Vitabox - krabičková diéta

nitrankanr
6. feb 2013

Má niektorá skúsenosť s touto stravou, diétou? Budem rada, za každý postreh.

martinka13
5. apr 2016

@vikinecta Prievidza

lucula73
5. apr 2016

@martinka13 teraz kukám že si odtiaľ ako ja....nezdá sa ti že sa tie jedlá nejak pokazili?chuťovo myslím...my sme v februári mali naposledy a začiatok marca ešte a ledva sme to dojedli...viem že dlho hľadali kuchára nového a veru nám s kolegynkou sa tento nejak nepozdáva 😀 😝 jednak total bez chuti akoby a ešte aj tie dosť malé porcie sa asi scvrkli...

vikinecta
5. apr 2016

M
@martinka13 myslela som z akej stránke 🙂 vitabox ?

martinka13
5. apr 2016

Www.vitabox.sk

martinka13
5. apr 2016

@lucula73 pravda je ze sa mi zdá, že porcie sa scvrkli. Čo sa týka chuti posledný týždeň bol už ok. Pred tým nejakú dobu bieda. Najlepšie to bolo na začiatku. Ale myslím že už našli dobrého kuchára, lebo posledný týždeň - dva boli už dobre dochutene. Asi nechceli zdvihnúť cenu tak zmenšili porcie 🙂

lucula73
5. apr 2016

@martinka13 presne,pred rokom som bola aj ja maximálne spokojná....no možno skúsim ešte,lebo mi vyhovovalo,že to bolo zdravšie aj menej kalorické ako obed hockde inde 😉

martinka13
6. apr 2016

No dnes na 1 🙂

mamanikka
6. apr 2016
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@martinka13 kolko za to platis??

evkafekete
6. apr 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

ale to je nejako ze zacinas obedom ked mas ten vitabox ze? ci ako to funguje? @martinka13

martinka13
6. apr 2016

@mamanikka 180 za 20 dni

martinka13
6. apr 2016

@evkafekete áno mám obed, olovrant a večeru

lucula73
6. apr 2016

@martinka13 žeby som si objednala zas?som sa zaprisahala v marci že už nikdy viac 😀
,ne stačia obedy,bo u nás varia hrozne...

evkafekete
11. apr 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

@martinka13 a ranajky ti nechybaju ci ako to je?

martinka13
11. apr 2016

@evkafekete raňajky a desiatu si pripravujem sama.

adebi
11. máj 2016

tiež som si objednala na mesiac, bola lepšia cena. Prvé dva týždne som bola celkom spokojná aj s veľkosťou porcii obed večera to , že je to bez chuti neriešim. No druhé dva týždne už porcie o 1/4 ba až 1/2 menšie -obedy večere. cestoviny vždy úplne rozvarené a ani štipka soli vo vode nebola-hnus. No najväčší gól: Strava na mesiac +doprava ich akcia na objednávku na mesiac celkom som zaplatila 214E. Ich NOVINKA na mesačné menu 5% zľava a na dopravu 50% ..výsledná suma ma pobavila 209E+doprava 6E celkom 215E to je nová zľava??? 😖 😖 😖

lucula73
12. máj 2016

@adebi fúha to čo s tými cenami?
ja som si nakoniec minulý týždeň obedy objednala na mesiac a zatiaľ celkom ok......ak je málo slané,tak si dosolím...ale veľkosť porcií je teda rozmanitáááá............neviem ,ono ten obed by mal mať okolo 600 kcal a asi sa tomu snažia prisposobiť porcie

markina8
12. máj 2016

Ahojte, ja zacinam treti mesiac s vitaboxom, mam len poldenne menu, ktore vyjde pri mesacnej objednavke nejak 8,80, co je super cena, plus kurier nejakých 5 eur mesacne, takze to je nic...takze dam stravne listky plus prihodim cca 100 eur a stravu na mesiac mam vybavenu(teda okrem vikendov). S jedlami som spokojna, obcas mala porcia, ale to je o zvyku, niekedy mi je zas obed velky, napríklad vcera bol losos s polentou a spenatom a ledva som to zjedla. Celkovo ryby mi velmi chutia od nich, na to sa vzdy tesim,, alebo robia perfektne cestoviny. Niekedy mi vadia niektore prisady ktore davaju, napríklad koriander, plus sa mi stalo asi dvakrát ze jedlo podozrivo smrdelo plastom(zrejme to dali uplne horuce do toho boxu a potom to tym napachlo), ale inak som s tym velmi velmi spokojna, setri mi to hlavne cas ale musim povedat ze ked som si preratala, tak aj peniaze, kedze som minala na stravu bezne viac (len obedove menu okolo 5 eur). Takze nechystam sa skoncit s nim, konecne nemusim premyslat co musim kupit a co budem varit, nevyhadzujem nespotrebovane jedlo, len prazdne krabicky 🙂

markina8
12. máj 2016

@adebi a ktore mesto? lebo ja som si dnes objednavala poldenne menu zas na mesiac a vychadza to okolo 180, este nemam fakturu, ale zda sa mi.

adebi
12. máj 2016

len to nechápem, polievka je dobrá povieme príjemne slaná a ostatok nie

adebi
15. máj 2016

tak som si skúsila objednať z zdravestravovanie.sk za tie isté peniaze ako vo Vitabox, omnoho väščie porcie pestré zajtra ešte uvidím aká je chuť, je to fakt neporovnatelné aj balenie aj zelenina 😀

lucula73
15. máj 2016

@adebi v akom meste?

renatka100
15. máj 2016

@adebi to je ale z ciech podla kontaktnych udajov...

lucula73
15. máj 2016

@adebi som to kukla a je tam aj naše mesto,ale veru som o tom ešte u nás nepočula..
len sa chcem opýtať,ktorý program je to?teda ja som mala iba obedy z vitaboxu ale mne tam chýba pri obede polievka?či som zle kukla?

adebi
16. máj 2016

@lucula73
@lucula73 ja som z martina no majú veľa miest Zoznam miest a obcí
Bánovce nad Bebravou
Bratislava
Bytča
Dubnica nad Váhom
Ivanka pri Dunaji
Kysucké Nové Mesto
Malacky
Martin
Moravský Svätý Jan
Myjava
Nováky
Nové Mesto nad Váhom
Partizánské
Pezinok
Piešťany
Považská Bystrica
Prievidza
Púchov
Ružomberok
Senec
Stupava
Šamorín
Topoľčany
Trenčianska Tepla
Trenčín
Trnava
Žilina

adebi
16. máj 2016

@renatka100 to varia priamo v mestách hore uvedených

adebi
16. máj 2016

@lucula73 polievka sa dopáca 1E ja som mala Slim z Vitaboxu a v tej cene aj z dopravou som si dala pre zdravie 6000 ..fakt sa to nedá porovnať..no uvidím celý mesiac pošlem aj foto ak chcete ...viete posúdiť v prípade, že ste mali vitabox

adebi
16. máj 2016

@adebi dopláca -oprava

adebi
16. máj 2016

@lucula73 je to dopísané úplne dole pri programoch stravy

adebi
16. máj 2016
renatka100
16. máj 2016

@adebi to sa mylis, prevadzka je v cechach, podla mna je to ako vyziva pre kozmonautov vopred pripravene a vsetko mas zohrievat...este mi vadia tie plasty ale to uz je ina otazka - sice tvrdia ze to tam ide studene. Ja by som isla do lokalnych vyrobcov ale to sa samozrejme neda v malych mestach.