Pozitívne myslenie pri chudnutí

monika101146560
19. feb 2024

Ahojte, viem, že pri chudnutí je dôležité okrem iného aj pozitívne myslenie.
Ja chudnem asi ako každá druhá z nás = od zajtra..🤭, doobeda sa držím aj so stravou, ale poobede a hlavne večer príde na mňa ten vlčí hlad. Večer idem spať s pocitom, že mohla som si odpustiť ten rožok večer s jogurtom...a podobné veci..a potom si poviem od rána si dám na to pozor.
Používam KT, pred otehotnením som vďaka nim schudla 15kg za asi 3 mesiace, počas tehu som si držala váhu a tiež som si dopriala aj pečivo aj sladké. Ale po pôrode som sa dostala na svoju pôvodnú váhu, a to nehovorím o 70tich kg. 😞
O kalorickom deficite viem, aj o pohybe a tieto rady všetky mám preštudované, akurát by som potrebovala zistiť to kľúčové motivovanie vo svojej hlave. Neviem proste čo v tomto smere znamená pozitívne myslieť, pretože myšlienky typu zvládnem to, chcem byt krajšia pre svojho muža, chcem si kúpiť krajšie veci, nechcem sa hanbiť v plavkách....akosi nezaberajú.
Takže🙏 čo je to, čo vám v hlave pomáha chudnúť?🤔

zuzubb007
19. feb 2024

Poviem si, že idem cvičiť 4 krát do týždňa a prestávam zo sladkosťami, koľkokrát sa mi nechce ale vravím si, cica chces dáko vyzerať v lete musíš makať a tak som si to vsugerovala, že to musím splniť ako cieľ a nepoľavit, aj keď sa necítim na to cvičím proste sa musíš nastaviť bez toho je všetko zvytocne, nie že nestíham, nevládzem cvičím aj 20:30 keď to proste musím splnit

lelelienka
19. feb 2024

Mozno toto - chcem byt zdrava maminka, aby som tu mohla byt co najdlhsie pre svoje dieta. 😉 a zaroven mu ist prikladom? Ja milujem sladke, ale co cert nechcel, vyskytla sa mi tehu cukrovka a jedinou ( a teda extra silnou 😊) motivaciou nejest sladke bolo zdrave babatko, takze preto si myslim, ze by to mohlo fungovat.

chodec15
19. feb 2024

Usetris na jedle, usetris na metrazi siat, usetris na liekoch pri chorobach z obezity, na cestovnom, ked budes chodit peso ... 🙂.

januska12323
19. feb 2024

Asi potrebuješ zmeniť jedálniček, pri diéte nemáš mať vlčí hlad.

lelelienka
19. feb 2024

@januska12323 to podla mna nie je vlci hlad, to je s najvacsou pravdepodobnostou obycajne vecerne prejedanie 😉

kastia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika101146560
autor
20. feb 2024

@lelelienka nepovedala by som že prejedanie lebo zase nenakladám si toho veľa, akurát večer neviem ten hlad nejako utíšiť jedným jogurtom napríklad