Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

shaden
7. okt 2009

dobre rano!
ja uz mam pol hod odcvicene 🙂 ak bude vecer chut ,tak si pocvicim znova. po dlhsej dobe co som necvicila sa pomaly dostavam do formy
akurat chrumem jablko, mala som este nektarinku a mam este jedno cele jablko, nedietujem, zatial jem vsetko , ale pomenej a castejsie, akurat vecer sa uz snazim nejest chlieb, ovocie...
ked sa stiahne zaludok , tak si dam 2 tyzd diety delenej stravy, na mna to ucinkuje, len musim vydrzat

mna poslednu dobu inspiruje Doreen Virtue : Bozska magie , a citam Posolstvo od protinozcov, Marlo Morganova
stiahla som si z netu 🙂

Pekny den Vam vsetkym prajem 🙂 nech sa dari

mimikyky
autor
7. okt 2009

ahojte kočky 🙂

ikatarinka, ďakujeme 😉
shaden, teda, pochvala 🙂 veru to dostávanie sa do formy cvíľku potrvá 😉

ja sa dnes nemám zatiaľ čím chváliť 😔 😔 😔 keď všetci vypadli z domu, zaspala som,a zobudila som sa pred chvíľkou 😠 Denis tiež ešte spí,konečne mu je trošičku lepšie 😉

lucxy
7. okt 2009

ahojte,,,,trochu vas zanedbavam ale nezabudla som na vas,,,zacala som robit takze toho casu nie je az tak vela,,,,dneska som hore od 4,20 isla som na 5tu,,,,,takze asi tak,,,,ale ked budem mat volno zacvicim si,,,,takze cmuk 😵

zuzu80
8. okt 2009

ahojte babenky 😉

Polarka, tak ty si teda svetova 😉 🙂 sak za tebou by ten tvoj chlap plakal a plakal a priplazil by sa uz po troch dnoch a zahynie on bez teba.....kludne si pis pred meno titul super-zena.....mas moj obdiv veliky a drzim ti palceky nech vsetko dopadne v tvoj prospech a nech ste s tvojou princeznou stastne 😉

Lucxy a Laurika uz chodi do skolky? Zvladate v pohodicke?

Ja sa priznavam, nemam vela casu na cvicenie a straaasne ma to s.r.e. Rano som rada, ze sa stihnem poludctit v kupelke, prehovorit dieta, ze do skolky sa chodit musi a stihnut vcas do prace......a vecer ked sa dorutim z prace domov...zhltnem co mi pride do cesty, povenujem sa chvilu rodine, pozehlim,upracem a zas je hlboka noc 😝 😝 😝

polarka
8. okt 2009

zuzu80...fiiiihaaaa... 😀 😅 😵 🙂 😉
tolkej poklony sa mi nestalo za 9 r.manzelstva a tusim 3 roky na Modrom konikovi...vrucna vdaka Ti za kazde pismenko v poslednom info....nech Ti za kazde da milovany manzelicek sladky boztek tam,kde len ty budes chciet na tvoje jeho sladke zmyselne a rozkosne telo! 😉 😅 😀 😝
Si poklad!!!milionovy...hned budem snivat ruzovo dnes v noci o stasti,ze este nemam zivot skonceny a ze i pre mna este laska rozohra ruletu vasne a dostanem i opätovane nehu spät a mozno i viac ako davam... 😉
Vdaka Ti,vdaka na 1000x!

Kto chce vediet zo srandy aky ho caka zajtra den,tyzden,mesiac...nech sa hra na kondiciograme
http://www.5psoft.sk/bio/index.htm

Cauenko!
😉

Mozno sa mi podari hodit Matkina na citane do albumu,tak kuk kym ho adminky nenajdu...

