Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

sedmokrasska
31. dec 2009

Ahoj shaden, juuuj, ako som rada, ze sem aspon niekto este pise 😉 aj ja Ti prajem prijemnu Silvestrovsku zabavu a dufam, ze sa to od januara riadne rozbehne... paaa 😎

helenkasabinka
31. dec 2009

kocky aj ja vam prajem stastny novy rok a supersku silvestrovsku zabavu 😵

mimikyky
autor
31. dec 2009

aj odo mňa všetko dobré do Nového roku 🙂 😉

ja si ešte dnes doprajem, a od zajtra začínam priškrcovať 😀 😀 😀

mimikyky
autor
1. jan 2010

nikde nikto...
ale neva, ja idem do toho aj sama 🙂 😝 😝 😝
dnes mi krpec zadrel: "mamina má v brušku bábetko, lebo ho má veliké" takže ja nemôžem inak 😀 😀 😀

sedmokrasska
2. jan 2010

Ahojte, som tu opat 🙂
prave som po 25tich minutach na steppery 😉 musim opatrne, dlho som necvicila, len dnes s drahym 😀
Takze na ranajky som mala celozrnny rozok s Florou pro active, lebo mam vys. cholesterol, teda dufam, ze sa pomaly straca 😎 na obed som mala normalnu porciu ryzu a pecienku 😝 a vecer zasa jeden a polrozka s platkom sekanej 😉 nesmejte sa, to zmensujem porcie 😉 a teraz si davaj activiu!
Tak dufam, ze mi to ide lepsie, a ze budem uz len postupovat k svojmu cielu. Uff, ale som sa spotila 😅
Prajem Vam pekny vecer, a dufam, ze tu aspon niekedy niekto nakukne. paaa

shaden
3. jan 2010

ahojte
tak aj ja sa pripaja,ked tu pisem co robim, skor sa kontrolujem co zjem, aj pravidelnejsie cvicim 🙂
tak od rana som mala 3 velke pohare bylinkoveho caju, som hore uz od 6 (5 vasho) potom grapefruit, a pred chvilou chlieb so syrom a cviklovy salat k tomu, na obed este neviem co urobim, ale mam este dost cvikly a tiez kapustovy sakat
vecer si zacvicim, planujem aspon pol hod, to by som mala zvladnut 😀

sedmokrasska
3. jan 2010

Shaden super, pomaly sa to tu rozpisuje 😎 chcem sa spytat, ci ste uz niekto poculi o 5tich tibetanoch? ja som si to vytlacila, ze to budem cvicit kvoli chrbtici, a niekde som citala, ze to otvara nejake cakry, a ze sa od toho aj chudneeee 😀 co vy na to? pekny den 🙂

sedmokrasska
4. jan 2010

Hello Hello, je tu niekto? Ako sa mavate? Dnes som zresila, a dala som si halusky na obedik! Ale na veecu som si zato dala len activiu nizkotucnu 😅 tak pekny vecer 😔

sedmokrasska
4. jan 2010

No tak prave som si dala 40 minut stepper 🙂 supis bolooo... rozmyslam, ze by som sa dala aj na spinning. skusil to uz niekto z vas? 😎

shaden
5. jan 2010

5tibetanov poznam, aj som ich cvicila kvoli chrbtici. vydrzala som par mesiacov, ale zacal ma aj tak boliet chrbat, tak som zanevrela a odvtedy som necvicila. ale musim priznat, ze ta bolest mi vtedy trvala len tyzden, ked ma bolel chrbat prvy krat, tak to trvalo skoro3mes kym to preslo.
kamaratka, ma cez 50, to teraz cvici, tak sa jej opytam na jej skusenosti

shaden
5. jan 2010

dnes som si zacvicila s cinkami podrepy a lunges( neviem si spomenut na slov.vyraz) , brusaky na lopte. vcera som zvladla kalanetiku 🙂 a v nedelu som sa tak zazrala do pletenia z papiera, ze som aj na cvicenie zabudla , takze bude lepsie, ked budem cvicit rano, ale aspon mam dalsiu krabicu s novym vzorom 🙂 bude na odkladanie drobnosti
s jedlom zatial nie uplne na 1, po tych sviatkoch sa aj zaludok musi spamatat 😀
takze zatial budem rada ak zvladnem kazdy den 30min cvicenie , len take jednoduche, co sa daju zvladnut doma na deke + lopta , cinky, gumy, svihadlo a kalanetika

sedmokrasska
6. jan 2010

Ahoj Shaden, poslusne sa aj ja dnes hlasim. Dnes som mala na ranajky dva rozky 😅 ale s florou pro active 😕 a ideme sa prejst na zahradu, tak hadam sa nieco pohne. Uz nemam take nafuknute brucho, ako po sviatkoch... chvalabohu... jem activie, i ked mi moc nechutie 😎
Ja som tiez pocula na kalanetiku same chvaly, len nikde si neviem pozriet ziadne dvd, co by sa dala objednat. Ty cvicis podla coho? Ja cvicim klasika podla mimikyky, len sem tam si este pridam jogu kvoli chrbtu. A praskla mi fitlopta! Tak som si musela kupit novu, ale este nie nafukana. Hadam ta uz nepraskne 😎
Tak vas vsetky pozdravujem, prajem pekny den! 🙂 pa

shaden
7. jan 2010

ahoj sedmokrasska!
to sme tu len dve? zeby sme presli ku "susedom". kde je viac spriaznenych dusi ,je viac chute do snazenia. co ty na to?
baby !!!!!!!!!!!!!!! pripojte sa , do leta budeme mat postavicky, ze sa s nami nasi chlapi s radostou budu predvadzat na plazi 😀
dnes som este necvicila, ale mam na plane vecer aspon 30min pri pozerani serialu. zacala som s mensou dietou podla oddelenej stravy , dnes mam den so znizenym prijmom energie - zatial som si dala grapefruit a 2 pomarance + kava, rozmyslam, ze to dnes potiahnem na surovej strave , dam si surovu zeleninu a popritom vela zeleneho caju
zajtra bude bielkovinovy den, uz sa tesim na arasidy. na obed kuca so zeleninou v paradajkovej stave

kalanetiku cvicim podla modrej knihy, trva mi to tak 50min 🙂 su tam aj cviky, ako cvicit pri bolesti chrbta, mne to celkom pomohlo
teraz sa snazim cvicit kalanetiku 3x do tyzdna a zvysne dni posilovacie cviky na cele telo

sedmokrasska
7. jan 2010

Ahoj Shaden, tak tu mame riadne privatne chatovanie 😎 a kam k susedom sa chces pobrat? ha? tak ja by som bola len a len rada, keby sa sem pripojilo vela chudnutia chtivych zienok 😉
ja som dnes zistila, ze je pre mna velmi tazke jest len zdravoooo.... 😒 hlavne, ked idem k niekomu na navstevu 😀
ta shaden obdivujem, ja by som taku drasticku dietu asi nezvladla. 😅 ale to kurca v paradajkovej stave by som si dalaaaa 🙂
Tu knihu kalanetiky som hladala cele poobedie na nete, ale nie je dotlac, tak nie je k mani. Tak by som ju moc chcela. Ale kde ju mam zohnat? Vsade na to citam same chvaly! Tak idem dnes na ten spepper, a zajtra dam jogu. I ked to teraz nechcem moc prehanat, lebo som nejak ochorela. 😕
V kazdom pripade prajem pekny vecer a do skoreho citania 😎 pa

shaden
7. jan 2010

http://www.zeny.cz/magazin/cvicebni-sestavy/ses...
tu je to iste ako v knihe
poslala som link na 1.cast, potom klik na cvicebni sestavy a tam najdes pokracovanie
tak to mozes vyskusat a nemusis sa trapit s hladanim knihy 🙂

shaden
7. jan 2010

no myslela som na temu - Ideme chudnúť a seriózne , ale skor zostanem verna , a budem dufat ,ze sa to rozbehne

drasticka dieta to nieje, to len mne dnes velmi nechutilo, vcera som si toho viac dozicila 😀 a tak dnes som zase toho jedla pomenej, ale pridala som este potom:
na obed som mala polievku z lupanej sosovice, bez chleba, plny tanier,cudujem sa detom preco frflu (ale ju nakoniec zjedia 😀 ), ked ju varim,ved je taka dobra ( este cibula k nej). podvecer este pomaranc a grapefruit, a po cviceni este jogurt, a medzitym som chrumala mrkvu
s tym jedlom ide skor o to, aby si zmenila stravovanie doma, ked ides na navstevu tak si s tym nerob starosti

ak si prechladla, tak si urob zazvorovy caj, najlepsi je z cerstveho zazvoru + citr.stava
u nas je oblubeny, dcera si ho sama pyta ( aj ked dost stipe) ked je okolo nej v skole vela spoluziakov s nadchou
skore uzdravenie 🙂

sedmokrasska
8. jan 2010

Shaden, dakujem Ti za link, hned si ho idem okuknut! 😎
Teraz som doranajkovala, a jedine co cmulam je este septolete proti bolesti hrdla 😅 a ten caj mozem robit aj z mleteho zazvoru? Lebo neviem, kde tu v nasich koncinach zozeniem cerstvy 😨
Tak ti prajem pekny den. Uvidim, ako mi bude, a podla toho sa rozhodnem, ci si dnes este zacvicim 😀 paaa

shaden
8. jan 2010

na bolest hrdla je zazvorovy caj super, aspon podla mna, hned citis ulavu ked ho vypijes
mlety ma inu chut, ale ked nie je cerstvy, tak aj ten moze byt
dostat ho v zelenine. pred par rokmi som ho kupovala tusim v Kauflande, kde je cerstva zelenina. este som sa cudovala, lebo vysiel lacnejsie ako tu. stvrt kila ti vydrzi v chladnicke dlho, alebo ho ocisti a daj do mraznicky
ja ho najcastejsie najemno postruham a zalejem vriacou vodou, po 10-15min precedim, ked troska vychladne pridam citr.stavu a este kym nevychladne vypit, najlepsie ked je este horuci, ale nie az tak, aby si sa oparila
mnozstvo podla chute, vyskusas a uvidis ako ti najlepsie chuti
tak sa skoro vyliec
inak zazvor mozes pouzit aj pri vareni, ja ho pouzivam skoro vsade cerstvy aj suseny

