Tabletky na chudnutie Easy-fit

sziszi02
21. feb 2012

tko ich uz pouzival prosim napiste vase skusenosti dakujem 🙂

lucia2302
5. apr 2012

moj manzel si ich objednal a prvy tyzden schudol 6kg dalsi tyzden 4kg a pomaly ide vaha dolu dobera balenie mesacne a celkovo schudol 11kg.lenze zmenil cely stravovaci listok cize jedol graham.rozky a celkovo vylucil biele pecivo,ale inac vsetko,Vela šťastia

sziszi02
autor
22. apr 2012

@lucia2302 dakujem ty pekne ze si mi napisala uz aj ja som ich viskusala a nepomohli mi no bohuzial :( kazdi organizmus je ini a inac si stale drzi vahu?nemal jojo efekt ked ich prestal brat ? ci ich este bere? dakujem za odpoved 😀

lucia2302
29. apr 2012

pravez sa cudujem ze na nom tie tabletky zabrali,uz ich nebere 4 tyzdne a ziadny jojo efekt drzi si stale taky stravovaci listok vylucil celkovo biele pecivo.dobre su graham rozky a rano aktivia biela a o 17.00vecera a potom uz nie

,

,
,

sziszi02
autor
30. apr 2012

tak vam gratulujem!! 🙂

oktokok
9. máj 2012

Haha... Dovolte aby som sa zasmial... Teto vyrobok mi absolutne nepomohol.... Jedine co mi pomohlo je zdrava strava a pohyb. A vdacim za to chlapcom z www.schudni.eu ktorí mi ukázali správny smer a naučili ma ako nenaletieť marketingovím podvodom...

holova
23. máj 2012

Ahoj Lucka pises ze tvoj manzel pekne schudol ja nemozem nikde najst ten jedalny listok pomoz mi prosim dakujem.

df
9. sep 2012

😲 😀 😅 🙄 😵 vobec to nepomaha

juju5
9. mar 2016

Pomoc :( moja dcera ma par kilo navyse ako jej mam pomoct? Odmieta cvicit (je velmi leniva) a menit stravu

marcelasvk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz