Zaujímavá dvojtýždňová diéta

lusinda3
21. dec 2012

ahojte,
musím sa priznať mám aj Orbitrek aj som poskúšala všetky možné tablety - so zeleným čajom, Ali....
Potom mi známa odproručila dietu - keď si dáte do Googla zaujímavá dvojtýždňová dieta - nájdete ju.
KOnečne sa mi podarilo zhodiť nie 7-9 ako sa píše ale iba 3kg ale brucho a boky mám viditeľne menšie. Je zdravá - samá zelenina , oplatí sa vyskúšať

ivka_666
21. dec 2012

Ja som držala podobnú dvojtýždňovú a tiež som schudla 3 kg ;)

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofia2008
21. dec 2012

Ja som tuto dietu drzala, schudla som za 2t 6kg, potom sa odporuca 2t jest normalne, ale neprejedat sa a potom si ju znova na 2t nasadit a je pravda, ze som rok nepribrala..

lencika
22. dec 2012

jeeej to je super co pisete, vzskusam ju, keby som schudla aspon 3 kila som spokojna, diky

vefi89
22. dec 2012

ja by som na dvoch paradajkách, dvoch vajciach a jednom rožku nevydržala 😀 😀 máte môj obdiv ženy

zuzanat
4. jan 2013

ahojte, ja sa na tuto dietu chystam od zajtra, tak dufam, ze to prezijem v zdravi 😅 akurat s kavou bude problem, tu musim mat s lyz. cukru aj mliekom aspon dva krat denne a to teda neobetujem, ale dufam ze to pojde aj s tym 😉

lencita
4. jan 2013

ja som ju drzala par rokov dozadu, schudla som vtedy 5kg.od pondelka zase zacinam a dufam ze vydrzim 😎 len odporucam jablcny ocot v tabletkach lebo je to celkom fuj, a tiez uzivat vlakninu.

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanat
7. jan 2013

ja ju drzim od soboty, celkom v pohode zatial, tak na 98% ale snazim sa. Snad vydrzim dva tyzdne, uvidime aky bude ubytok. Kupila som si jabl.ocot v tabletkach, zda sa mi to lepsie.

lucynka287
7. jan 2013

kde sa da kupit en jablcny v tabletach a kolko to stoji aj ja ju idem drzat ja som s nou schudla 4 kila ale som pribrala pocas vianoc

romina1912
7. jan 2013

aj ja ju idem od zajtra držať, cez vianoce mi iba oči jedli 🙂 tak som pribrala a citim sa zle, musim niečo so sebou robiť už 🙂 tuto dietu som držala kedysi a schudla som 5 kil a vobec som nebola hladna, necvičila som, žiadny pohyb a @zuzanat ja som si aj vtedy dopriala kavu s cukrom a mliekom, inak by som ju nevypila a podarilo sa mi schudnuť aj tak 🙂 + chcem zapojiť niake to cvičenie aspon 30min. denne, tak vam držim palce... 🙂

romina1912
7. jan 2013

a ešte som zabudla že ja som jablč.ocot mala klasicky tekuty, poliala som si šalat ( niako extra som si ho nenalievala, len tak light ), zapchala nos ( aby som necitila jeho ,,vonu,, ) a jedla 😀

zuzanat
7. jan 2013

@lucynka287 ja som kupila v lekarni a stalo to myslim 3,50e

anulienka166
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanat
15. jan 2013

@lusinda3 ja v piatok koncim ten prvy dvojtyzdnovy cyklus a teda dole mam len kilo, dodrziavam ju tak na 98% a ubytok nic moc ☹

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanat
15. jan 2013

@lusinda3 to znamena, ze napr. dnes som mala asi 5lyzic cestoviny s omackou, neodolala som, ked segra varila...nie su to velke prehresky, ale su...

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienka166
17. jan 2013

baby zatial som neskusila , chcela som ale presne ani male prehresky, tak skusam jest menej, ranajky dodrzujem, ale obed si davam uz vlastny..nemozem vajcia na tvrdo je mi potom zle, ako mozem ale len na chlebiku a tak, nie tak cele..mozno sa raz odhodlam..

lucula73
19. jan 2013

ahojte

@lusinda3 možno ak tebe bolo treba zhodiť len tie 3kg,tak je to ok,ale ja keby som schudla 3 kg,tak to nezbadám ani ja,nieto ešte neikto cudzí 😀 😝 😝

mimma17
21. jan 2013

baby tam co je O: a vymenovane potraviny na obed to myslia zjest vsetko ci si len vybrat? alebo vecera a vsetko co je vymenovana lebo niekde bolo myslim sunka a ovcieze ci si vybrat len sunku ci len ovocie alebo oboje dakujem

skorpionik
21. jan 2013

@mimma17 ja som tuto dietu zacala drzat vcera, ale mam v plane drzat sa vsetkeho co je tam napisane....a zjest vsetko to, co je tam pri tom ktorom jedle napisane 🙂 ani mi nenapadlo, ze by som to mala selektovat a jest len nieco z toho...

mimma17
21. jan 2013

@skorpionik ok ved ja sa pytam lebo som nevedela a tu sparglu budes jest surovu alebo uvarenu alebo ako a salat sa mysli ten obycajny ladovy? ja chcem ist zjtra na nakup a od strdy t tiez chcem drzat presne tak ko je napisane

katka1981
21. jan 2013

hodte prosim link. Ja som drzala 13 dnovu mliecnu, zhodila som 5kg, ale to je dieta ked len clovek lezi a nic nerobi, pri dietati nehrozi, umrela by som 🙂

skorpionik
21. jan 2013

@mimma17 tak salat som si robila obycajny uhorkovy (s vodou, octom, troska papriky), ale ano, moze to obycajny ladovy salat....a s tou sparglou budem mat trosku problem, popravde este vobec neviem, ako ju zjem ☹

skorpionik
21. jan 2013

@katka1981 aj ja mam dve male deti a je to tazke, no musim to zvladnut....v zivote som nedrzala ziadnu dietu, lebo mi to nebolo treba, az teraz po druhom porode nemozem nic zhodit....tu je link:
http://www.trask.sk/phprs/view.php?cisloclanku=...

katka1981
21. jan 2013

@skorpionik, dakujem

skorpionik
21. jan 2013

@katka1981 nie je zaco, ak to aspon trosku pomohlo 🙂

mimma17
22. jan 2013

baby skusila to nietora z vas uz vydrzat cele dva tyzdne tyzden pauza a opat dva tyzdne co nato poviete nedostavil sa jojo efekt a kolko ste schudli ja sa nato davam od zajtra dnes idem nakupit potraviny....a este sa chcem opytat co je ten kuraci rezen to je normalne vyprazany v troj obale a tu sparglu ste v akom stave jedli varenu surovu??dakujem