Huraaaa...piatok,piatocek,piatutututlicek....

polarka
10. okt 2009

Dobre ranko,ranecko!

https://www.youtube.com/watch?v=JsKT7a312Is

Mimikyky....ako?....budu nove fotoulovky?....cakam a tesim sa 😀
Lucxy,susik,sestri....kde steeeee?....vikend....tak dufam,ze aspon v nedelu vecer tu od Vas par riadkov bude...o tom ako sa dari detickam a Vam ci na MD ci uz v praci.... 😉

Moja vina,moja prevelka vina...cely tyzden som necvicila a nestravovala sa racionalne...len chodila viac peso,dobiehala s usmevom na kazdy MHD spoj s pocitom...fuc fuc dalsie molekuly tuku...sup sup sem svaliky
Mam o 1 kg hore uz opat 86kg,a to som v polke cyklu...brrrrrrr 😢
opat rychlovky s toastami...hned mi ukazu...tade cesta nevedie...

zuzu80...dame si zavazok...nie vsetko pre rodinu a pre seba NIC! 😉
rano mam narok 10min krajat uhorku,paradajkua papriku do teglika,kt.budem pochrumkavat v pravi cely den...
a keby ze mam ineho MM tak i jemu by som s laskou postruhala zeler,nech je vykonny... 😎

Pokojny vikend vsetkym!

Receptyna inspiraciu...nove cvic.zostavy...styly...robi niekto na chrbticu pilates?

ikatarina
10. okt 2009

Dobré ránko,
polarka - škoda že to nie je v slovenčine 😢

sestri
10. okt 2009

Ahojte kočky...dnes sa veľmi teším...po mesiaci cvičenia som sa zmerala a v páse mám -1cm no hlavne v bokoch -2cm...aspoň mi tá drina v posilovni stojí za to...zaplatili sme si trénera aj na ďaľší mesiac a aj stravu sme si ešte viac upravili.Konečne ma nebolí chrbát...kôli tomu som aj začala chodiť.
Držte sa tu všetky...ja sa zas ozvem.Papa... 😉

shaden
11. okt 2009

sestri nech sa aj nadalej dari! lebo ked su nejake vysledky , tak je predsa len viac chute do cvicenia a zmensovania 🙂
rano som si pol hod zacvicila s cinkami , vecer mam na plane kalanetiku. tak to dufam odcvicim, ked som to tu uz napisala 😀
vaha zatial neklesa, ale brucho sa troska stiahlo ( nemerala som)
a vam sa ako dari?

shaden
12. okt 2009

dobre rano!
uz som si zacvicila, na ranajky som si dala len jogurt, lebo na obed budu halusky s kapustou, tak nech nejem vela mucnych vyrobkov, lebo ja sa z nich najlahsie zvacsujem 😀
kalanetiku som vcera zvladla 🙂 dnes si znova vecer trocha zacvicim, nemam potom vecer chut do jedla
no nejak to viazne, ze? ☹ pred letom tu bolo rusno. co tak zapracovat na sebe do vianoc? za 10 tyzdnov sa toho da dost urobit a dalsi rok uz nebude zacinat : schudnut napr. 10kg , ale len 5kg 🙂

shaden
12. okt 2009

toto som teraz objavila

cvičenie-Polhodinka denne stačí

Polhodinka denne stačí

Cvičební program, vďaka ktorému si sformujete postavu už za dva týždne, je založená na pravidelnom cvičení po menších dávkach. Je nutné každý deň opakovať predpísané cviky. Vyhraďte si na ne pravidelnou polhodinku, o ktorej viete, že budete mať určite čas, náladu či silu cvičiť. Ak raz vynecháte, postava si to zapamätá a vráti sa späť. Predpísaných cvikov je šesť, ktoré sa opakujú po sadách.
Cvik č. 1: Zadoček a stehna

Ľahnite si na zem a nohy si položte na posteľ tak, aby ste ich mala vyvýšené. Od pat až po kolena by mali ležať na posteli. Zdvíhajte panvu do vzduchu, a tak budete posiľovať stehna a bedrá. Cvik preveďte šestnásťkrát v jednej sade (celkom desať sad). Dohromady teda zdvihnete boky stošesťdesiatkrát. Nebojte sa, to číslo sa zdá byť hrozné ale cvik sám o sebe nie je ťažký a zvládne ho a tá, ktorá bežne necvičí.
Cvik č. 2: Bruško

Nohy si nechajte položené na posteli, dejte si ruky za hlavu a zdvíhajte sa ako pri sklápačkách . Pretože sa tento cvik prevádza znova v desiatich sériách po šestnástich, nemusíte sa zdvíhať až úplne hore, stačí jemné kmitanie.
Cvik č. 3: Podbruško

I spodné brušné svaly potrebujú spevniť. Zostaňte ležať na zemi v rovnakej pozícii, ale teraz do vzduchu zdvíhajte nohy. Chrbát majte kľudne položený na tvrdej podložke. Nohy nikdy nepoložte na posteľ! Opäť vykonajte stošesťdesiatkrát.
Cvik č. 4: Stehna

Ľahnite si na bok, spodní nohu skrčte do uhla 90° a hornú dvíhajte natiahnutú. Každou nohou preveďte cvik v troch sadách po šestnásťkrát.
Cvik č. 5: Vnútorná strana stehien

Zostaňte ležať na boku. Spodnú nohu nechajte rovno natiahnutú, hornú pokrčte v kolene a prehoďte cez tú spodnú ako most. Tu zdvíhajte, ale nie ťahom, opäť v troch sadách po šestnásťkrát.
Cvik č. 6: Boky

Kľaknite si na zem tak, aby ste stála na kolenách (a nesedela na zadočku). Zdvihnite ruku hore do strany a natiahnite sa za ňou. V rovnakej chvíli si sadnite zadočkom na opačnú stranu, než kam smeruje vaša ruka. Mala by ste cítiť ťah v svaloch na boku v páse. Opakujte v piatich sadách po šestnásťkrát. Tieto cviky by vám mali zabrať zhruba pol hodinu denne. Po pravidelnom dvojtýždennom cvičení by ste mala mať už viditeľné spevnenie a sformované všetky problematické partie tela. Najlepšie výsledky však dosiahnete, ak budete cvičiť aj ďalej a to pravidelne.

Autor: Lena Nevis

mne to pomaha...toto cvicenie + nejest po siestej vecer

http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=301

zuzu80
12. okt 2009

polarka ale vsak mne nedakuj! Kuk do zrkadla a tam je ta skvela zena 😉 ja som len zlozila poklonu a obdiv, bo ja silne zeny obdivujem...... 😉 🙂
a cas pre seba? Keby sa dal den natiahnut aspon o 5 hodin.....stihala by som vsetko lavou zadnou 😀 😀 😀

ja prave dopijam svoju rannu kavu....tri dni som sa vyvalovala v posteli s horuckou a ani jest mi nechutilo, takze gombik na rifliach dnes po dlhom case neodletoval z rifiel rychlostou svetla 😀 😀 😀 😀 , ale energie mam akurat na nutne presuny po kancelarii 😠

shaden, dik za cviky, a bru chut k haluskam s kapustou.....mnaaam

mimi a ty sa kde tulas, moja?

mimikyky
autor
13. okt 2009

ahojte kočky 🙂

z piatka na sobotu u nás spala teta,lebo sa chystala na výstavu hafanov, a v sobotu keď vyrážala s Denisom z domu, tak Majki sa normálka vypýtal s ňou!!!ja som čumelaako puk, lebo toto ešte v živote neurobil, síce vlastne ani nemohol,lebo nemá s kým,kto by ho niekam zobral 😢 ☹ ona ho pár krát volala ale nikdy nechcel.....nakoniec sa k nim pridala aj Miška 😀

ja som išla s Luckou do Ba na skúšku na Luskáčika, a ku mne sa zase pridal MM, aby mi náhodou nebolo smutno 😝 😀

nedeľu som štrajkovala celý deň v postely,nahnevali ma 😀

včera sme boli v Ba s mužom,dostal narodeninovú poukážku na zľavu do gigašportu, tak sme boli kuk, akúpil mi botasky, také čo za mňa cvičia keď chodím 😀 😀

http://www.moda.sk/Kategorie/Moda_pre_nozku/200...

a teda som v nich behala po avione,a dnes veru cítim nohy 😀 😀 😀

chcela som cvičiť,ale radšej počkám do poobedia,ako mi bude 😉 😉 😉

vytrepala som si z pivnice bundy a spol, tak periem, muž včera doniesol na dvd film Hannah Montana, tak som si to pustila ako zvukovú kulisu 😀 😀

ikatarina
13. okt 2009

Ahoj mimi,
tak si sa konečne našla 😀 . A čo stáli tie botasky?

Ja som tiež nedeľu strávila v posteli - ale preto, že som nachladnutá. Je mi otrasne, stále sa potím, keby ale sa potil aspoň ten tuk 😀
Shaden - od pondelka /dúfam, že budem v pohode/ vyskúšam tie tvoje cviky

lucxy
13. okt 2009

ahojte,,,mimi tie tenisky su krasne,,, 🙂 ja som mala vcera rannu ale vecer som este cvicila 20minut na bicykli/sme si vymenili so susedou, ja som jej pozicala orbitrek a ona mne bike/ no a este som si dala brusaky,,,dneska mam poobednu a vonku je priserne,,,3stupne prsi fuci no otras
ikatarina tak sa rychlo vyliec 🙂
vsetkych vas zdravim ,,,,snad vecer napisem 😵 cmuk

ikatarina
13. okt 2009

Ahoj Lucxy,
a kde pracuješ? Už si si zvykla?
Ja sa zatiaľ cvičiť nedonútim, chodím zmorená z chalupy, ale kilá dolu nejdú. 😝

lucxy
13. okt 2009

ikatarina robim v tescu,,,,zatial ale rada by som si nasla uplne inu pracu,,,,i ked je to vdnesnej dobe dost tazke ale som rada ze pracujem,,,nastastie robim 10minut odo mna z domu peso,,,takze nemusim dochadzat,,,,som na kase, peciem a tak no,,,,uz som aj schudla co lietam,,,potom doma domacnost,,,no je toho dost 😝

mimikyky
autor
13. okt 2009

ikatarina, stáli 70€ a mám čierno svetlomodré

lucxy, tak teda Ty si ale šikuľka 😉 🙂

zuzu80
13. okt 2009

mimi, tenisky vyzeraju fajn.......idem napisat jeziskovi, nech sa nemusi trapit pred vianocami s rozmyslanim 😀 😀 😀

baby to pocasie je hroza, normalne som mala skrehnute prsty, akosi sme preskocili jesen 😕

mimikyky
autor
13. okt 2009

zuzu, veru je hnusne 😠 😝

shaden
13. okt 2009

a tu 38 v tieni, som zvedava dokedy to vydrzi

mimikyky
autor
13. okt 2009

vau, shaden 🙂 🙂

zuzu80
13. okt 2009

38 v tieni 😕 mne by stacilo aj 26, bezveterno, sucho 🙂

dnes zacinam shaden s tvojou zostavou, uz sa citim celkom fajn, len hrdlo trosku pobolieva ale to sa da vydrzat 🙂

mimikyky
autor
13. okt 2009

no,u nás práve padajú krúpy 😝

zuzu80
13. okt 2009

cooooo? U nas iba strasne fuci, uz sa sice slnko predralo spoza mrakov ale zima jak v ruskom filme 😒

zuzu80
13. okt 2009

som dnes cestou na danovy urad aj vesticku teplucku kupila.....no zabijem sa ked tak nahle zima prisla 😀 😀 😀

mimikyky
autor
13. okt 2009

zuzu, mne a tam zdá byť veľmi málo cvikov,na málo svalových partií,moje cvičko si neskúšala???

zuzu80
13. okt 2009

mimi a kde je tvoje cvicko? hod a odskusam 🙂

shaden
14. okt 2009

dobre rano!
take pocasie, o akom pisete, si uz ani predstavit poriadne neviem 😀
zuzu80
to nie je moja zostava, nasla som a zdala sa mi zaujimava, tak som ju sem dala
ale vyskusala som ju 🙂
ja mam radsej polovicne drepy s cinkami , vypady , push-up(zabudla som po slovensky), cviky na ruky s cinkami,cviky na lopte...za rovnaku dobu sa pri tom viac zapotim,zadycham
rano som si zacvicila 🙂 uz mam po ranajkach - chlieb s feta a par kuskov babovky 😀 do vecera daleko, tak to este vytrasiem a rozvoniava mi kava