• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

10. septembra 2012 
ahojte!
ja som sa dnes rano potesila :slight_smile: kila co som nabrala cez vianoce su dole :slight_smile:
ja este pred ranajkami, ci uz skorsi obed? mala som zatial pomaranc. detom zacali prazdniny, tak vstavame neskoro, a spat chodime tiez neskoro
po vcerajsom cviceni pilatesa mam dnes riadnu svalovku a to som cvicila asi tak 15min, okrem kalanetiky a brusakov, no ale aj dobry pocit, ze uz pravidelne cvicim :slight_smile:
tak nech sa nam vsetkym dari!!!!!!
12. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaden ahojky....ja dnes tiez budem mat pohyb,idem na brusne tance,chodim na ne uz 4 mesiace :dizzy_face:
12. jan 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cvicim doma. z netu mam kopu nametov , len treba cvicit :grinning: a vydrzat pri nom
a teraz som sa rozhodla oprasit kalanetiku, pred asi 8 rokmi som ju cvicila dlhsiu dobu + delena strava , mala som 53 ,tak dufam ze aj teraz to pomoze, ved mi do toho vela nechyba, len vydrzat.....rano som mala 57,5 hned je lepsia nalada, uz som aj poskusala nohavice z mensieho obdobia
12. jan 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaden ved to mas dobru vahu moja :slight_smile:
12. jan 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaha nie je zla, ale stale sa cosi na zmensenie najde- zislo by sa spevnit brucho, stehna -zadok zmensit .
keby som necvicila, tak nemam ziadny pohyb, ak do toho neratam upratovanie, varenie, sem -tam nakup......
a vekom sa tazsie chudne, preto je lepsie udrzat si nizsiu hmotnost
12. jan 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaden ja mat taku vahu tak som stastna :sweat_smile:
12. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie som vysoka, mam163 , takze este nejake to kilo moze ist dole, anorexia nehrozi :grinning:

helenkasabinka budes mat aj ty, len vydrz , trpezlivost ruze prinasa :slight_smile:
12. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaden ja mam len ledva 160cm :sweat_smile:
12. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, super sa to tu znova rozbehlo :slight_smile: . Tak aj ja sa k Vám pridávam a od zajtra začínam. Tiež by som po vianociach potrebovala zhodiť 5-6 kg, ale hlavne cm! Tak držte palce.
12. jan 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, od zajtra v denníku SME bude návod, ako schudnúť, plus každý piatok, jedálniček na celý týžde§, my SME kupujeme aj tak, tak kto sa ku mne pridá? nech nie som sama... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ja sa pridam :dizzy_face:

na obedik som si podusila kuracie prsia na cibulke,ochutila,pridala sampinony,pretlat cesnak a to je vsetko a papala som to s rajcinkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mnamky bolo to dobreeeee :slight_smile:
12. jan 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli, tak od zajtra si ho kupuj :wink:
12. jan 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon jasne kupim....ak ho budu u nas mat :sweat_smile:
12. jan 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :sunglasses: som rada, ze sa to tu uz rozbehlo. Az nestiham citat :wink: Mne sa az tak moc nedarim, stale sa neviem naladit na dietny rezim po vianociach :frowning2: kazdy den si musim dat nieco sladke. Sakra. :rolling_eyes: A este som aj chora ( este stale ) takze nechcem este cvicit, nech nemam zbytocne teplotu. Budem vas citat, a hadam sa uz naladim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ta dieta z Komplimentu je celkom v pohode. Ale potrebovala by som ju celuuuuuu :slight_smile:

Pekny vecer.
12. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmokraska ahoj..neboj sa zvladnes to :wink:

tak ja som uz z tancov doma,dnes nam dala dobre zabrat po sviatkoch :sweat_smile: :grinning:
12. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočky :slight_smile:

heli, ďakujem, foto ma véééľmi potešilo :slight_smile: jasné,že pamätám :wink: Sabinka je kočka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mon, aj v novom čase má byť zase nejaké chudnutie na pokračko ......ten občas čítam v robote :grinning: :grinning:
zajtra kuknem sme :wink:

dnes som si kúpila už aj januárovú diétu, dokonca je v balení aj gel zpevňujúci, ale ešte som ju nerozbalila
12. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi dakujem :dizzy_face:
12. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nieeeje zač :wink:
12. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ale je.... :slight_smile:

porad mi,co mam zajtra varit?

chcem vybrat kuriatko :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo :confused: :pensive:
12. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
telefonovala som s Luckou,volala z intráku

aj ja mám na zajtra nachystané kura, a asi ho upečiem a deckám k nemu spravím zemiakovú kašu,sebe zeleninu
12. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi asi aj ja upeciem,ako robis k nemu zeleninku? :confused:
12. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kúpila som hlávkový šalát kvoly morčatám, tak im z neho šlohnem :grinning: a k nemu chery paradajky, papriku farebnú, a hotovo...alebo si spravím: natrhám šalát,na neho paradajky, papriku,kúsky mäska, dresing, a na vrch nasypať kúsky opečeného chleba celozrnného na kocky,a na troške oleja s cesnačikom opražené
12. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi mnamky to musi byt dobreeeee......nieco take si zajtra spravim,ja mam tiez doma kapustu pekinsku a papriku cervenu aj rajcinky a mlade cervene redkovky,tak si nejaky salatik s tym maskom spravim :slight_smile:
12. jan 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no,vyskúšaj s tým opečeným chlebíkom,je to mňamka :wink:
12. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnamky to skusim urcite :dizzy_face:
12. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pojdem ja uz pomaly do postele...

zajtra sa tu ukazem :dizzy_face:
12. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pa heli :slight_smile:
12. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
poslušne hlásim, naraňajkovaná :wink: a idem variť a upratovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
po mesiaci som konečne chvíľu sam domáááá :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok