Zelená káva na chudnutie. Máte s ňou skúsenosť?

aniratak696
12. máj 2011

čaute baby, počuli ste alebo máte niekto skúsenosť so zelenou kávou ako nová "metoda" chudnutia? 🙂

papanasa
16. feb 2017

Bez upravy jedalnicka a zivotneho stilu zmena nenastane, ak nam ide o chudnutie. Zelena kava ani ziadne ine zazracne tabletky to za nas nespravia. Ja zelenu kavu chapem ako pomocku, ktora pomoze k dosiahnutiu rychlejsich vysledkov. Trosku si clovek obmedzi prijem cukrov a sacharidov, trosku si dopraje viac pohybu denne, napr. 20 minut chodze navyse. K tomu bude pit 1-2 salky zel. kavy, tak vysledok moze nastupit rychlejsie. Nie je to vsak otazka dni, ale skor tyzdnov az mesiacov. Kazdy mame iny metabolizmus, ine hladiny hormonov, ine fungovanie genov. Hlavne treba byt trpezlivy a vydrzat.
@lenuska333 Co sa tyka odrody, arabika je kvalitnejsia kava. S chutou sa da tiez pohrat, nemusi to byt az taky strasiak.

jojo811
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jojo811
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brokolicka
26. feb 2017

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, odkiaľ kupujete /objednávate kavu, kto s tým má skúsenosť, sú lepšie tablety alebo je lepsie ju piť, ďakujem za odpoveď

papanasa
26. feb 2017

@brokolicka kaplse vychadzaju drahsie. Ked ju zalievate tak zas moze byt problem chut, da sa to vsak dochutenim riesit. Tu na MK ste bazar skusali?

brokolicka
27. feb 2017

@papanasa nie neskúšala

zdstar
27. feb 2017

@brokolicka kupila som..a nechutí mi.. ☹ nerobí mi dobre.. :-/

jojo811
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1alenka
11. mar 2017

@siska8800 ktoru kavu pijes? Mozes mi poslat fotku do IP? Bola by som vdacna 😘😆 a dakujem

jojo811
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boticka
5. apr 2017

@33jarka33 Dobry den Jarka možte zohnat tuto kavu Slimming cofe? a za aku cenu?

1alenka
5. apr 2017

baby, ja už mesiac u nás úplne všade hľadám tú zelenú mletú kávu Kávoviny,, nikde, vôbec nikde ju nemajú,,ani v lekárnach, tam mi to ani objednať nevedia,,,,,kto ju videl v obchode, nemôžte mi ju poslať na dobierku? Prosíííím,,vezmem hneď aj dve 🙂

elenamart
20. apr 2017

@brokolicka uz som popletena, neviem ktoru myslis, ale tá Lishou slimming coffe sa objednať dá na martinkapd@gmail.com ...a hej, su aj vo forme tabliet 🙂

jasminka206
6. máj 2017

ahojte baby, porate gde kupit zelenu kavu, lebo som pocula ze niektore neisu prave. kto ma skusenosti

papanasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jasminka206
9. máj 2017

@papanasa . prave ze neviem gde zohnat. gde si to mozem zakupit?

1alenka
9. máj 2017

Ja už tiež dlhšie zháňam Zelenú kávu Kávoviny,,,,,ale jednoducho jej niet, ja nechápem

a202125
9. máj 2017

@1alenka skús bylinkarenuvladky.sk:wink:

papanasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margaretka
10. máj 2017

Skúšali ste niektorá zelenú kávu s chromom tbl? Mám jutavit beriem dva týždne zmeny žiadne. Prosím len odpovede ktorá ste ich brala,dakujem

margaretka
17. máj 2017

halooo mate niekto skusenosti, aktualne casom? ci skapal pes a je to dalsi rekmany tah namotat mozgy zufalcom so slabou volou?

ella2015
17. máj 2017

@margaretka Zelená káva a všetky tieto podobné sračky fungujú ak neješ vobec nic len tieto somariny. Moja sestra dala dole 10kg s nejakými papričkami čili ale ako sama vraví, že tie tablety boli len placebo. Radikálne zmenila stravu a hlavne písala si čo kedy a koľko zjedla a o pohybe nehovorím

papanasa
18. máj 2017

@margaretka ahoj, ako som uz vyssie spominal bez upravy jedalnicka a zivotneho stilu zmena nenastane. Zelena kava ani ziadne ine zazracne tabletky to za nas nespravia. Je to iba pomocka, ktora pomoze k dosiahnutiu rychlejsich vysledkov, lebo podporuje, urychluje metabolizmus. Boli zakaznicky, ktore ju odo mna opakovane brali ale po case uz ju nepotrebovali. Treba si to vyskusat. Kazdi ma ine telo a u niekoho to moze zabrat u niekoho nie. Dolezita vsak je ZMENA zivotospravy. Ak napr. do seba das 1000 kalorii ale spalis iba 500, tak sa to niekde ulozit musi. Tych zvysnych 500 kal. zelena kava nespali 😉

zuzulik280
8. aug 2017

@siska8800 odkial mate tuto kavu prosim?

siska8800
9. aug 2017

@zuzulik280 z CBA

danula2
22. feb 2018

ahojte, kolegyne mi doporucili toto, udajne 5kg za tyzden ide s tym dole, mate skusenosti?

https://ostatne.bazar.sk/26265240-kava-na-chudn...

ivooonia
22. feb 2018

@danula2 Ked Cina, tak to potom rovno z aliexpress, aspon clovek neprerobi... https://www.aliexpress.com/af/slimming-green-co...

ciapkaprecathy
22. feb 2018

Je to antioxidant a znižuje pocit hladu. Pre chudnutie však platí jedine znížiť príjem kalorií a zvýšiť pohyb. Nijaké tabletky ani zelená káva vám nepomôžu schudnúť. Osobne zelenú kávu pijem, zvykla som si na jej chuť neochuteného vývaru sušeného hrachu, naozaj je to antioxidant. Neschudla som z nej ani deko, pijem ju už 2 roky. Toť vsjo 🙂

tina761
22. máj 2019
Používateľ tina761 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tina761.

Si myslim ze kava moze fungovat na chudnutie predovsetkym kvoli kofeinu, ktory je vseobecne znamy ako spalovac tukov a je dokonca lepsi ako karnitin, ale nejake extra vysledky by som si v chudnuti od pitia kavy neslubovala. Skor by som isla do original kofeinoveho spalovaca tukov ktory je na baze kofeinu a obsahuje dalsie pridavne latky ako napr. synefrin. Osobne s tym mam skusenost, ze vyborne potlaca chut do jedla a neskutocne nabije energiou., len stale je potrebne k tomu aj upravit jedalnicek a zaradit pohyb. Ale presne ako tu uz bolo spomenute najlepsie funguje to co je zakazane a v pripade spalovacov je to kofein s efedrinom. Tato kombinacia bola aj studiami potvrdena, ze prinasa vysledok cca 4-6kg za pol roka bez upravy stravy a cvicenia. Najznamejsi splaovac s touto kombinaciou je T5, ktory co viem tak zatial sa da zohnat na anilabsk, ale by som fakt najprv zvazila lebo je to sila. Skor hellfire, alebo black mamba

1beatka1
23. máj 2019

@tina761 ahoj a stym synefrin si kolko schudla ?