Tabletky Weight loss

milagrosss20
28. dec 2012

http://pkx4.medicalnewsreporter.com co hovorite na tuto straaanku?a na tieto tabletky?bral ich niekto z vas?

mirka285
28. dec 2012

zo ziadnych tabletiek sa nechudne,treba zdravo jest a hybat sa,to je jediny recept na chudnutie 😉

milagrosss20
autor
28. dec 2012

@mirka285 takze si myslis ze je to blbost?preco potom je zaruka vratenia penazi?ja som si ich objednala ☹

mirka285
28. dec 2012

@milagrosss20 preco si to myslim?..no lebo mam uz dost rokov nato 😀 vyskusala som vo svojom zivote kopec diet a zarucenych pripravkov na chudnutie,ale ver mi,ze ak chces trvaly efekt,musis zmenit v prvom rade svoj zivotny styl..treba sa zdravsie stravovat a sportovat,to je cely zazrak...

milagrosss20
autor
28. dec 2012

@mirka285 hmm maju mi prist nabuduci tyzden kokos asi ich nepreberiem alebo co...ale preco je tam zaruka vrateni penazi?ja chcem zacat s dukanovou dietou no neviem ci je dobra ....

mirka285
28. dec 2012

@milagrosss20 a preco nezacnes cvicit ???

milagrosss20
autor
28. dec 2012

@mirka285 ja som aj cvicila obmedzovala som sladke a nic vobec nic...preto chcem skusit nieco taketo...a tym dievcatam sa dari ako vidim,,,,

pingu1
28. dec 2012

@milagrosss20 kazde jedny tabletky, sirupy, vitaminy na chudnutie su jedna velka hovadina.....

mirka285
28. dec 2012

@milagrosss20 a kolko si cvicila?tyzden,mesiac?ja ta nebudem presviedcat,ale ver mi,ze je to hlupost.to by sa kazdemu pacilo,vylozit si nohy,zjest dve tabletky denne a vyzerat super 😀 ale ak by to tak fungovalo,tak by na zemi asi vsetci boli stihli a tucni ludia by neexistovali...

milagrosss20
autor
28. dec 2012

@mirka285 mas pravdu ,,,tak ich nepreberiem ked mi bude volat s toho UPS a hotovo....dam sa do tej dukanovej diety...

voskovka
28. dec 2012

@milagrosss20 ja som ich mala a este mam cele balenie....ak chces predam ti ich.... 🙂

lisettka
3. feb 2014

keby existovali tabletky na schudnutie, tak nikto nie je tučný ... také by ani reklamu nepotrebovali ... a diety tiež nie sú dobré ... len to človeku dokašle metabolizmus a to je ešte horšie ... telo potrebuje všetko, aj cukry aj tuky aj bielkoviny ... fakt treba začať s tou zdravou stravou, jesť pravidelne, hýbať sa a hlavne mať trpezlivosť, lebo výsledky tu nebudú za týždeň

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samantha343
17. feb 2014

Tieto tabletky absolútne nefungujú! Skúšala som ich a neschudla som ani deko. To, že zaručene vrátia peniaze? Omyl! Odpísali ma s tým, že som mala mať potvrdenie od lekára o mojej váhe pred tým ako som ich začala brať a aj potom... takže asi tak. Čítala som viac fór ohľadom tejto témy a všade ľudia iba nadávali, niektorí dokonca skúšali súdny proces, no vrátenia peňazí sa nikto nedočkal... Nedávno som začala chodiť do fitka a cítim sa oveľa lepšie, dokonca keď sa aj obmedzím v jedle, váha ide dole 🙂