Wii Fit. Je naozaj taká dobrá?

mywiel
11. nov 2009

Kto mate tuto vecicku je naozaj taka fajn? A aj hry su dobré? Rozmyslam, ze ako vianocny darcek by to bolo fajn, ale nemala som moznost to nikde vyskusat.

http://www.google.ch/imgres?imgurl=http://cache...

zirafka105
11. nov 2009

Zkouseli jsme to u kolegy na jedne party - hodne me to chytlo, planuju si to poridit 🙂 Ted ma vyjit nebo uz vysla nova verze - kde by melo byt tech her o neco vice nez na te puvodni 🙂 Pak se mi jeste libily ty sportovni hry, v boxu jsem dala pekne sefovi na budku 😀 Dalo to prace, ale nakonec lehnul 😀

kacenqa
11. nov 2009

mywiel - ja som to kupila manzovi k 30tke. straasne o tom snival. teda ani nie o wii fit, ako o samotnom wii, ale ked uz som sa praskla po vrecku, tak som mu kupila komplet, aj fitko, plus dalsie ine prislusenstva.

problem ale je, ze wii fit ti same nepojde, potrebujes k tomu aj zakladnu konzolu wii a ta je dost draha, ked som to ja kupovala, stalo to okolo 250E na pixmanii, co bolo daleko najlacnejsie, inde 300 a viac, teraz manzel nedavno spominal, ze videl aj za 199 na brlohu.

je to inak parada, aj samotne wii, my teda mame viac menej take sportove hry na to, ako bowling (to sa s kamosmi tak narehoceme zakazdym), tenis, strielanie z luku, sermovanie, biliard, vzdusny hokej.... a potom mam harry pottera, ale dostala osm sa k nemu asi raz....sak maminka na materskej 😉 a este mam taku hru, kde sa staram o zvieratka ako veterinarka, nespomeniem na nazov, to som hrala asi 2x 😀 (mame to pol roka)

dokupili sme este jedno to ovladanie, aby sme, ked hrame viaceri, si nemuseli stale to jedno podavat.

manzel ma tiez daku taku adventurku hru, to hrava po vikendoch, ked mala na obed zalomi.

no a k samotnej balance board, teda FIT. aj to je celkom zabava, hlavne skoky na lyziach, alebo chodenie na lane 😀 😀 😀 a potom je tam aj take nieco ako step aerobic. (to je na dvd original k tomu) ake su dalsie hry, neviem, nemame, ale muz chce teraz na vianoce dake fit plus dvd, okolo 24E tusim, tak musim pokukat co je to zac.

inac, je to fakt super vec, hlavne ked mavate castejsie navstevy, bohovsky sa na tom da zabavit. my sa vzdy najprv nazereme, potom travime a potom sa chlapi hraju 😀 😀 😀 a ja zalomim na gauci hehehe

tuto je inak oficialny web, popozeraj si to, urcite ti to doda lepsi obraz o tom, ako to funguje a co je to zac...
http://uk.wii.com/

mirka1308
11. nov 2009

myw, ja somsi práve pozrela, čo všetko sa dá s takou hračičkou robiť a vyzerá to super lebo takmer bšetky športy 😉
dokonca aj strečing je tam a aj skok na lyžiach 😕
nemá to chybu, tiež by som to chcela aspoň vyskúšať, na tieto zimné večery ideálna hračka 😀

erikasadek
11. nov 2009

MYW UTEKAJ KUpovat je to super vec.. 😉

teraz pred vianocami su akcie tu, cel akonzola + fit .; a hra za 250€ takze sa oplati.. mame a deti sa idu zblaznit u nas je to playstation3 a wii 😉

martek
11. nov 2009

nevite, kolik to stoji dohromady, pokud mam pouze telku? (teda zadnou konzoli?) 😀
dikes
martek

kacenqa
11. nov 2009

martek - na www.brloh.sk konzola wii 199 E, wii fit plus spolu s balance board 109 E to je taky zaklad.

potom sa daju dokupit dalsie prislusenstva - druhe az stvrte remote (celkovo na 1 konzolu mozu byt 4 ovladace) a potom take tie nastavce ako tago, volant, pistol alebo sportovy set (baseballka, tenisova raketa a golfova palica) no je toho kvantum...to potom uz zalezi od toho, ake hry na tom chces hrat...a v podstate tie nastavce ani nie su az take potrebne - to len pre vacsiu realistickost hry, pretoze to aj tak ovladas tym wiimote

martek
11. nov 2009

300 euro???? skoro deset tisic???? 😅

kacenqa
11. nov 2009

veru tak. a vravim, ze pred pol rokom to stalo este viac 😀 😀 😀 holt, za hracicky sa plati.... 😝

kacenqa
11. nov 2009

ale napr. na pixmanii maju tu fit plus sadu len za 89 E teraz v akcii.

zirafka105
11. nov 2009

Ja nasla konzoli a wii fit sadu (tu zakladni) za 7000 CZK, samotny CDcko s wii plus pak za asi 600 😉

martek
11. nov 2009

jako jestli se to vyplati, tak rpoc ne 😀
ale za deset litru mam skoro pulku plotu :-P
😀

mirka1308
11. nov 2009

martek, si praktická žena ako asi väčšina z nás 😉
ale pri plote v zime asi nevydržíš stáť 😀 😀 ale hračička ťa zabaví 😀
aj pre mňa je to dosť veľká suma, mám psa tak sa radšej pôjdem prechádzať po vonku 😀 😀
aspoň utužím zdravie 😉

