Vlčí hlad počas chudnutia

3. dec 2023

Ahojte, tie čo chudnete, mávate pocit vlčieho hladu? Začala som chudnúť, potrebovala som dať dole 10, 5 už je za mnou . Upravila som stravu a pridala pohyb . Stravu držím v pohode, denne sa zmestím do 1200 kalórií, ale raz do mesiaca ( deň pred menštruáciou) na mňa príde taký vlčí hlad, že to ani možné nie je. Jem piate cez deviate, sladké , pečivo ,blbosti..
všetko čo mi na chuť príde a neviem si pomôcť . Na druhý deň sa už do jedla musím nútiť, obvykle ani nejem lebo nemám vôbec chuť. Je toto bežné? Kým som nechudla som toto nemávala.

loliki
3. dec 2023

Ja hlad mám aj bez chudnutia. 🙂

vler
3. dec 2023

1200 kalorii sa mi zda skutocne malo. Aku mas vysku a vahu?
Tak ci onak, by som sa na ten den vlcieho hladu dopredu pripravila tak, ze by som si dovolila ten den zjest viac kalorii-ved podla toho co si pisala jes piate cez deviate, tak ten 1200 limit urcite prekracujes. A dopriala by som si bielkoviny, zeleninu a zdravy tuk, a mozno trocha cokolady

lienka175
3. dec 2023

za mňa máš veľmi nízky denný príjem, obzvlášť ak ešte aj cvičíš... telo je vyhladované

kika2079
3. dec 2023

Skus orechy

kika2079
3. dec 2023

@kika2079 a semiacka

alabama0011
3. dec 2023

To su hormony, pred menstruaciou je vacsi apetit kvoli vyssej hladine progesteronu. Tie vlcie hlady skus zahnat tym co dievcata pisu vyssie.. ak sa da 🙂

autor
3. dec 2023

@vler mám 150 cm, aktuálne 48 kíl... Ten deň akože úplne ignorujem diétu, zjem na čo mám chuť prešvihnem kalórie, lebo potom je so mnou na nevydržanie doma a ešte ma aj hlava bolí , ale potom späť nabehnem na zdravú a vyváženú stravu bez problémov, len ma zaujíma či je to normálne taký vlčí hlad alebo robím niečo zle 😃

@lienka175 nenazval by som to cvičením, pridala som len chôdzu , 4x do týždňa dám navyše 2-2,5 hodiny prechádzky s kočíkom .

vler
3. dec 2023

Tvoje BMI je teraz nieco cez 21, mas zdravu vahu. Mozno aj preto citis ten vlci hlad, lebo v skutocnosti vobec nemas nadvahu a a aj tak nutis svoje telo do chudnutia

autor
3. dec 2023

@vler áno, viem, že nemám nadváhu, ale celý život som si držala váhu 43-45 kg, pre mňa je to ideál, týchto 10 kíl čo dávam dole, sú kilá ešte po treťom pôrode, uložené v stehnách a spodnom bruchu, čoskoro ma čaká operácia diastazy a dovtedy sa ich chcem zbaviť

vanilkovazmrzka
3. dec 2023

1200 je strasne malo…

vanilkovazmrzka
3. dec 2023

No dobre, nevsimla som si, ze si taka drobna 🙂

vler
3. dec 2023

Chapem-moje vlastne BMI je trocha pod 20, vahu si len udrziavam. Aj ja sa tesne pred MS citim viac hladna a mam vacsi apetit, ale zvladam to bez takeho zachvatoveho prejedania ake si opisala Ty, prave tak ze si planovane doprajem trocha viac jedla/kalorii.

kavenkaa
4. dec 2023

Ahoj, ja to mám počas chudnutia presne pred menštruáciou rovnako. Nepotrebujem síce zjesť všetko, ani to nemusí byť nutne sladké, ale mám jednoducho strašnú chuť na niečo dobré. Posledné dva razy som to vyriešila “rande” večerou, raz cestoviny a pohár vína v talianskej reštaurácii, a druhýkrát sushi domov. Cez deň jem normálne a celý deň sa potom teším na chutnú večeru.

monulik007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz