Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

shaden
28. jún 2009

idem pozerat serialy , trocha si pri nich s gumou pocvicim nohy
snad sem este vecer skocim pozriet

janka_pn
28. jún 2009

juuu, otvorim MK a co nevidim? 😕 😵 haloooo, poznate ma este? 😀 tak tento vikend sa doslova prezieram, neviem co mi je 😅 , prave som dojedla pizzu 😅 😔 hambiiim sa, ale zajtra si dam ocistny den a potom skocim na tie vlny 🙄 , no idem vas citat, lebo ste toho veru napisali 😀 😵

sticker
28. jún 2009

Janka mám pocit, že tento víkend väčšina z nás jedlo čo nám prišlo pod ruku 😅 😝 .
Ja som sa bola riadne prejsť - cez 3km tam a späť, ale.....jasné, že sme to s kamoškou ukončili zmrzlinovým pohárom 😅 😝 😀 .
Ale teraz si idem pocvičiť 🙂
Monkula tomu sa povie "akčná" nedeľa 😝 . Ale malý je teda riadny bojovník 😵 . Už len aby naozaj z toho neochorel 😒

janka_pn
28. jún 2009

sticker 😀 😝 , uz len cakam jak ma da mimi "do laty" 😀 😀

inak vcera som si stiahla dake tie dvd-s s tou Zumbou 😵 , tak si to zajtra vyskusam, len problem je v tom, ze ja nie som velmi tanecna 😝 😀

janka_pn
28. jún 2009

shaden, ha ha ha, ze v oktobri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , som sa zasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , budem drzat palce, aby ste mali stastie 😀 😀 😀 😀 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

no, teraz som sa vrátila, a našla som si úžasne výhražnú IP od monca4ever...........vraj Vám každej posielam IP aby ste prišli do mojej témy...........

janka_pn
28. jún 2009

a mne si neposlala ??? 😀

monkula
28. jún 2009

janka, ahoooooj....
ja začínam zajtra druhú fázu sacharidových vĺn.... 😝
Ale kilečko je dolu, aj centimeter z brucha a ešte ma MM povzbudzuej ,nech sa pomeriam a povážim v stredu, že bude mčumieť.... 😀 😀
Ale teda z roho brucha ubudlo, už mi neprevísa cez rifle... 😝 😝 😝 😀 😅

mimikyky
autor
28. jún 2009

nikomu, ak si dobre pamätám!!!!!!!!!!!!

mimikyky
autor
28. jún 2009

mon, tak mladému to vyšlo, to je super.....

monkula
28. jún 2009

vyšlo....
ale sa stálw hádajú ako psy.... ja chcem byť tri dni samaaaaa 😠 😠 😠

danciacik
28. jún 2009

AHojte,no ja som už doma s oboma detičkami, už som ich aj uložila a ja papám melón a čerešne - skôr som nestihla.
upps Mimi mne tu asi niečo uniklo ja som nevedela že sa niečo deje a som písala do obidvoch tém aj keď mi bolo popravde divné že dve témy v rámci chudnutia. Dokelu to som zase nejak dokašlala

monkula
28. jún 2009

danciacik, čo by si pokašľala..... píš, kam máš chuť.... 😉 😉

mimikyky
autor
28. jún 2009

mon, zdrhnime niekam na tri dni 😉 😀

danciacik, tu je "pokračovanie, voľný pokec"

danciacik
28. jún 2009

Mne sa tu dobre kecá a ešte v starej téme mi Mimikyky bez váhania poslala Ip-čky ohľadom stravy takže si ju za to strašne vážim že bola taká ochotná. A ste zlaté 😀

monkula
28. jún 2009

ja som už vravela, že s Czoborkou do Grécka, chudnúť 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

danciacik, ďakujem 😉

danciacik
28. jún 2009

Hej Mimi ale mi aj dobre radíš 😉 a mne treba veeeeľa rad a povzbudení. Práve papám melon a čerešne to môžem nie?

janka_pn
28. jún 2009

babulky, ale mna sa nepaci, ze su tu zas dake rozbroje 😒 ☹ . zalozim si temu aj jaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 , tak sa uz nebudeme kamaratit? 😀 😀 😝

monkula
28. jún 2009

baby, idem dačo spraviť na večeru, moja zgrcaná je zlá.... 😀 😀 😀

sticker
28. jún 2009

Mon alebo deti niekam pošli - tak na týždeň, čo tri dni 😅 😀 😉 a manžela pribaľ ako bonus 😉

monkula
28. jún 2009

sticki a kam? jedine do obchodu a späť.... 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

ja rozbroje nerobím..........dala som starú tému zamknúť, kvoly tomu čo sa tam dialo, s tým, že ju buď po pár dňoch odomkneme a budeme pokračovať,alebo začneme odznova..........
medzitým sa udialo to, čo s udialo...

bombardovali ste ma IP a mailami,nech založím novú, alebo odomknem.......že Vám chýbam...
nechcela som odomykať a vyberať zase "na plochu" stránky, za ktorými chcem urobiť hrubú čiaru, tak som sa s adminkou dohodla, že založím voľné pokračovanie + voľný pokec!!

sticker
28. jún 2009

Tak ich pošli do vééééľmi ďalekého obchodu 😀 .
Inak k tomu "neprevísajúcemu bruchu" Ti blahoželám 🙂 To je aj môj sen 😅 😀
Jani a nezabudni posielať IPčka potom keď založíš tému 😉
Že to niekoho baví stále dráždiť. Je nám tu dobre, tak sa budeme baviť o čom chceme a je to 🙂

mimikyky
autor
28. jún 2009

My sme dnes strááášne zmokli,keď sme vystúpili z auta na dvore,kým sme vošli do bytovky 😀 😀 😀

a ozaj,dnes sme v ikea videli Mira Jaroša 😉

mimikyky
autor
28. jún 2009

danciacik, keď sa z neho v noci nepocikáš 😀

danciacik
28. jún 2009

nie ja idem s manželom ešte na večernú prechádzku o hodinku keď skončí v robote takže ja to ešte vylietam 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

tak potom supiš 😉

sticker
28. jún 2009

danciacik ja si dať kombináciu melón - čerešne tak sa z toho nepocikám, ale .... 😅 😀 😝

mimikyky
autor
28. jún 2009

baby, prúúúser........my sme sa tak vytešovali že sa mladej posledný krát zbavujeme na intrák,že sme jej zabudli dať večeru 😀 😀 😀
idem jej cinknúť 😀