Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

tenty
28. jún 2009

verim ti, je to isto zaberak 🙂

sticker
28. jún 2009

tenty ty budeš mať viac času a ja ale myslím že aj mimi možno trochu menej..... Myslím, že ku koncu prázdnin budem obliehať škôlku nech ju už otvoria 😀

tenty
28. jún 2009

nenechate ma tu samu, vsak nie 😉

ja som rada, ze si od tych svojich 25 deti trochu oddychnem 😝

mimikyky
autor
28. jún 2009

nenecháme,neboj 😉

a aké staré učíš?

sticker
28. jún 2009

A aj deti sú určite šťastné 😀 - to samozrejme nič v zlom 😉
Ale jasné, že tu budeme a kopec ďalších "chuduliek" 🙂
Ja by som už brala také naozajstné leto...vtedy mi aj menej chutí jesť. To je jediné obdobie, kedy aj naozaj pijem. Keď je takto celý deň si nespomeniem 😒 Už som aj pohár na linke skúšala a nič ☹

tenty
28. jún 2009

druhy stupen, tie najrozkosnejsie 😀

sticker
28. jún 2009

tenty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

tenty, tak to bude zaslúžený oddych 😉

aj ja už chcem letoooooooooooo 😀

tenty
28. jún 2009

dievcata, opustam vas na chvilu, idem spalit nejake kalorie pri zehleni 😅

mimikyky
autor
28. jún 2009

ok, ja dokončujem obedík, divá zver má hlad 😉

danciacik
28. jún 2009

NO ja keby som vás neobjavila tak asi ani nechudnem, chýbala mi odvaha 🙂

felicia1
28. jún 2009

ja som teiz jedla halabala,len stastie ze to az tak nevidno

felicia1
28. jún 2009

baby ja som presolila fasirky a polievku na total,do tej som musela prilievat vodu,je to jedle 😝 moj muz bude happy ze je tam tolko soli,ale malemu to nemozem dat,polievku ano,

viete kedy som jedla?o 10:30 museli sme ist este do obchodu a tam sme sa zdrzali,mamke kvetinu kupit a darcek,ky msme prisli domov tak bolo tolko hodin a este stale varim 😝 a este sa musim namalovat a tak daaaal.a mozem ist,ale sa mi nechce ist nikam

felicia1
28. jún 2009

mimi,co nakoniec pecies?

shaden
28. jún 2009

nemam v umysle podkopavat vase dobre rozhodnutia zacat uz dnes robit so sebou nieco , no ja som si dnes "naordinovala " oddychovy den . od rana som stihla asi 1kg cerveneho melona a trocha zlteho, vyluskala poriadnu kopku slnecnicovych semienok, hummus (cicerova pomazanka) s 2 pita, oliv.olej + zatar( ale to neviem po slovensky)
navarene mam od vcera, tak mam uplny veget. syn vcera zostal na par dni u svagrinej, dcera si isla odpracovavat hodiny pre spolocnost v dobrovolnej organizacii , manzel odchadza o 5 a prichadza po 22, tak mam doma uplne ticho , dobre na meditaciu - uz si predstavujem ako mam 53kg 😀 jeeeeeej 😀

sticker
28. jún 2009

shaden čo je lepšie ako byť v psychickej pohode a to Ty dnes zjavne si 🙂 😉

sticker
28. jún 2009

A idem si s tebou predstavovať že aj ja mám menej 😀 . Robila som ten testík podľa BMI a mám dať dolu 3-4kg 😝 . NO dať dolu tie posledné kilá je najhoršie 😝

shaden
28. jún 2009

no sticker mas veru pravdu , tie posledne kila idu akosi tazsie dole, mne by sa zislo -5kg
viem ze to pojde , ale treba sa dost snazit, a tato tema tej snahe veeeeelmi pomaha, inspiruje, povzbudzuje aj energie dodava

felicia1
28. jún 2009

aj ja uz chcem dat dole len 5 kilov ☹ ale este si pockam

sticker
28. jún 2009

Baby možno koncom prázdnin ich už budeme mať dolu 😉 🙂 A tie šikovnejšie aj skôr 😀 . Ale ja robím naozaj dosť prehreškov. Najviac mi vadí to, že manžel nezje "nič zelené" 😀 .

mimikyky
autor
28. jún 2009

kočky, ste zlaté 🙂 som rada, že Vás mám 🙂

danci,držím palce 😉

feli, nepečiem nakoniec dnes nič.....nechce sa mi 😀 😀

shaden, tichúčko Ti závidím tú pohodu,klídek...

