Chudnutie so zelenou kávou

manucao
4. jan 2014

Ahojte zienky..Prosim vas ma niektorá z vas skusenost s chudnutim so zelenou kávou?? alebo poznate niekoho kto pomocou nej spaloval lepsie tuky?Dakujem.

luba28
4. jan 2014

@manucao poznam,brala som to a zbytocne vyhodene peniaze,...jedine naco su dobre,je ocista organizmu,ale na chudnutie blud,blud,blud,....

dejka77
4. jan 2014

Uz tu bolo takych tem viac, je to dalsia z veci, ktora nezabera. Vyhodis peniaze za nic. Na chudnutie je len jeden recept, a to zdravo jest a cvicit.

dejka77
4. jan 2014

Akurat som citala clanok kde sa spominal Oolong tea. Pozrela som len tak ci ho najdem na ebay-i a maju ho, za normalnu cenu. Poradila by som ti skusit skor to. Avsak je to len jedna z veci, ktora ti pri chudnuti pomoze, necakaj zazraky. Oficialne je to caj na chudnutie odporucany aj odbornikmi na vyzivu.

manucao
autor
4. jan 2014

@luba28
@dejka77
@dejka77 Tak ja to skusim ak ze bez tej vecere a bez peciva..Tiez pijem uz dlhsi dobu caj na chudnutie Pur Erth..z lekarne..je to sypany caj a je fajn..nevravim ze po nom chunem, ale precistuje ma..mam pravidelnu stollicu...Vela kamaratiek a snamych mi povedalo zeschudli prave vynechanim vecere a pripojili brusaky..

vevapeto
4. jan 2014

Poznam len zopar ludi, co im zelena kava spalovala akurat eurace.... 😎