• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

10. septembra 2012 
myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

moje verné zmenšovačky:hearts::hearts::hearts:, ďakujem moc za Vaše krásne IP :slight_smile: , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás :wink:
27. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj a môžu sa pridať aj nové kočky - teda ja :grinning: z témy Idem chudnúť a seriozne! - dúfam, že somsi dobre zapamätala názov. Sme ťa tam hľadali.
27. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooj, mimikyky, tak ja som tiež neprispievala do vašej starej temy, ale rada by som sa pridala sem, sice nepatrim do starej partie, ale chudnem, ale neako sa mi nedari, môžem sa pridať??? :wink:
27. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tému som založila hlavne kvoly mojim kočkám, a so súhlasom admina, a budeme tu okrem pokračovania nášho zmenšovania sa, ktoré máme rozbehnuté, aj kecať o všeličom možnom.......taký voľný pokec,aby niekto náhodou nemal zase nejaké úmysly:wink:

nemôžem nikomu zakázať sem prispievať :wink:
27. jún 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, len som sa opytala, nebudem prispievať :frowning2: , ale chapem to :pensive: , len by som ta chcela poprosiť, či by si mi mohla poslať neake triki ake si posielala babam na ip, chcem len dobru radu, ked ti to tak dobre ide. Nechcem sa vnucovať, a ani ta otravovať. :wink:
27. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tamuska, kľudne tu zostaň :wink:
iem Ti to poslať,už to letííííííííííí :slight_smile:
27. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeeem, si strašne zlataaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja viem........len tu niektoré na to už akosi zabudli :slight_smile:
27. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ľubi, konečneeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon, už som isté veci psychicky nezvládla.........rozumieme si,že???
27. jún 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi,rozumieme.... ani aj som tam nechodila, až na pár príspevkov.... :wink: :wink: :sweat_smile: ale nebudem nikomu brať to, že sa teraz cíti ako king,,,, :wink:
27. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon, vedela som, že Ty ma zase nesklameš! ďakujem :wink:
27. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj mimi,
snad este pamatas,som bola tak trochu este nova v tv.teme a do novej som nejak nepisala :slight_smile:
27. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, veď vieš, že ja som Tvoja úplne najväčšia opora... to si za tie dva roky ešte nepoznalaaa? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:

ozaj, Jari mi povedal, že ma za Tebou kedykoľvek odvezie, že sa poprechádza po meste a my budeme kecať... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
27. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj, pamätám........vítam Ťa mezi nami :wink:
27. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi,dakujem za pozvanie,veeeeelmi si to vazim, :slight_smile: :slight_smile: my dve sme si cosi vysvetlili a ja nehavam tomu volny priebeh.......chapenzi :wink:

ako som uz pisala vedla,tak chudnem, a mne osobne sa darilo len tu,no posledne dva dni akosi odbocujem od chudnutia,hadam ma znova dostanes na tu ''spravnu cestu''

tak nech je tato tema opat taka skvela ako predosla a mimi,pevne nervy s nami,v chudnuti :grinning:
27. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon,
super, tak si spravíme niekedy randíčko :wink:

ja mám teraz strááášne nervy z prázdnin........to bue u nás horror :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké boli vysvedčenia? :slight_smile:
27. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon, moji majú až v utorok :wink: ešte mám dva dni kľud :grinning:
27. jún 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to musis este vyuzit :slight_smile:
27. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, budem musieť......a v utorok doobeda už idem pre mladú na intrák, to bude plné auto :grinning: ........a ona je schopná si tam ešte zajtra na tie dva dni odtrepať miliardu handier
27. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi,nosite ju n ainrak kazdu nedelu?no ved ako baby,ne?musia byt vzdy pekne
27. jún 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baba, no...

ja asi za chcíľu oddídem, musím si umyť riad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zajtra skoro ráno odchádzame, synátor má futbalový turnaj v Brezovej pod Bradlom,a máme tam byť o pol deviatej ráno... :astonished:
27. jún 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
feli,každú nedeľu veru.......

baby sú obe riadne modelky,aj päť krát sa pezlečú kým len na nákup skočia
27. jún 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon,
tak mu budem držať palce :slight_smile:
27. jún 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, dík..... ak ho teda mladý postaví, lebo už sme dvakrát odišli zo zápasu, čo tam malý len stál a fňukal, že nehrá...

mne vysvetlia, že je malý a že bol dobrý stav, tak nestavajú malích, ale malému to nevysvetlím.... tie slzy ako hrachy...
27. jún 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malích=malých... :sweat_smile:
27. jún 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hnusoby hnusné.......to je škoda, budem mu o to viac držať palce, aj ten šiesty prst :wink:
27. jún 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík....

ale každú nedeľu sa hrabeme niekam na záhorácky laz a on len stojí a stojí... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. jún 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže idete chudnúť? ja sa o to pokúšam už dlho a nič dokonca som si kúpila aj nejaké lieky ale keĎ prídem k našim tak neodolám maminej kuchyni :wink:
27. jún 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maca,no to je aj o tom odolavani,hlavne o pevnej voly
27. jún 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok