Trénerka verzus rovno kurz

17. feb 2024

Keď už mám minút kopec peňazí za trénerky, nieje lepšie si rovno urobiť kurz ? Ako to vnímate vy ? Budem vedieť plnohodnotne cvičiť aj napr po 3 mesiacoch u trenerky ? Alebo je lepši kurz. Cenovo mi to vychádza rovnako, dokonca kurz lacnejšie. Tak neviem

nafka0483
17. feb 2024

Aky kurz mas na mysli?

syslik81
17. feb 2024

nerobia si kurz trenery aby mohli trenovat? cize vie co robit ale potrebujes na to papier aby si mohla vykonavat cinnost .. ak o cviceni nic nevies tak rozhodne trener co ma na to kurz

nafka0483
17. feb 2024

Ak myslis na certifikoaneho trenera tak to nie je len tak ze nikdy si necvicila, netusis nic o spravnej technike, sama nevies cvicit ale ziskas licenciu aby si ty mohla trenovat inych? To takto nefunguje.

Najdi si trenera s dobrymi recenziami a nech ta nauci spravnu techniku jednotlivych cvikov. Alebo zdarma - najdi si na youtube alebo instagrame - vysvetluju spravnu techniku, najcastejsie chyby...

vanilkovazmrzka
17. feb 2024

Najdi si trenera a nevymyslaj blbosti 😄

autor
17. feb 2024

Takze správnu techniku cvikov a stravy dokáže dať len tréner ? Niesu na to nejake školenia ?

vanilkovazmrzka
17. feb 2024

Ved trener ta nauci=zauci spravnu techniku.

luccija
17. feb 2024

A čo tak cvičiť sama?v každom fitku je zamestnanec čo ti poradi

nicoletta98
17. feb 2024

Trénerka. Kurzy sú krátke, sama mám trénersky kurz, cvičím už roky, ale tam sa nenaučíš za tých pár hodín správnu techniku.

sissy27
17. feb 2024

Nikdy by som sa nenechala trenovat od niekoho, kto ma sam problem s postavou a spravil si len nejaky rychlokurz… asi tolko k tvojmu brilantnemu napadu 🤷‍♀️