sticker
28. jún 2009

Moje "tri deti" sa vyvaľujú v obyvke - tatino roztiahol gauč a ja upratujem Jankinu izbu...aspoň nejaký pohyb 😅 😝

mimikyky
autor
28. jún 2009

no, u nás najstaršie decko oblieha gauč,a deti sa hrajú 😀

danciacik
28. jún 2009

jooj akú máte fajnú nedeľnú pohodičku. Ja som uspala prcka a kým spal tak som utekala manželovi odniesť obed a sa ma spýtal, že či som cigarety nedoniesla, tak prcek je už hore tak ho idem obliecť a idem sa urobiť dobrou žienkou, odnesiem mu cigarety, jemu síce škodím ale mne prechádzka prospeje. 😀 a potom šup po Larku k mojim rodičom lebo mi už neskutočne chýba. Tak sa večer ozvem.
Inak z obedu som zjedla len tak trošičku som sa udržala ale pizza čo som robila mi tak zavoňala že som zjedla jeden kúsok 🤐 No hanba mi, ale asi nemôžem byť hneď prvý deň dokonala 😀 Tak pekné poobedie vám prajem.

monkula
28. jún 2009

Ahojte.....

tak dnešný deň úplne nanič.... Išla som spať o jednej, o siedmej ráno budíček, vstala som, navarila kávu, čaj, spravila raňajky, budila muža po 3 hod. spánku, že reku ideme do tej Brezovej... Vonku celkom fajn, ani kvapky, teplo....
Cestou tam sa mi z tých zákrut krútila hlava, bolelo ma brucho, jarkovi tiež no a Chiarka sa mi pozvracala asi 10 km pred Brezovou... 😝 😝

Pred jarkovým zápasom sa tak strašne rozpršalo, že sa spravili mláky na ihrisku, dozvedeli sme sa, že bude hrať tri zápasy, o desiatej, o pol jednej a pol štvrtej, finále o pol šiestej.... 😲 😲
Tak ale hral v základnej zostave, bránil ako drak, odpískali mu dva fauly, zložil na zem chlapcov o hlavu vyšších 😀 , druhý polčas, to už lialo, asi 5 minút pred koncom ho stiahol, a hneď aj dostali 2 góly.... Tréner, že nech neodchádzame, že ho potrebuje na celý turnaj... ale.... deti úplne premočené, mňa uterák nenapadlo zobrať, jarko mokré ponožky, blato v ušiach, vo vlasoch, tak som ho obliekla a šli sme domov.... a pochybujem, že ten turnaj v§bec dohrali, čo tak lialo..... 😝

no a čo bolo na ceste domov.... cesty zaplavené, potoky vyliate, lialo, no, neviem, či sa tamtí odtiaľ vôbec dostanú.... doma som Jarka osprchovala, mal blato ešte aj na zadku 😀 šup do čistého, suchého, horúci čaj a teplú mikinu.... snáď mi neochorie... 😖 😖

Ale teda hral ako malý boh 😉

mimikyky
autor
28. jún 2009

kočky,
ideme do Ba odviezť mladú na intrák, potom skočíme do Ikea a asi aj Avionu, ako bude čas, a som strašne zvedavá, ako vyzerá Dunaj, tak kukneme aj na ten 😉

takže zatiaľ sa mi majte 🙂

mon, ešte stále držím palce mladému 😀

tenty
28. jún 2009

tak ja mam docvicene, aerobik, posilovacky na zadok, brucho, stehna a 1000 krokov na steperi 😝
fakt super nedelna pohoda

dievcata, nepoznate nejake cviky na vnutorne stehna okrem vypadov plié?
dakujem

tenty
28. jún 2009

a este sa chcem opytat, ako sa znasaju sója, sójove vyrobky a chudnutie

tenty
28. jún 2009

a toto stoji za to si precitat, kto este nemal tu cest, samozrejme

http://www.chudnutie-ako.sk/ako-schudnut/tipy-c...

😉

shaden
28. jún 2009

narychlo som to precitala, este si to raz isto precitam, vacsinu z toho uz davno viem, ale je dobre si to z casu na cas znova pripomenut , ved opakovanie je matkou mudrosti 🙂
trocha som sa dnes na seba zlostila, mam chut na coko a doma nic nemam 😖 a som leniva ist do obchodu 😀
tak som pojedla datle, aspon nieco sladke, aj ked to nie je ono
no a zajtra pokracujem v mojej snahe zmensit sa este troska 🙂
no a ten dazd zavidim........ ak budeme mat stastie tak nam snad uz v oktobri sprchne