Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

mimikyky
autor
28. jún 2009

shaden, veru mňaaaaaaaaaaaam.....a my sme si s mužom dali minule melón do šampusu, a to bolo mňáááááááááám 😀

danciacik
28. jún 2009

Mimi, ja chodím spať ako kedy ale skôr ako o desiatej nie a najneskôr okolo polnoci občas sa stane že ešte neskôr lebo ja ešte po večeroch pracujem na počítači. veď to je aj môj problém, kedže som zároveň externá ekonomka tak mám zadok ako Titanic.
Dnes som sa odvážila a postavila som sa na váhu a pomerala sa - hrôza 😢

mimikyky
autor
28. jún 2009

no, tak podľa mňa večera kľudne okolo 18-19..........a potom ak Ťa chytí hlad, tak trebárs kaleráb,cherry paradajky,kúsok syra, troška šunky so zeleninkou, tvaroh........ale troška,len tak zobnúť 😉

danciacik
28. jún 2009

No snažím sa odolať, len manžel bol včera pokušník - núkal mi melon alebo jogurt alebo či nechcem z večierky čokoládu, ale odolala som a utekala som o pol jedenástej spať 😀 .
A čerešne papať môžem?

mimikyky
autor
28. jún 2009

no, z tých všetkých ponúk je naj ten melón.......ale nie večer 😀 čerešne 😉

sticker
28. jún 2009

Mimi mňa dnes ani neviem po akej dlhej dobe nebolí hlava a celkom vládzem. A čuduj sa svet, ani nemám takú chuť na jedlo.... zvláštne ale teším sa tomu 🙂

sticker
28. jún 2009

Môj pokus dať si teraz melón dopadol nasledovne: Už som ho krájala, keď dobehli malé, že si prosia aj ony. A im musím dávať bez zrniečok, tak som vyberala zrniečka a jedli tak rýchlo, že som nestíhala jesť, len som vyberala tie zrniečka 😝 . Asi im moc záleží na tom, aby maminka schudla 😅 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

sticki, ani mňa dnes nebolí........až teraz som si to uvedomila...........že dnes o 03:00 som si nedávala lieky ani som nebl....
a s melónom je to u nás véééľmi podobne.........mňa napadnú 4supy 😉

danciacik
28. jún 2009

ja si idem dať melon teraz, prcka som uspala, dcérka je u mojich rodičov tak si idems chuťou dať a pre nich idem urobiť pizzu - nech som aspoň trošku dobrá mama.

danciacik
28. jún 2009

inak dnes mi otec donesie obed, ale neviem či ho môžem papať - kuraciu polievku a kuraciu roládu so syrom, šunkou a šampiňónmi.
už som si aj zacvičila 😉 dnes mám veľké odhodlanie - som zvedavá dokedy mi vydrží 😝

sticker
28. jún 2009

Vidíš mimi a že prečo tak dobre vyzeráš 😉 Keď Ty tam máš doma 4 supy 😀 🙂

sticker
28. jún 2009

danciacik to doobedňajšie cvičko Ti v dobrom závidím a držím palce, aby to vydržalo 😉 Ak mi bude tak dobre, ako sa cítim teraz aj večer, tak ja budem večer 🙂

danciacik
28. jún 2009

Sticker to si len teraz užívam, keď mám doma len jedného prcka. No dúfam, že mi to fakt vydrží, lebo sanemôžem na seba pozerať a chcem poraziť teóriu mojej mamy a mojej sestry ktoré tvrdia, že po dvoch deťoch nemôžem vyzerať dobre. 😠
Jeej ešte som zabudla. Od rána sa chcem opýtať: robila som žihľavový sirup a až dnes mi napadlo či je to vôbec vhodné piť. Riedila som to asi tak že 4 polievkové lyžice toho sirupu (ide tam síce cukor ale aj citrodeko) na 1 liter vody - ono je to také kyslasté.Ale neviem či to môžem piť

sticker
28. jún 2009

Mne tiež manžel vraví, že iná nebudem - starnem a mám deti. Pravda je, že jemu sa páčim aká som....ale tak aspoň pre seba to robím 🙂

mimikyky
autor
28. jún 2009

danciacik, a jmne bývalý hovoril, pozri sa na seba ako vyzeráš, máš tri deti,nikto Ťa už nikdy nebude chcieť...
a našiel sa taký,čo ma chcel aj takú,aká som vtedy bola,a ani tri deti mu nevadili........sme spolu 6rokov, z toho sme 4r manželia,a som mamičkou už 4detí 😉 a vo všetkom čo sa týka cvičenia a zmeny postavy ma stále podporuje.......ale keď ma pred dvomi rokmi znásilnil ten hajzel,mala som 54kíl, tak mi všetci nadávali, že si za to môžem sama....vraj tak matka 4detí nemá vyzerať......a ja som nabrala z depkačenia že majú pravdu, 13kíl.......

takže netreba nikoho počúvať, rob to len pre seba,preto,že to cceš Ty, že Ty si o tom presvedčená...
a dá sa to 😉
ja som si to tiež uvedomila neskoro, nikoho nepočúvať........iba svoje pocity sú dôležité......

mimikyky
autor
28. jún 2009

sticki, ale tie 4supy vedia riadne vytáčať!!!! tá buberta,ach jo!!!

danciacik, ten obed ujde, nieje každý deň 😉

ja si dnes robím zapekané šampiňony plnené šunka,vajko,syr.......mňam

ak tej žihľavovej žbrnde Ti neporadím.........najlepšia voda,minerálky bez bubliniek,prípadne tie jemne.......a neochutené...........v 1,5L ochutenej minerálky je toľko cukru,ako v 100g čoko 😝
a ešte čaje........zelené,detoxikačné všelijaké,ale obmieňať......

mimikyky
autor
28. jún 2009

ja som si práve urobila generálku mojich ctených nožičiek 😀 pedikúru aj depilku..........a skúšala som depil strojčekom,mám nový strašne zázračný 😀 aj podpazušie,ale vyfržala som len jednu ruku podpazušie......blé,aúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀

danciacik
28. jún 2009

ja sladené nepijem, najradšej mám drobčeka alebo Lucku - kojenecké 😀 neperlivé. Ale to s tou žihľavou má takú fajnú kyslastú chuť tak mi to celkom chutí.
Nie, nie to je len nedeľňajší obed
Mimi, no to majú aj výhrady ako sa obliekam - že príliš vyzývavo na matku 😝 , ale manžel ma podporuje vo všetkom.Takže na neho sa môžem spoľahnúť. On aj včera do mňa rýpkal určite preto, aby ma vybičoval k tomu že si to just nedám. No čo už - vie ako na mňa.

sticker
28. jún 2009

Nepochopiteľné, ako môže niekto vyčítať žene, že dobre vyzerá 😠 😠 😠 😒 Jedine závisť......
Ja napr. aj keby mám 55kg, neobliekla by som si minisukňu. Ale to len preto, že som skôr športový typ a dala by som si karaťasy 😝 . No keďže som ťa videla "naživo" v telke, tak k Tebe sa mi priam pýtajú krátke sukne 😉 🙂

mimikyky
autor
28. jún 2009

danciacik, tak si toho trošku dávaj, a hotovo 😉
super manžel 🙂

mimikyky
autor
28. jún 2009

sticki, dík 😉

tenty
28. jún 2009

az teraz som vas nasla 😝
ahojte 😉

tenty
28. jún 2009

inak, musim priznat, ze za ten cas, co ste tu neboli som v jedeni riadne polavila ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠

sticker
28. jún 2009

tenty podpora dokáže naozaj veľa urobiť 😉
Mimi naozaj nemáš začo 🙂

mimikyky
autor
28. jún 2009

tenty,avooooj 😉

tenty
28. jún 2009

mimi, cauko, ja som verila a vyslo to 😉

dnes musim cvicit aspon polhodinku navyse za vcerajsie a dnesne ceresne, tony ceresni 😀 , melon a teraz sa strasne hanbim 🙄 zemiakove lupienky 😔 ale nie cele balenie

tenty
28. jún 2009

vidis,vidis, moje seriozne stravovanie je v keli 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

tenty, neboj, napravíme 😉
keby si vedela,čo všetko som ja od jedu pojedla 😝 😝

tenty
28. jún 2009

mimi, hned mi je lahsie na srdci 😀

ale nie, budeme pokracovat tam kde sme skoncili

a tesim sa o dva dni zacinaju prazdniny, tak budem mat viac casu na pokec s vami 😉

mimikyky
autor
28. jún 2009

tenty...........prázdniny..........pomoooc, pre mňa hororr 😀