Spevňujúci krém na ovisnuté bruško

rosnicka17
2. mar 2014

Ahojte maminky. Potrebovala by som poradiť, či máte nejaké skúsenosti so spevňujúcimi krémikami na ovisnutú kožu na brušku. Či nejaké pomáhajú, či sú to iba zbytočne vyhodené korunky. Ďakujem.

sense
2. mar 2014

zbytocne vyhodene peniaze....

rosnicka17
autor
2. mar 2014

@sense ☹ to naozaj žiadne nepomáhajú? A čo potom s tou kožou? Odrezať??? 🙂

lucinocka
2. mar 2014

ja pouzivam garnier na okamzite spevnenie, obycajne z DMka..cvicim a nateiram a mam pocit, ze pomaha🙂

rosnicka17
autor
2. mar 2014

@lucinocka a naozaj pomáha? Ja som tiež začala cvičiť-rada by som sa v lete obliekla do plaviek 😉

sense
2. mar 2014

pokial je to cista koza na tu ti nepomoze nic, jedine chirurgicky zakrok, ak je tam tuk tak jedine cvicit...ziadny krem o samote ti nepomoze....keby to tak bolo plasticka chirurgia by bola na nic, a kazda z nas by mala dokonale brucho....

lucinocka
2. mar 2014

@rosnicka17 jj ten.. ja neviem, predtym som mala niveu na spevnenie..a ked cvicim tak mam pocit, ze pomaha..citim pevnejsiu kozu, neviem ci si to nahovaram, ale ta i tak sa niecim natieram po sprchovani🙂

rosnicka17
autor
2. mar 2014

@lucinocka Ďakujem, určite vyskúšam

rosnicka17
autor
2. mar 2014

@sense ja viem, už som začala cvičiť-tak uvidíme, či budú nejaké výsledky.

sissy27
2. mar 2014

@rosnicka17 ak je to ovisnutá koža, tak nepomôže nič iné, ako plastický chirurg, či už sa jedná o brucho, prsia alebo bárs aj kožu na chrbte... žiadny krém,žiadne cviky, žiadny zázrak, len obyčajný skalpel a šikovný chirurg... ak sa jedná o ochabnuté svalstvo, tak cvičenie... ak sa jedná o diastázu brušného svalstva, tak opäť len plastika...
ženy, veď rozmýšľajte, aj obyčajný textil keď rozťaháte, tak nepomôže aviváž, ale nožnice !

jabadaba
2. mar 2014

úresne tak, vyhodene peniaze. Na kozu, ktora je natiahnuta tehotenstvami nepomaha ziadna kozmetika. Moze ju leda tak premastit, aby nebola vysusena, dodat jej aspon minimalnu pruznost, ale zazrak to nerobi a kozi to do povodnej velkosti nenapravi. Ani cvicenie na kozu nefunguje, koza nie je sval. 😖

milota164
27. máj 2015

ja som pouzivala krem proti striam od Bepanthenu, super premastuje a nemala som vobec vysusenu pokozku,prestala ma svrbiet a nemala som taky pocit napatia.