mimikyky
autor
8. jan 2010

ahojte kočky 😉

tak chvíľu som v robote, a už máte zajačie úmysly? há????
už nemám v robote notebook, tak píšem len keď som doma

sedmokrasska
8. jan 2010

Ahoj mimikyky, nemame zajacie umysly, len skoda, ze tu nechodi viacej zienok 😎

Shaden, vyskusam to.

Shaden, neviem, ci som sa Ta to uz pytala, ale prosim Ta, kde to zijes, ze tam mate take dobroty vzdy cerstve? 🙂

monkula
8. jan 2010

tak sa pridám konečne aj aj... len sem chodím šmírovať a nič....
No ale dnes druhý deň diétujem, od pondelka by som chcela začať chodiť zase do posilky, tak dúfam, že mi do toho zase niečo nepríde.....
V novembri som tiež bola odhodlaná a bum, jarko chorý, doma bol dva rýždne... potom bol v škole dva dni a zlomil si ruku... 😖

sedmokrasska
9. jan 2010

Ahoj Monkula. Sme rady, ze sa to tu konecne rozhybalo, dufam, ze nielen nakuknes, ale budes aj pisat 😎

Vcera som si prezerala oblecenie, este ked som chodila na VS, a je to taky rozdiel, ze sa mi chcelo plakat ☹

Ale mam to ako motivaciu, a dufam, ze sa mi coskoro prinavrati moja povodna postava 😉

Zelam Vam pekny den.

shaden
9. jan 2010
https://www.youtube.com/watch?v=tvU1B6nIq78


namety na cvicenie 🙂

nie, nie mimikyky, nemam zajacie umysly, to bolo len take chvilkove .... , vydrzim pri tebe, pred letom to islo fajn, tak aj teraz do leta sa to isto rozhybe

u nas je dnes krasne teplo, tuto zimu ani zima nie je, ako dobre 😀 usetrime na kureni 😀

i ja mam par nohavic z mensieho obdobia, tiez ich mam ako motivaciu

dnes mam sladky den , sacharidy, na ranajky pomaranc, potom datle , mnaaaaaam
na obed bude zelenina od vcera ,len bez kurcata, zato ryza k tomu

ja som v jordansku, ale cerstvy zazvor sa tu tiez dovaza, niekde z azie, inak skusala som zasadit, ale asi bolo neskoro, len male listy mu vysli, ale pod zemou sa nerozrastol, ved ja som to skusila len kvoli tym listom, chcela som ich ako crepnikovu rastlinku

cerstvu zeleninu mame po cely rok, teraz je sezona spenatu, kapusty, vselijakych listov, mrkvy......je toho dost

helenkasabinka
9. jan 2010

ahojte kocky,ja vas casto citam ale akosi sa uz do vasej temy neviem pripojit....asi je to tym ze vy tak poctivo dietujete a ja som to porusila ako sa len dalo a chcela by som zacat od zaciatku a potrebujem silnu podporu a motivaciu 😔

monkula
9. jan 2010

heli, už som tu, Tvoja podpora a motivácia 😀 😀
shaden, ja zázvor miluej, daj enjaké recepty so zázvorom, alebo feniklom 😉

helenkasabinka
9. jan 2010

monky dakujem si zlata baba 😵 😵 😵

len neviem ako je spravne zacat,viem ze nie zrazu a hned prestat jest a co ja viem co.....poradte mi prosim ako je najlepsie zacat a kedy je spravne cvicit,mam orbitrek 🙂

helenkasabinka
9. jan 2010

tuto temu som mala strasne rada,boli tu perfektne kočky a velmi dobre babulky,ktore nam super pomahali a motivovali nas v chudnuti,kym to jedna ......nepokazila 🙄

nechcem to uz spominat ale tato tema bola perfektna naozaj,ja si moc prajem aby to tak zasa aj bolo 😵

shaden
9. jan 2010
https://www.youtube.com/watch?v=s9byyWzHTcg


cviky pilates na formovanie zadocka a stehien

zazvor davam takmer do vsetkeho, pri vareni kurcata, do polievok (moji su uz zvyknuti, ale ked mas male deti ,tak asi pomenej), pri duseni zeleniny......

mimikyky
autor
9. jan 2010

heli, nedáme sa.....pokračujeme tam,kde sme začali,a hotovo 😉 😉 😉 🙂

ja mám +10kg ☹ 😠 😝 😔

mon, som rada, že si tu 😉
ako to poriešime s papaním???

monkula
10. jan 2010

Mimi, neviem, mali by sme si niečo vymyslieť spolu, nech sa môžme kontrolovať 😀