Spalovač tukov počas cvičenia

radka159
9. apr 2015

Baby, neporadite nejaky dobry spalovac tukov, ktory neposkodi organizmus a nema ziadne neziaduce ucinky, najlepsie nieco prirodne, vhodne pred cvicenim (jumping)

radka159
autor
9. apr 2015

@lucianakoniku mas skusenosti?schudla si?

mawka
9. apr 2015

ja som skusala Lipo 6 ultra concentrate a je to o nicom. vsetci su z toho hotovi, aka je to bomba, najsilnejsi na trhu, bla bla bla. ze doda energiu, posobi termo, akoze zahrieva, atd. no, na mna to posobilo diureticky, stale som chodila cikat /to iste mi robia ribezle rozmixovane/, prehanalo ma to /to ma prezenie aj smotana/, energiu som mala asi hodinku ako po skvelej silnej kave, potila som sa sice o cosi viac, ale to bolo asi tak vsetko. popri tom som aj cvicievala a nemam pocit, ze by to spalilo nejaky tuk vobec. v recenziach ludia spominali aj 7 kil/mesiac ale samozrejme aj cvicili pri tom. skusila som aj Lipo 100 a nic. ucinky som tiez asi tak hodinku pocitovala a finito.
ale zase asi zavisi od organizmu. na mna nezaberal nikdy ani adipex retard ani nic. vsetci z toho naspeedovani, nafetovani a nemohli spavat a nejedli a nepili a ja som po adipexe dostala este vacsiu chut na jedlo, spavala som ako babatko a bola som naopak strasne pokojna. a to bol adipex normalne od lekara na predpis a z lekarne, nie z internetu.
takze bud som nejaka pretocena alebo neviem 😀
a hlavne som prisla na to, ze nie je kam sa ponahlat, hlavne nie za dokonalostou, cielom je nebyt nadupana a rychlo schudnut, ale citit sa fit a zdravo a postupne. proste cim viac sa clovek sustreduje na chudnutie a vykony, tym viac prestava vnimat, co sa okolo neho deje, je tak zamerany na tieto veci, az zabuda na ine. hovorim z vlastnej skusenosti a z pozorovania ludi okolo seba, ktori sa do toho vrhli lebo je to akesi nove sialenstvo. 🙂
ale inak drzim velmi velmi palce vsetkym, ktori so sebou nieco robia a len o tom nekecaju 🙂

lucianakoniku
9. apr 2015

@radka159 ja som ho praveze uzivala iba chvilu, lebo potom som otehotnela a v tehotenstve som uz taketo vyzivove doplnky nechcela brat, v podstate nebol dovod. za tu kratku dobu co som ho uzivala som toho vela nespozorovala...
po porode som chudla, potrebovala som zhodit cca 15 kg, aj sa podarilo, tentokrat som ziadne vyzivove doplnky neuzivala, kedze som kojila. preto som radsej len upravila stravu a zacala sa hybat a kila postupne odisli.
ja nemam voci vyzivovym doplnkom ani negativny ani pozitivny vztah, moja skusenost je ze chudnut sa da urcite aj bez spalovacov. mne napriklad kila sli dost dole po tom, co som na veceru zacala jest zeleninove salaty, alebo ked som robila intervalovy trening. takisto som po urcitej dobe obmienala typy pohybovych aktivit, aby telo neupadlo do rutiny, myslim ze to mohlo mat tiez svoj efekt...
kamoska uzivala L-karnitin ked chodila na spinning, ona si ho pochvalovala, hlavne kvoli doplneniu energie, aj schudla ale ci to bolo karnitinom alebo tym ze jazdila 3x do tyzdna, alebo kombinaciou oboch, to tazko povedat...

radka159
autor
10. apr 2015

Dakujem za nazor baby 🙂. lucianakoniku ako si si upravila stravu?nemas nejaku radu ako na to? 🙂

radka159
autor
10. apr 2015

@lucianakoniku ahoj, ako si si upravila stravu?nemas nejaku dobru radu ako na to? 🙂

lucianakoniku
10. apr 2015

@radka159 vies co, ja som zacinala tak postupne, kedze som tu upravu stravy riesila pocas kojenia. najskor som si kupila knihu od bukovskeho hned to bude a podla nej som si zacala varit obedy. postupne som sa zacala vzdavat sladkosti a sladenia napojov, cukor som vylucila skoro uplne az na 1,5 lyzicky, ktoru som si davala do kavy, tu by som neosladenu nevypila 🙂
co sa tyka pitneho rezimu, pila som hlavne cistu vodu, sem tam neosladeny caj, prestala som pit dzusy a vsetky dochucovane sladke balene vody. jediny sladky napoj denne bola ta kava.
na ranajky som si zacala robit cerealne kase, najviac ovsene (klasicke ovsene vlocky som povarila v mlieku alebo vo vode, pridala biely jogurt, ovocie, najcastejsie struhane jablko, alebo inac hocijake sezonne ovocie, pripadne dosladila medom, javorovym alebo agavovym sirupom, podla toho co som mala doma). fajn su vlocky najemno namlete, trebars z lidla alebo emco, tie netreba dlho varit, takze setria cas.
na desiatu a olovrant som jedla vacsinou ovocie.
na obed vzdy zeleninova alebo ina polievka (ale bez zasmaziek, smotany a pod.), ako druhe nieco od spominaneho bukovskeho, alebo maso so zeleninou - snazila som sa minimalizovat ryzu aj zemiaky, niekedy sa mi to podarilo, niekedy nie.
velky posun som zaznamenala ked som na veceru zacala jest zeleninove salaty. mala som take obdobie kedy som ich jedla asi mesiac v kuse, strasne mi to chutilo a vtedy sa kila pohli dole dost vyrazne.
ja som strasne pecivova, podarilo sa mi ho sice obmedzit ale nie vylucit uplne, takze obcas som skoncila vecer na chlebe, co nebolo uplne idealne.
ale v kombinacii s cvicenim to zas az taku katastrofu neznamenalo.
ked ma obcas prepadla chut na sladke (nastastie to nebyvalo casto), dala som si tabulku cokolady, nastastie mi to stacilo. inac som sa snazila doma nemat ziadne potraviny, hlavne sladkosti, co by ma "zvadzali" na zlu cestu 🙂
no a este mam jeden super typ, ten som ale zacala praktizovat az nedavno, zacala som si robit ovocne a zeleninove smoothie, je to skvele na ranajky, desiatu aj olovrant, dokonca aj zasytia. tiez si ich mozes pripravit vecer, na noc dat do chladnicky a rano len vytiahnes a vypijes.
urcite sa da to stravovanie riesit aj lepsie, mne to vyhovovalo takto, v tychto kombinaciach som nemala pocit ze sa obmedzujem, bola som syta a vedoma toho, ze do tela davam co najviac vitaminov a zivin.
jaaaj a potom som este venovala pozornost aj priprave potravin, najcastejsie som jedla stravu dusenu, varenu, zapekanu, prestala som jest vyprazane a vysmazane jedla, uprimne, tie mi vobec nechybali.
ono dolezite je hlavne najst si svoju cestu a prisposobit stravu svojmu telu tak, aby si vedela na takej strave fungovat dlhodobo, idealne navzdy 😉
neviem ci som pomohla ale drzim palce 🙂

radka159
autor
10. apr 2015

dakujem pekne ,velmi si pomohla. idem hnet pozriet knihu bukovskeho a objednam. a ako sa robi to ovocne a zeleninove smoothie?

lucianakoniku
10. apr 2015

@radka159 na smoothie ti bude stacit len mixer a rozne druhy ovocia a zeleniny, mozes si robit cisto ovocne, cisto zeleninove alebo ovocno-zeleninove smoothie, podla toho co ti bude chutit najviac. Daju sa do nich zamixovat aj bylinky, mata, medovka a pod.

ja mam oblubeny tento recept: 1jablko, 1pomaranc, 1/2salatovej uhorky, par ruziciek brokolice a za hrst baby spenatu ocistim a rozmixujem, ak treba, doriedim pomarancovou stavou pripadne trochu dosladim agavovym alebo javorovym sirupom - ale ak je ovocie normalne sladke, dosladzat ani netreba

Na nete najdes kopu receptov, tu je zopar linkov:
http://slunecnyzivot.cz/2014/02/4-recepty-na-ze...
http://smoothierecepty.cz/
http://www.rehabilitace.info/zdravotni/zelenino...
http://fitness-recepty.sk/fit-recepty/limonády-...
http://www.pluska.sk/izdravie/zivotny-styl/rece...

V zopar receptoch v linkoch su ako ingrediencie pouzite aj zmrzlina a cokolada, tie by som najma pocas chudnutia nepridavala vobec, alebo naozaj len prilezitostne, navyse, ak je ovocie a zelenina cerstve a s chutou aku ma mat, je najlepsie si ho vychutnat len tak, "naprirodno".

Mixer ti na zaciatok postaci aj tycovy, ale ak mas doma klasicky stolovy, ten je lepsi, je vykonnejsi a namixujes v nom vacsie mnozstvo. Ten tycovy sa da totiz na tvdsom ovoci a zelenine aj znicit, preto s nim treba opatrnejsie a mixovat najskor ingrediencie co obsahuju najviac tekutin, pripadne na zaciatok pridat vodu alebo ovocnu stavu. Existuju aj mixery vyslovene na smoothie - smoothiemakers, s nimi ale nemam ziadnu skusenost.

Ja som tymito koktejlami uplne nadsena, normalne som dostala teraz pocas pisania chut si nieco mixnut 😀

mamazem
11. apr 2015

Medzi najlepšie prírodné spaľovače tukov patrí jednoznačne Garcinia. Odporúčam značku Planet Ayurveda, v kapsuliach nájdete čistý extrakt z tejto rastliny, žiadna chémia, lacné aditíva ani plnivá. A kapsule majú až 500 mg.
Viac info nájdete tu: http://www.mamazem.sk/mamazem/eshop/16-1-AJURVE...

V ponuke aj výhodný balík: http://www.mamazem.sk/mamazem/eshop/12-1-AKCIA-...

mawka
11. apr 2015

@mamazem placebo rovnako ako vsetko ostatne. a neucinne. slabe.