Používame cookies. Viac informácií tu. OK
hopko
11. jún 2012

ahoj mia tak ja som si ich práve objednala ,ale zároveň som sa rozhodla že nebudem jesť žiadne pečivo ani chlieb už raz som tak schudla a sladkostí sa dokážem zrieknuť tak dúfam že ma toto bude aspoň trošku motivovať 🙂

slexa
11. jún 2012

ahojte, beriem slimdetoxprotect uz tyzden, vobec nemam chut do jedla, sladke vobec, predtym som mala problem odopriet si hocico hocikedy, teraz s tym nemam problem...jednoducho mi nechuti...co sa tyka kg...mam dole 5 kg za 2,5 tyzdna, ja som zacala skor cvicit, medzitym som si objednala tieto tabletky, ale cvicim i nadalej a behavam...takze neviem, ze za ten tyzden mi pomohol pohyb ci tabletky...ale pre mna su ucinne uz len z toho hladiska, ze nemam chut prezierat sa...

livika1978
12. jún 2012

@slexa Ahoj a ako sa stravuješ? Koľko cvičíš? Mne by mali tie lieky dnes dôjsť, no uvažujem, či ich mám prevziať, alebo sa na to ... Objednala som si aj jablčný ocot, no nebviem, ako ďalej, či začínať, či nie.

livika1978
12. jún 2012

@slexa Ahoj, užívaš ich 1 x denne, alebo 2 x denne?

slexa
12. jún 2012

@livika1978 je uvedene, ze sa ma uzivat 3x denne po 1-2 tbl, ale uzivam len rano a naobed po jednej tabletke...a co sa tyka cvicenia, snazim sa kazdy vecer cvicit + behat, cca hodinka...mne zatial pomahaju tabletky tym, ze mi vobec nechuti, zvykavala som spapat mnozstvo jedla a teraz mam pri polke porcie dost...sladke ani vidiet nemozem...

hopko
12. jún 2012

tak to je super aj ja to potrebujem lebo pri malom stále niečo zobkám a to som nikdy nerobila 🙂
takže sa už neviem dočkať kedy mi prídu lebo už sú vraj na ceste...

livika1978
13. jún 2012

Lieky sú na pošte, len neviem či ich prevziať, nebudú to zbytočne vyhodné peniaze? Motivujte ma niektorá, že zaberú .... 😀

hopko
13. jún 2012

tak ja už som si dnes naordinovala a nejako sa mi to už v hlave ukladá že " cica nežer" tak dúfam že mi to pomôže a tých 10e nejako prežijem len aby zabrali...

livika1978
16. jún 2012

@hopko No ako to ide?

livika1978
16. jún 2012

@slexa No ako si na tom?

hopko
17. jún 2012

no celkom dobre nemám chuť na sladké ale dnes na oslave som si kúsok torty dala a obed mi zabalili na večeru lebo som to nevládala zjesť ale inak super ani večer ma nechytajú hlady teraz sa len premôcť v tomto teple k nejakému pohybu a bude super 😀

slexa
18. jún 2012

@livika1978 som na tom celkom fajn, ako píše hopko, sladke vobec nemusim, keby sa svokra dozvedela, ze tvarohove kolace som posunula susede, by ma aj zabila 😀 , zaludok mam stiahnuty, teda aspon podla toho, ze nedokazem do seba natlacit tolko ako predtym, a mala som problem s vecernym prežieraním a napádaním chladnicky...a teraz vobec nie som hladná, naposledy jem okolo 4-5...vacsinou ovocie (ananas, melon) alebo grecky salát a staci mi to, neprekvapi ma hlad vecer...a samozrejme POHYB....kazdy vecer cvicim (brusaky kvoli tehotenskemu brusku ), nieco na ruky a na nohy a potom dam beh cca 20-25 min. a mam super pocit zo seba...na vahe slo dole za cca 3 tyzdne 5 kg, ale na šatách cítim ubytok cm aj na stehnach a brusku...

livika1978
19. jún 2012

@slexa
@hopko No ja som sa ešte nevážila, lieky a ja jablčný ocot užívam od štvrtka - taiže dnes je to 6 - ty deň. Cvičím zatiaľ nepravidelne, no snažím sa. Na raňajky si dávam ovocie - obed normálny - na večeru sa snažím tiež zeleninku - včera bola aj zmrzka. No psychicky mi to myslím pomáha. Tak dúfam, že do dovolenky pôjde aspoň 5 kg dole. Ozvem sa, ako to pôjde ďalej.

kocurik16
20. jún 2012

tieto tabletky sú aj v lekárni,alebo iba cez internet a aká je ich cena za aké veľké balenie ? Ďakujem

hopko
20. jún 2012

@kocurik16 http://biocare.sk/eshop/produkt/slimdetoxprotect tu som si to objednala ja a prišlo to za dva dni 🙂

simuska0203
29. jún 2012

ahojte, chcela by som sa opýtať, či sa vám nevyskytol pri bratí týchto tabletiek nejaký nežiadúci účinok a ako užívate tabletky, či pred jedení alebo po jedení.ďakujem za odpovede.

hopko
30. jún 2012

@simuska0203 ja ich užívam asi tak pol hoďku pred raňajkami a pred obedom a nemám žiadne nežiadúce účinky

hopko
30. jún 2012

ahojte za necelé 2 t. som schudla skoro 4kg ale nie len vďaka týmto tabletkám prečítala som si dukanovu diétu a začala som sa zatial len lepšie stravovať celkom som vylúčila chlieb pečivo všakovaké koláče maškrty ryžu zemiaky a knedle. Od pondelka nabieham na stravu presne podľa dukanovej diety a už teraz som spokojná že to takto ide dole. Nakúpila som si všemožné povolené dobroty a podľa tohto jedálnička to nevyzerá ako diéta lebo všetky tie potraviny ja môžem papať bez obmedzenia....Takže do dovolenky budem ako láňka 😀 😀 😀 😀 😀

slexa
2. júl 2012

Uprimne povedane...aj tieto tabletky si myslim, ze su podobne ako caralumma, uzivam ich, hoci niekedy na to zabudnem a prebehne den dva a ja si spomeniem, ze som ich zabudla uzit...kg idu dole, ale vdaka uprave stravy a najma pohybu, kazdy vecer beham, aj ked nie vela, ale asi 20-25 min. a potom este cvicim cviky na brusko, ruky a nohy...a @simuska0203 vedlajsie ucinky nie su ziadne...vobec...

livika1978
4. júl 2012

@slexa
@hopko No poviem vám baby, že všetky tabletky sú asi o ničom, ja som ich po týždni prestala brať, týždeň mám v jedálničku ovocie a zeleninu - niekedy sa pridá aj zmrzka, snažím sa denne aspoň 15 min na stacionárnom bicykli - za týždeň išli dole 3 kg. Takže všetko je len v hlave a nie v nejakých tabletkách. Jablčný ocot tiež nepijem, je to kyslé až hrôza. Takže tak - uvidím, ako to pôjde ďalej.

titit
7. sep 2012

ahoj čítam že cvičíte len ja som velmi lenivá na pohyb ...nemate skúsenosť s tým či by sa malo cvičiť?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli