Trénersky kurz

12. feb 2024

Ahojte. Tak ma napadlo, keď človek má vyhodiť toľko peňazí za fitnes trenerku a ešte tam nemá istotu či to bude dobre, či ho naučí všetko potrebné tak nieje lepšie si rovno urobiť nejaký trénersky kurz ? Nechcem byť trénerka ja len proste chcem vedieť teóriu, aj ako správne cvičiť a pri tréneroch sa to neviem naučiť lebo potrebujem teóriu.

magic08
12. feb 2024

uplne najlepsie je začat studovat, pozerat videa so spravnou technikou cvicenia, napr. s cinkami, alebo v posilke. venovat sa tomu... trenersky kurz budu len vyhodene peniaze. Da sa vsetko naucit aj bez kurzu

autor
12. feb 2024

@magic08 hej ale všade hovoria inac. A chcem overený zdroj informácií. Nie že jedne povie tak a druhý tak a potom ja mám z toho myš maš

magic08
12. feb 2024

ale toto sa moze stat aj ked si spravis kurz. Na jednom kurze sa bude hovorit to, a na podobnom inom kurze zase nieco ine. najlepsie je sa spolahnut na zdravy sedliacky rozum a trosku postudovat

danyelia
12. feb 2024

Ahoj, ja na Tvojom mieste by som si kurz kľudne urobila, ale určite by musel byť certifikovaný, pod Ministerstvom a mať akreditáciu podľa všetkých pravidiel, nie ,,kurz,, ktorý si otvorí len tak hocikto a ide mu len o zárobok...Na poriadnom kurze sa určite dozvieš veľa nových info, ktoré Ti nebudú na škodu...

dorottka
30. apr 2024

Tie akreditovane trenerske kurzy su dobre len ako licencia pre “podnikanie”, realne sa tam nenaucis nic pouzitelne, naopak casto stare alebo nepresne info. Skutocne dobri treneri studuju uplne inak, tie akreditovane trenerske kurzy su len povinnou jazdou, bez nich si nemozes ofiko fakturovat platby.