• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

10. septembra 2012 
idem pozerat serialy , trocha si pri nich s gumou pocvicim nohy
snad sem este vecer skocim pozriet
28. jún 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuu, otvorim MK a co nevidim? :confused: :dizzy_face: haloooo, poznate ma este? :grinning: tak tento vikend sa doslova prezieram, neviem co mi je :sweat_smile: , prave som dojedla pizzu :sweat_smile: :pensive: hambiiim sa, ale zajtra si dam ocistny den a potom skocim na tie vlny :rolling_eyes: , no idem vas citat, lebo ste toho veru napisali :grinning: :dizzy_face:
28. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka mám pocit, že tento víkend väčšina z nás jedlo čo nám prišlo pod ruku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ja som sa bola riadne prejsť - cez 3km tam a späť, ale.....jasné, že sme to s kamoškou ukončili zmrzlinovým pohárom :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Ale teraz si idem pocvičiť :slight_smile:
Monkula tomu sa povie "akčná" nedeľa :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale malý je teda riadny bojovník :dizzy_face: . Už len aby naozaj z toho neochorel :unamused:
28. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , uz len cakam jak ma da mimi "do laty" :grinning: :grinning:

inak vcera som si stiahla dake tie dvd-s s tou Zumbou :dizzy_face: , tak si to zajtra vyskusam, len problem je v tom, ze ja nie som velmi tanecna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaden, ha ha ha, ze v oktobri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , som sa zasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , budem drzat palce, aby ste mali stastie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, teraz som sa vrátila, a našla som si úžasne výhražnú IP od monca4ever...........vraj Vám každej posielam IP aby ste prišli do mojej témy...........
28. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne si neposlala ??? :grinning:
28. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ahoooooj....
ja začínam zajtra druhú fázu sacharidových vĺn.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale kilečko je dolu, aj centimeter z brucha a ešte ma MM povzbudzuej ,nech sa pomeriam a povážim v stredu, že bude mčumieť.... :grinning: :grinning:
Ale teda z roho brucha ubudlo, už mi neprevísa cez rifle... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
28. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikomu, ak si dobre pamätám!!!!!!!!!!!!
28. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon, tak mladému to vyšlo, to je super.....
28. jún 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyšlo....
ale sa stálw hádajú ako psy.... ja chcem byť tri dni samaaaaa :angry: :angry: :angry:
28. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte,no ja som už doma s oboma detičkami, už som ich aj uložila a ja papám melón a čerešne - skôr som nestihla.
upps Mimi mne tu asi niečo uniklo ja som nevedela že sa niečo deje a som písala do obidvoch tém aj keď mi bolo popravde divné že dve témy v rámci chudnutia. Dokelu to som zase nejak dokašlala
28. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danciacik, čo by si pokašľala..... píš, kam máš chuť.... :wink: :wink:
28. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon, zdrhnime niekam na tri dni :wink: :grinning:

danciacik, tu je "pokračovanie, voľný pokec"
28. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa tu dobre kecá a ešte v starej téme mi Mimikyky bez váhania poslala Ip-čky ohľadom stravy takže si ju za to strašne vážim že bola taká ochotná. A ste zlaté :grinning:
28. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už vravela, že s Czoborkou do Grécka, chudnúť :grinning:
28. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danciacik, ďakujem :wink:
28. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Mimi ale mi aj dobre radíš :wink: a mne treba veeeeľa rad a povzbudení. Práve papám melon a čerešne to môžem nie?
28. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ale mna sa nepaci, ze su tu zas dake rozbroje :unamused: :frowning2: . zalozim si temu aj jaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak sa uz nebudeme kamaratit? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, idem dačo spraviť na večeru, moja zgrcaná je zlá.... :grinning: :grinning: :grinning:
Mon alebo deti niekam pošli - tak na týždeň, čo tri dni :sweat_smile: :grinning: :wink: a manžela pribaľ ako bonus :wink:
sticki a kam? jedine do obchodu a späť.... :grinning:
28. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja rozbroje nerobím..........dala som starú tému zamknúť, kvoly tomu čo sa tam dialo, s tým, že ju buď po pár dňoch odomkneme a budeme pokračovať,alebo začneme odznova..........
medzitým sa udialo to, čo s udialo...

bombardovali ste ma IP a mailami,nech založím novú, alebo odomknem.......že Vám chýbam...
nechcela som odomykať a vyberať zase "na plochu" stránky, za ktorými chcem urobiť hrubú čiaru, tak som sa s adminkou dohodla, že založím voľné pokračovanie + voľný pokec!!
28. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ich pošli do vééééľmi ďalekého obchodu :grinning: .
Inak k tomu "neprevísajúcemu bruchu" Ti blahoželám :slight_smile: To je aj môj sen :sweat_smile: :grinning:
Jani a nezabudni posielať IPčka potom keď založíš tému :wink:
Že to niekoho baví stále dráždiť. Je nám tu dobre, tak sa budeme baviť o čom chceme a je to :slight_smile:
28. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My sme dnes strááášne zmokli,keď sme vystúpili z auta na dvore,kým sme vošli do bytovky :grinning: :grinning: :grinning:

a ozaj,dnes sme v ikea videli Mira Jaroša :wink:
28. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danciacik, keď sa z neho v noci nepocikáš :grinning:
28. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja idem s manželom ešte na večernú prechádzku o hodinku keď skončí v robote takže ja to ešte vylietam :grinning:
28. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak potom supiš :wink:
28. jún 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danciacik ja si dať kombináciu melón - čerešne tak sa z toho nepocikám, ale .... :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, prúúúser........my sme sa tak vytešovali že sa mladej posledný krát zbavujeme na intrák,že sme jej zabudli dať večeru :grinning: :grinning: :grinning:
idem jej cinknúť :grinning:
28. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok