Ultra Fit Slim a vaše skúsenosti s týmto nápojom

mbamb
4. jan 2012

Ahojte maminky. Máte niektorá skúsenosť s nápojom ultra fit slim a kde ho dostať?
Ďakujem

janulka9
4. jan 2012

ahojte, ultra fit slim sa uz neda nikde zohnat uz sa nevyraba
Ja som si kupila v lekarni Slim diet shake ktory je ako ultra fit slim, viac mi chutil

janulka9
4. jan 2012

@mbamb
ahoj, ultra fit slim sa uz neda nikde zohnat uz sa nevyraba
Ja som si kupila v lekarni Slim diet shake ktory je ako ultra fit slim, viac mi chutil

mbamb
autor
4. jan 2012

@janulka9 A účinkuje ako?? 🙂

janulka9
5. jan 2012

ja si to dávam ako náhradu večere.. je doležite to nechat po zamiesaní odstat tak 20 minut, a zarobit si to podla navodu,, vtedy mam z toho taky hustejsi akokeby puding a a pijem to po duskoch , nie naraz aby som pomali zasytila zaludok.., Zistila som ze je to nizkokaloricke ako tam píšu, teda dietne.

veronka123456789
9. jan 2012

má niekto skúsenosti s úžívaním slimfit a ako môžem stornovať objednávku, ktorú som odoslala asi pred hodinou, nechcem to a neviem, ako to mám stornovať, určite sa to dá, len neviem ako, poradte mi niekto prosím, lebo mi to príde do 3 dní na dobierku a neviem, čo mám robiť

evakrac
7. jún 2012

ahojte, nasla som na nete FitSlim, su to tabletky na chudnutie. Mate s tym niekto skusenost?
veronika 123456789 - najdi si na tu spolocnost kontakt a skus to telefonicky, ak nie, tak nepreber zasielku.