Tie, ktoré cvičíte a papáte zdravo, tak koľkokrát denne papáte?

zarka2020
1. júl 2020

Ahojte baby.. Začala som cvičiť doma podľa videí.. A chcela by som si aj troska upraviť stravu.. Strašne som závislá na sladkom, ale musím to obmedziť, pila som aj málo vody (cca 0.5L) ale už sa snažím aspoň 2.5 litra denne . A k veci... Co také papate na raňajky, alebo večeru, koľko krát za deň.. Môžem jesť domáci chlebík? Aké ovocie by som si mohla dat večer a ktoré nie.. Ďakujem 🙂

brita7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
1. júl 2020

@brita7777 Fíha, ja teda nie som odborníčka, ale toto mi ako vzor zdravého stravovania nepripadá.

brita7777
1. júl 2020

@h2 ved aj preto pisem, mozno aj mne niekto poradi, ja sa zdravujem tak akurat nie som vegetarian, ale nejem napriklad sunku a salamy klobasy raz za rok udene mäso udeniny vobec
ale viac by som sa sustredila na osobu, ktora sa pytala prva

brita7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
1. júl 2020

@zarka2020 ovocie po 13.00 vobec, len zeleninu. Sladke si mozes davat v pohode na ranajky, nie vecer. Take dobre pravidlo je ranajky - podla chuti, obed s lahsou prilohou, vecera kde je zaklad zelenina 1/2 jedla + nieco k tomu. Je dobre mat primerane porcie. Nie na veceru 2 kusy lososa a k tomu vanicku salatu + 8 malych paradajok.

h2
1. júl 2020

@brita7777 Ahá, čiže píšeš preto, aby si sa pridala a svoj jedálniček si napísala na ukážku? Lebo ja som to pochopila, že píšeš odpoveď na otázku, čo jedia ženy, ktoré sa zdravo stravujú.
Ináč, @zarka2020 , nepíšeš, či sa chceš len zdravo stravovať, alebo chceš aj schudnúť.

basullinka
1. júl 2020

Na ranajky jedávam ovsené kaše s ovocím a orieškami na milion spôsobov, plátok chlebíka s vajíčkami a zeleninou, guacamole atd. Na desiatu ovocie, smoothie. Na obed klasika, ako zvyčajne, ale dávam pozor na sacharidovú zložku, ktorú si vážim a zeleninivý šalát musí byť. Olovrant si dávam hummus s mrkvičkou, kaleráb, nejaký syr a podobne. A na večeru šaláty, zeleninove polievky bez múky a zásmažiek, rezancov - proste zelenina Denne aspoň 2,5 l vody. Minimálne až vôbec sladkosti, vysmážance. Treba si zistiť sám na sebe, či ti vyhovuje 3 jedlá alebo 5 jedál denne.

metuzalem
1. júl 2020

Ja som si vahu drzala roky rokuce a pritom som nesledovala co mozem co nie, jem co mi chuti a sportujem kolko sa mi chce. Hlavne je sa neprejedat podľa mna...a nesledovat az chorobne zdravu stravu, lebo to nevydrzi...

brita7777
1. júl 2020

@h2 hej ako ukazku, tiez ma zaujima co ini jedia, ci jem tak vela sladkeho atd na porovnanie, asi som prehliadla to zdravo 🙂

zarka2020
autor
1. júl 2020

@h2 chcem aj schudnúť 🤨

veronikaszabova
1. júl 2020

@zarka2020 stiahni si kaloricke tabulky do mobilu a uvidis, ako si na tom s jedlom.

eliska13
1. júl 2020

@zarka2020 ovocie doobeda a tiež nie veľa kusov..mne kaše na raňajky príliš nechutia, tak skôr slané ...syry, vajco na tvrdo, šunku schwarzwaldsku mne tie klasické nechutia, mozzarellu paradajky bagetu...pomazanky, lucinu, cottage syr zeleninu...večeru šalát, hustú polievku, kúsok mäsa šalát, rybu, syr zeleninu k tomu...vyluc sladké, vianočky, džemy, kekse oriešky a iné veci čo len tak pojedas aj sladké obedy ryžový nákyp, žemľovky, parené buchty a pôjde to😊

zarka2020
autor
1. júl 2020

@eliska13 ďakujem 🙂

zarka2020
autor
1. júl 2020

@veronikaszabova mala som to stiahnuté ale ja som z toho jeleň 🤨

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
caroline_
1. júl 2020

@perdulka7 :D :D :D pobavilo :D