Strie a celulitída - nie po pôrode

simona103
12. mar 2018

Máte niekto skúsenosti so striami (nie po pôrode) a celulitídu? Ako ste to riešili? Ďakujem

maca283
12. mar 2018

@simona103 ja som pouzivala krem s justu a bola som spokojna

mediksk
12. mar 2018

Strie sú klasické bledé/biele, alebo červené? Celulitída je u žien normálna vec. Súvisí to s anatomickým ukladaním tukového tkaniva. U mužov sa tuk ukladá iným spôsobom, preto celulitídu nemajú.

lorela
12. mar 2018

@simona103 Strie su potrhane tkanivo, s ktorym uz nic neurobis. Iba s novovytvorenymi - pomozu laserove osetrenia. Casom vyblednu a stanu sa menej napadne. Opticky ich v lete dobre kryje opalenie.
Celulitidu mavaju vsetky zeny bez rozdielu veku alebo hmotnosti. Spravidla je pricinou nedostatok tekutin, pohybu, kava, cigarety a nevyvazena strava. Skus odstranit vacsinu pricin, ktore ju mozu sposobovat alebo zhorsovat a uvidis.

simona103
autor
13. mar 2018

@maca283 dáte mi link prosím?

maca283
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lobic
13. mar 2018

Strie trapia aj mna, ked uz vzniknu, tak sa s nimi neda nic robit, ale vraj ked je telo opalene, tak nie su take viditelne, podla mna uz sa len snazit zabranit vzniku dalsich 😉

maca283
13. mar 2018

@simona103 stihla si si precitat vi ti mam napisat do ip

lorela
13. mar 2018

@simona103 Ani z Justu nedostanes ziadne zazracne vecicky. Len prides o peniazky. Ale vyskusaj, niet nad vlastnu skusenost.

zenaajmama
13. mar 2018

Strie už zostanu, rokmi vyblednu.
Celulitida-vela tekutin, vela pohybu, zdrava strava a zmizne.
Je to vo velkej casti genetika, ja s celulitidou bojujem stale,pritom nemam ziadnu nadvahu, zijem zdravo, ale ked troska vynecham cvicenie ( rozumej cvicim menej ako 4x do tyzdna) tak ju mam hned na stehnach.
Niektore gely pomozu( hlavne ktore su s chilli alebo so škoricou) ale to je len min.efekt( skôr žiadny)

maca283
13. mar 2018

@lorela zazraky sa deju v rozpravkach ale ked cloveka nieco trapy a neni spokoj tak si chce pomoct a preco nevyskusat Ja pouzivam kazdy rok pred letom a vidim rozdiel netvrfim ze som bez moj nazor

lorela
13. mar 2018

@maca283 A este ich moze u teba aj objednat, vsakze?

simona103
autor
15. mar 2018

@maca283 mžte poslať nestihla

maca283
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
6. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

za aku dobu, po akom čase ste na sebe videli zlepšenie? Je potrebne to ešte s niečim kombinovat?

12romi34
20. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

večný boj všetkých žien. Chce to dobru kozmetiku, šport a občas nejaku proceduru