Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

sticker
29. jún 2009

Tak som požehlila a teraz sa idem inak potiť 😝 Len nejako málo sa mi zdalo žehlenia 😀
Mimi u nás vedie špenátová polievka s opekaným chlebím 😀

zuzu80
29. jún 2009

aaaahojte 😉

tak baby, ja som dnes spraskala 2 cokoladove spice a k tomu este jeden cucoriedkovy kolac......ale sak narodky su len raz do roka 😕 Ale zajtra zasa disciplina v jedeni a v cviceni....tak slubujem 😀 😀

sticker
29. jún 2009

Jéj Zuzi! Tak všetko naj, naj, naj a veľa splnených želaní 😵 (Teda dúfam, že hovoríš o svojich narodkách 😅 )

sticker
29. jún 2009

Ale špice by som si dala, mňam 😝 😅

zuzu80
29. jún 2009

stiker dakujeeeem, 😉 a na spice by som ta pozvala, ale to nebezpecna potravina.....ta u nas hned zmizne z chladnicky, vlastne tam sa vacsinou ani nedostane 😀 😀

sticker
29. jún 2009

Inak mimi dnes sa znovu cítim ako pár dní dozadu...unavená, gebuľa sa točí.... Ale pripisujem to predmenštruačnému obdobiu 😝

sticker
29. jún 2009

Aspoň dlho nedráždia 😀 😀

zuzu80
29. jún 2009

stiker 😀 😀 😀

zuzu80
29. jún 2009

zienky, pouzivate aj nejake zazracne vydobytky kozmetickeho priemyslu na vylepsenie postavy? Mam na mysli vseliake spevnovace, formovace, anticelulitidaky atd....

zuzka1.
29. jún 2009

ja som sdi dnes kupila my silhoute, nejak tak sa to pise, mimi pomoze trosku???
moc neprispievam, ale poctivo citam 😉

sticker
29. jún 2009

Zuzi ja mám z Avonu takú sadu na spevnenie..ale nekupovala som to vyslovene kvôli tomu 😝 Podľa mňa, ak človek cvičí a zdravo sa stravuje tak toto mu iba pomôže lepšie vyzerať 🙂

zuzka1.
29. jún 2009

ze??ja chudnem uz 3 skoro 4 mesiace, ide to, som spokojna, cm rychlejsie, kila pomalsie, ale hlavne, ze cm.
Snad to trochu pomoze tiez.

felicia1
29. jún 2009

ahojte

prave sme prisli

mimi dala som si este grilovane prsicka malo,okolo siestej

inak som si myslela ze pred par dnami som mal ovulku,mala som mierne bolesti,ale ake ma chytili u svagriny no hruza,este stale mam a to sa chystam cvicit,ale straaaaaasne ma boli podbrusko,zajtra mi uz nic nebude,a zas dosla ako hodiny,na 17 den cyklu,zajtra keby som tutumutu tak by sa hadam aj nieco chytilo,ale snad v septembri to bude tiez takto dobre chodit a podari sa hned

mimi pisala som ti na skype,pridi tam tak tak zahodku,ak budes moct

mimikyky
autor
29. jún 2009

občas sem musím pustiť aj decká,sa sťažujú 😀
máme síce ešte dva počítače, aj baby aj chaloši majú v izbe svoj,ale na nich nemáme natiahnutý net,ten mám len v kuchyni na bare na notebooku 😀 ale chceme kúpiť ruter, a dáme aj im net ...len to oddiaľujeme....potom odtiaľ zadky nezdvihnú 😀 😀 😀

sticki, špenátovku môžem 😉 a u nás milujú decká špenát,hustý so zemiakovýmiknedlíkmi a opečeným mäskom 😉

zuzu, mňááám 😀 a všetko najlepšie 🙂 cmuk 🙂 🙂 🙂

sticki,mne zase dnes pre zmenu je celkom fajn 😵

zuzu, krémiky ja osobne používam, striedam rôzne značky, a treba to pravidelne používať, ja vždy po cvičení a večer pred spaním.........a mám ten zázračný cellules,a je to dobré

a ak má mať raz niekto cellulitídu,tak u bude mať aj keby neviem čo robil.......aj športovkyne (Cibulková) aj mladé baby.......moja Lu má spolužiačku baletku,atá ma hroznú cellulošku, a má necelých 13násť 😢

feli, mňááááááám,dala by som si povedať 😀

janka_pn
29. jún 2009

ahojte, tak moj ocistny den pomaly konci 😝 , dnes som mala len 2 kaficka s mliekom bez cukru, trochu surovej mrkvicky a nizkotucne acidko. okrem toho vela vody a dva velke caje 😝 . vecer som bola aerobikovat, tak zajtra bude svalovka 😀 .

