Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vacushape

mima4
27. feb 2016

ahojte dievčatá,
aké mate skusenosti s absolovvaním cvicenia vo vacushape? Myslim pravdaze skusenosti, ze ste aj upravili stravu, aj cvicili. 🙂

dakujem za vase nazory a skúsenosti.

stary_ujco
28. feb 2016

Ked upravis stravu a budes cvicit, ziadny podtlakovy vercajg za nekrestanske prachy nepotrebujes. Vysledok sa dostavi aj bez toho.

evittam
28. feb 2016

@mima4 Ahoj, v apríli bude rok čo pravidelne cvičím vo vacushape - upravila som stravu a začala som cvičiť-prvé 3 mesiace 3-4x do týždňa - 10min bežiaci pás, 20 min vibračná plošina, 30min vacushape a rolletic. Za tieto 3 mesiace som išla dole 9kg a hlavne objemovo - stehná -10cm. Potom som začala cvičiť o augusta cca 2-3x do týždňa, niekedy mám týždeň pauzu-krásne som schudla ešte viac a teraz už "len" udržiavam - čiže si aj doprajem niečo "nezdravé" 🙂. Celkovo som schudla -13kg, stehná -13-14cm a aj ostatné - mám krásne spevnenú postavu - oblečiem 36/38.....Mne tento spôsob cvičenia veľmi vyhovuje. Veľmi dobre mi naštartoval aj lymfatický systém. Takže ja vrelo odporúčam.

mima4
autor
28. feb 2016

@evittam dakujem pekne 🙂

zuzka_1985
28. feb 2016

ja som este pred tehu absolvovala 12 cviceni a bez efektu...ako pise stary_ujco, ak upravis stravu a budes sa hybat, nepotrebujes ziaden vacushape...pre mna to boli vyhodene peniaze 😖

Tu začni písať odpoveď...

Odošli