martek
11. nov 2009

zirafko, stejne to je hafo penez 😅
😀 😀 😀 😀

mywiel
autor
11. nov 2009

Cize ku Wii za 300 euro su uz dake hry zapocitané alebo tie este treba kupit osobitne okrem tej Fit plochy a cviciaceho programu samozrejme? Niekto s tym aj cvici a vidi vysledky, ci je to len marketing? Ano tie hry sa mi pacia, boowling, tenis vyzera to byt fajn zabavka. 😉
Jééj aj strielanie z luku tam je? To milujem ale ozajstného neviem si to predstavit hrat na tej Wii... 😅 😀
a este k tomu treba kupit aj joysticky ale tie su len dva nie a to mozu hrat len dvaja ci aj viacery? 😕

mywiel
autor
11. nov 2009

Erika ved to nasa playstation slim u nas sme to hrali max. dvakrat ale je fakt ze tam mame len strategické a strielacie, teda zabijacie hry co mi nechal bracha... 😒

martek
11. nov 2009

mirko 😎
ted se dela plot a prijezdovka (50 litru), mam v planu stul a zidle (8 litru), vinoteku (5litru), neco na sebe.... bych ty prachy musela zacit tisknout 😀 😀 😀

zirafka105
11. nov 2009

Martek, jo, jasny, je to drahy... ale ja se do toho tak trosku zblaznila, takze tak 😉

martek
11. nov 2009

zirafko, takze mam jit do toho???? jako koukam na to uz pres rok! a kdyz ja eco chcu, tak to mam 😎 😀 😀 😀

mywiel
autor
11. nov 2009

martek ani nehovor, my prerabame dom 😅 ale toto sa mi aj tak paci... 😅 😀 😀

martek
11. nov 2009

mywiel, my neprerabame, my stavime, resp. uz nestavime, jen je milion dodelavek 😀

zkusim wii fit dostat do kolonky Must Have 😎

mywiel
autor
11. nov 2009

😉 😀 😀 😀 no aj tak som nevedela ked sa ma pyta rodina co chcem na vianoce, nic mi netreba tak aspon viem co im poviem 😀 😝

eviska83
11. nov 2009

Ahojte-
ja som na to uz tiez pozerala a zaujalo ma to.ALE- Myslite ze to je vhodne aj pre 4 rocneho clapca?- je trosku baculatejsi a chcela by som to hlavne na to aby sa viac hybal.

martek
11. nov 2009

mywiel, na vanoce???? dobry napad 😎

kacenqa
11. nov 2009

myw - napr. na pixmanii mas taky set za 241 E, ktory obsahuje konzolu (k tej je automaticky aj jeden remote a nunchuk - niektore hry ako napr. toto strielanie z luku potrebuju oboje) a DVD sports resort, kde je tusim 7 hier - mecovanie, jazda na skutri, strielanie z luku a este neviem co dalsie. plus je v tejto sade este extra druhe remote a druhy nunchuk. toto si myslim, ze sa dost oplati. lebo samotny nunchuk stoji okolo 20-25E a remote okolo 38-40E, tuto mas oboje za 40E.

tuto je link
http://www.pixmania.sk/video-hra-konzola-wii-1-...

plus potom extra sa kupuje ta FIT podlozka. to vychadza na pixmanii lacnejsie kupit uz ten novy set fit plus, lebo ten stoji 89. ak by si kupovala tu staru , tak ta stoji 80 a dvd k nej 18, cize dokopy 98.

ja som to tiez kupovala na pixmanii, a bola som spokojna, dorucili mi to do par dni, vsetko OK.

ja som si najprv myslela, ze booooze jaka hovadina, ekd mi to manzel ukazoval na nete, ale fakt, ze ma to chytilo. inac ta fit podlozka je mrcha, ono vas to odvazi a este vam to aj vypapuluje, ked to zapnete po napr. tyzdni, ze sa flakate 😀 😀 😀 konkretne vysledky s tym nemam, kedze som uz bola tehotna, ale chystam sa po porode na ten stepaerobic, uvidime, co to da 😀

martek
11. nov 2009

ono to vazi?????????????????????????????????????????????????
okey, nechu to 😎
😀

kacenqa
11. nov 2009

eviska - no...pokial mu k tomu najdes vhodne hry pohybove, ktore zvladne, tak myslim, ze jo. len si myslim, ze asi bude treba nanho troska dozerat alebo sa hrat s nim (na striedacku). a hlavne blbe je, ze tie navody su vsetko v angline...aj ked 4rocnemu je to asi jedno, kedze citat nevie 😉

kacenqa
11. nov 2009

martek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jo vazi, a docela presne. ale ked nechces, nemusis to zverejnit. potom ta to samozrejme pri kazdej dalsej navsteve odvazi, a ukaze ti graf ubytku/prirastku. dokonca si stanovujes napr. ciele, ze kolko chces zhodit a za aku dobu (no a podla toho tito potom papuluje)

dokonca sa mi stalo, ze som tam bola prihlasena, a postavil sa moj brasko namiesto mna na tu podlozku a vypapulovalo mu to, ze to asi nie som ja, lebo ta vaha bola uplne ina.

sleduje to aj centrum rovnovahy, no a este kopec inych veci, da sa k tomu napr dokupit merac tepu...

martek
11. nov 2009

panebozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
to je pekna podpasovka 😀
vazim se pouze sama rano po toalete a nahata 😀 ne pred kazdou navstevou 😝 😀 😀
dalsi argument, proc radsi plot ci vinoteku, nez wiiiiii fit 😀

zirafka105
11. nov 2009

Jinak zajemkyne z CZ - momentalne nejlevnejsi jsem to nasla na strankach Alza 🙂

pirlenka
11. nov 2009

My o tom uvažovali, nakonec si manža koupil xbox...ale do budoucna budeme vést v patrnost a možná pro synáčka (a pro rodiče taky) 😀 😀