zajtra zacnem sacharidove vlny 😎 , monkula alebo mimi, poradte mi, tie tri vajka mam zjest aj so zltkami? kto si daval dnes prvy den? ako ste to zvladali?

monkula
29. jún 2009

jej, dajte mi recept na špenátovú polievku..
inak, mimi, dík za tip za bonduelle špenátové listy... sú výborné, dala som ich aj do pŕs, ale viac mi chutili k rybe s cesnakom, mňam.... 😝

mimikyky
autor
29. jún 2009

janka, ja som si dávala....aby bol aj tuk
inak mimo vĺn si žltko dám maximálne jedno 😉

felicia1
29. jún 2009

tak som dala len 15 minut na stpery,a vytiahla som zas cinku,co mi muz doniesol,tak mi poukazoval cviky,mam dost 😝 potom som dala este na zadok,na boky,na brusko-maly mi drzal nozky 😀 zlaty a bol a uz mi len povedal
''mami,uz mozes dvihat hlavicku'' 😀 idem do sprchyyyyyy

zuzka1.
29. jún 2009

diky mimi, takze som dobre spravila. 😉
a piste aj recpetiky kocky, pre nas , ktore citame 😉

mimikyky
autor
29. jún 2009

mon, a s tou ryžou a šampiňonmi si to neskúšala?

janka_pn
29. jún 2009

a takze v prvy den mam narok na ranajky, potom obed, olovrant a ten tvaroh a jogurt su akoze vecera??? 😅

monkula
29. jún 2009

hej, kľudne aj žĺtko.... prvý deň, v pohode, a ešte som si endala ani tavroh s jogurtom, nervozitou mám stiahnutý žal´dok, celé predpoludnie tu vŕtali, naťahujú optické káble na T-com, ešte tu budú aj zajtra...
a dneska mojim deťom vyslovene šibe... hádajú sa, bijú, vrieskajú, pištia, no hrôza, MM sa doslova tešil, až vypadne do roboty....
A eštem sa mi aj MS začína, chudák MM, sacharidové vlny - nervozita, MS - nervpzita....

zuzu80
29. jún 2009

mimi dakujem 😉 😉 🙂

janka, ty si spominala, ze mas stiahnutu zumbu?

janka_pn
29. jún 2009

som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ☹

mimikyky
autor
29. jún 2009

baby, kuknite na náš počet príspevkov za dva dni, a na počet 4ky za 5dní 😀
ja Vás zbožňujem 😉

janka_pn
29. jún 2009

ano predvcerom som daku stahovala z odkazov na stranke LAMKY cez rapid share, ale dlho to trva ked to clovek stahuje ako free user 🙄

mukky
29. jún 2009

ahojte dievcata,ja ani neviem kde mam nakukat do ktorej temy,nasla som tu 3 o chudnuti 😕 😀,mozem sa obcas pridat?
ja drzim taku svojsku dietu treti den a mam kilo dole...nastartovali ma fotky felicie,takze sa jej aj chcem podakovat za start 🙂

mimikyky
autor
29. jún 2009

mon, aj ja mám MS, sachvlnky a nervy od zajtra na 100%---prázdniny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janka,veru.......aj mňa by to zaujímalo 😀

felicia1
29. jún 2009

mukky ahoj,dakujem,ja som este ale ani z daleka nezhodila tolko co by som chcela a dnes mi svagrina povedala,ze nevidiet ze som schudla ale preco to vravi,neviem,ale este viac ma to nastartovalo

monkula
29. jún 2009

mimi, ja nemám rada hríby...