Vibro shaper recenzia

monika311
15. dec 2018

Ahojte.Mate niekto skusenost s vibracnou plosinou vibro shaper.Je tu vela ten na vibravnu plosinu no mna zaujima hlavne tato.Alebo poradte nejaku dobru kde spevnim telo a stratim par cm za dobru cenu.Dakujem

mogaa
15. dec 2018

Naozaj si myslíš že ak sa postavíš na vibrujúcu plošinu že schudneš? Veď keby to bolo také jednoduché, tak neexistuje obézny Američan🙂platí zásada príjem musí byť nižší ako výdaj - inak neschudneš....Najskôr si pozri stravu - ak žerieš čo vidíš a vo veľkých množstvách - zle, priberieš.....ale mohla si pribrať aj keď ješ málo - vtedy máš spomalený metabolizmus.....skús si nahodiť pár dní do kalorických tabuliek...treba jesť 5x denne menšie množstvá napr.raňajky ovsenná kaša s ovocím, desiata jablko, obed zeleninová polievka, polovičná porcia zemiaky, mäso, zelenina, olovrant napr.jogurt, večera napr. zemiaky , ryba,ak si veľmi hladná tak ešte pred deviatou druhá večera ale len zelenina napr.3rajčinky a kúsok syra...Obmedz vyprážané, sladké a mastné. Ak chceš aj spevniť a vytvarovať postavu tak treba cvičiť. Ja sm napr. neupravovala ani stravu len začala cvičiť a za 3 mesiace som dala dole 4kg.

andrea1184
22. jan 2019

@monika311 ja som na podobnom stroji cvicila pred par rokmi a bola som velmi spokojna. Chodila som do prace od 7:30 do 18:00 a na cvicenie v posilke som nemala cas. Tak som na toto chodila cez obed na 10 min. Po prvych 10 min som mala este dva dni svalovku. Ale zaklad bol, ze som musela zvysit aj prijem tekutin a obmedzit sladke. Inac som stravu neobmedzovala. Po odcvicenych 10 mim som mala pocit, ako keby som cvicila hodinu v posilke. Treba ale na tom vediet cvicit, nie sa len na to postavit. Musis spravne stiahnut svaly a vydrzat urcitu chvilu v jednej polohe. Cvicia na tom hokejisti v NHL, tak asi to nie je len taka blbost. 😁

miriam2017
29. jún 2019

Miriam2017

miriam2017
29. jún 2019

Teba sa nikto nepýtal na to ako si ty schudla ale či ako funguje vibračná plošina. Nevhodné si reagovala.