a nafotim si v piatok ze aky pokrok. Dnes som sa vsak vazila a hmotnost mi neklesla a chut mam na sladke dost. 🙄