Vacu Fit - skúsenosti

janejohanna268
11. okt 2014

máte s tým niektorá skúsenosti? Po kolkých vstupoch sa dá schudnúť je to dobré aj na celulit.?

eeffka
11. okt 2014

@janejohanna268 zacnem od konca, na celulitidu je dobry akykolvek pohyb takze tam kde nie je tuk nie je ani celulitida 😀 tolko teoria
pokial viem bud sa v tom beh/chodi al bycikluje, a je v tom teplo takze sa efekt tohto cvicenia znasobude

v kazdom pripade ak nepomoze, neuskodi.... ale ja mam osobne mensiu cel.. resp sa mne zda 🙂 aj po masazi, teda ak nie mensiu mam aspon pocit ze mam hladsiu kozu

miku1
11. okt 2014

@janejohanna268 Ja som na to chodila asi rok, ešte za slobodna, takže to je už pár rokov. Pani, ku ktorej som chodila, mala ešte k tomu 1 masážny stroj a 2 "nohavice" , ktoré sa postupne nafukovali a sfukovali, neviem ako sa to už volalo. Ja som tú hodinku, hodinku a pol u nej milovala. Bol to môj super relax 2x - 3x do týždňa. Neviem, koľko som schudla vďaka tomu, ale telo som mala pekne spevnené. Takže ja odporúčam.

janejohanna268
autor
12. okt 2014

@miku1 a krčové si asi nemala že?

miku1
12. okt 2014

@janejohanna268 Nie, nemala. Myslím, že čo sa týka tých nafukovacích nohavíc, tam máš v prípade kŕčových žíl zákaz používania. Ak teda pod tým kŕčovým myslíš žily 🙂

janejohanna268
autor
12. okt 2014

@miku1 ano ano 🙂 toho sa bojím lebo neviem že či mám alebo nie :/

miku1
12. okt 2014

@janejohanna268 Tak to ti ja už neviem povedať 🙂 Neviem, ako je to s cvičením celkovo v tomto prípade. Skús sa poradiť s lekárom, ak si nie si istá. Veď on už by ti mal vedieť povedať, či ich máš, alebo nie, a či môžeš a čo môžeš cvičiť.

takyna
10. jan 2015

@janejohanna268 mam studio s tymito stojmi, vrelo odporucam, ma to zmysel a hlavne efekt, blizsie info cez IP ak mate zaujem 🙂

takyna
10. jan 2015

@janejohanna268 treba skusit jedno cvicenie, slabsi podtlak, ak vo vacu, ak v infra tam by to nemalo vadit, zvykne sa zila zvyraznit, ale mali sme klientky co cvicili nadalej, ale aj ukoncili cvicenia
treba skusit, ale vravim zatial 1 vstup