Vitabox - krabičková diéta

nitrankanr
6. feb 2013

Má niektorá skúsenosť s touto stravou, diétou? Budem rada, za každý postreh.

erikaireland
15. apr 2017

tak ja mam vitabox uz 4 mesiac a schudla som 38kg....a jedla su podla mna super...hlavne ze sa neje stale dookola to iste....ked som drzala dietu sama doma vzdy som mala dilemu co si dat...a ked som si davala napriklad dookola stale to iste co mi chutilo...casom som sa toho prejedla..a uz som bola znova v starej znamej nezdravej strave....inak ak rozmyslajte vazne nevahajte...je to super investicia...stoji to za to...ked som si to prepocitala minula som ovela viac ked som si sama potraviny nakupovala...ked budete objednavatmozte pridat moje cislo pri objednavke 🙂 8392 na oplatku odporucim aj ja vas 🙂 dakujem Erika

kacenka_6
19. apr 2017

@erikaireland dakujem za info ☺ a to ste fakt dali za 4mesiace 38kg? Ci som to zle pochopila? 😆 Uvazujem objednat len poldenne menu, chcem zacat od maja, teraz som s malym doma-ma kiahne, tak si varievame spolu ☺ pri objednavocke pridam vase ciselko 😉

erikaireland
19. apr 2017

@kacenka_6 ano vazne :D ale vela som cvicila...aj 5 krat do tyzdna fitko+jumping...ale ta strava vazne super..nemusim rozmyslat co si dam..hodim do mikrovlnky a hotovo. Nerobim im reklamu ani nic podobne,aby si si nemyslela...len vlastna skusenost. :D

sandrasstini
17. júl 2017

Baby rozmyslam aj ja nd rkabickami, ale teda co tu pisete nic moc zatial 😬

danka_kovac
4. aug 2017

Dobry den,
Ja som brala krabickovu dietu od jednej firmy asi pol roka.
Potom mi znama povedala ze sa stravuje cez Pohodlna-dieta.sk, tak som si popozerala recenzie na nete a na zaklade toho som si od nich objednala.
Teraz lutujem ze som pol roka brala od inej firmy, nakolko Pohodlna-dieta je ovela lepsia. Mam lepsie vysledky na vahe a jedlo je ovela chutnejsie. Takze mozem len odporucit.
Danka

nikol1810
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakubkaleta
26. sep 2017

je drahá existuje kopu lepšíc sposobov, keto diet, alebo krabickovak lasicka alebo skus nejake weby ako mdiet.sk

veronikavargova
13. nov 2017

Ja mám 3-mesačné skúsenosti s firmou: Fitness food menu: http://bit.ly/krabickova-dieta-ffmenu. Mala som celodenné menu (5 jedál). Veľmi mi chutilo, najmä výborné chlebíky, zdravé koláčiky ovocné, zeleninové, musli. Jedlá boli pestré. Musím spomenúť, že milšieho a ústretovejšieho kuriéra som ešte nestretla.

veronikavargova
13. nov 2017
milagrosss20
28. nov 2017

@veronikavargova ahoj zavádzajú aj do. Prešova?

veronikavargova
29. nov 2017

@milagrosss20 ahoj, ano.

milagrosss20
29. nov 2017

@veronikavargova prosím ta ako to je s objednávkou

veronikavargova
30. nov 2017

Tu si mozes objednat: http://bit.ly/krabickova-dieta-ffmenu

Pozri si ich stranku a pripadne im zavolaj ak mas nejake otazky.

andinka001
29. jún 2018

Skúsenosti s Vitaboxom mam aj ja a bohužiaľ zo začiatku varili výborne ale čím ďalej tým su jedla menej chutne, šaláty ako príloha zvädnuté, úplne v malej nádobke. S prestávkami som si objednavala pol roka len obedy, mam vyskúšané aj celodenné menu. Tento týžden som si povedala ze stačilo, skusim inú firmu, lebo obed som vyhodila (maso tvrdé a neochutene, ryza neuvážený a príloha 2ruzicky varenej brokolica).

sinqa
26. jan 2019

@erikaireland z akej vahy ste isla a aky variant ste mala? dakujem

sinqa
26. jan 2019

Moja sestra sa stravuje s vitaboxom uz par mesiacov a je velmi spokojna...ja zacinam od pondelka tak som zvedava 🙂

rodericka
31. jan 2019

Caute.

Takze po novom roku som si dala pedsavzatie schudnut 🙂
Zvolila som krabicky.
Vyskusala som tri firmy. Prva bola edieta potom vitabox a nakoniec Pohodlna-dieta.sk

Po porovnani musim vyzdvihnut Pohodlnu-dietu.
Su naozaj najlepsi. Jedlo, dovoz , vsetko super.

sinqa
31. jan 2019

@rodericka schudla si? 🙂

rodericka
1. feb 2019

@sinqa ano schudla za 2 tyzdne zatial 2 kg 🙂

andinka001
3. feb 2019

@sinqa berie od nich celodennú stravu?

sinqa
3. feb 2019

@andinka001
Áno už aj ja som mala minulý týždeň.....

andinka001
4. feb 2019

@sinqa ja som sa ku ním tiež vrátila ale ja beriem len obedy. Brala by som aj celedenku len kks dosť peňazí to stoji

sinqa
4. feb 2019

@andinka001 a skúšala si aj iné firmy? Ja som si zaplatila na dva mesiace a potom chcem skúsiť pohodlnnú dietu vraj sú lepší tak som zvedavá... Áno je to drahšie ako keby som si mala variť sama ale nejde mi samej schudnúť nemám tu disciplínu a čas rozmýšľať co ako kedy koľko... Tak som sa rozhodla ze skúsim tento sposob...

andinka001
4. feb 2019

@sinqa skúšala som pohodlnú diétu a mne nechutila. Však vyskúšaj a uvidis.

sinqa
5. feb 2019

@andinka001 áno skúsim určite keď skončím s vitaboxom aby som vedela porovnať 😊

silviaeli
6. apr 2019

@veronikavargova prosim vás že je to už davno, ale ktorú variantu ste mali??racio?dakujem Silvia

veronikavargova
6. apr 2019

@silviaeli Áno, racio 7500 kJ.

sinqa
11. apr 2019

@veronikavargova
@silviaeli ahojte dievčatá stále ste spokojne s ffmenu?

veronikavargova
11. apr 2019

@sinqa Ja uz nie som na krabickovej diete.

sinqa
12. apr 2019

@veronikavargova ok ďakujem a podarilo sa ti schudnúť?