Svet zdravia - skúsenosti s chudnutím

janina1007
5. dec 2014

Ahojte dievcata... podarilo sa vam schudnut s touto organizaciou? Potrebujem zhodit 30 kg a nasla som toto... zaujima ma ci ste to niekto s nimi skusali? Viem ze je to v Blave a v Kosiciach.... Chcem skusit Kosice, kedze som odtial, popripade ci skusenosti niekto mate rovno s kosickou pobockou... dakujeeeeem 🙂

michallifestyle
13. aug 2020

Ahojte chcem vám sem napísať že chudnutie nieje žiadna veda,schudnúť na váhe je pri tom úplne jednoduché a veľa ľudí si myslí že je to ťažké no opak je pravdou.Pre človeka ktorý povie že je to ťažké alebo nevie schudnúť je to z toho jediného dôvodu že nepozná princíp ako schudnúť.Každý by chcel na ľudoch a tréningoch zarobiť ..ale každý človek keby pozná princíp ako schudnúť pochopil by že to je také ľahké ako keď sa začínal učiť chodiť,plávať alebo akúkoľvek aktivitu ktorú nevedel a naučil sa.V prvom rade ak vám niekto poradí ako schudnúť napr aj na tejto stránke či poradni,pozerajte na toho dotyčného či schudol on sám/a či ma dobre výsledky a dobre vyzerá a dobre a zdravo sa cíti a stravuje keď už radí iným ľudom.Vždy aby začal od seba aby to nebolo že 120kg doktor (časť tuk) radí prečo nejesť sladké a cukor keď on prvý ma ísť príkladom. Prajem pekný zvyšok dna 🙏

amelia000
19. aug 2020

@michallifestyle vsimol si si rok zalozenia diskusie???

michallifestyle
19. aug 2020

@amelia000 Ahoj ano je spravená nova skupina 🙂