Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

lucxy
22. sep 2009

ahojte cvicitelky som rada, ze ste este tu,,, 😵

mimikyky
autor
23. sep 2009

no, ozvala som sa, bombardovali ste ma veru dostatočne 😀

...mnohé z Vás dokonca aj inde ako len IPčkami tu na koňovi, a som Vám všetkým, hlavne dvom osôbkam dlžná vysvetlenie...
bombardujete ma veru dostatočne, ale viaceré, ktoré sem chodili pravidelne viete, že mi bolo dostatočne ublížené, či už tu, alebo na mamaaja... popísalo sa toho o mne veľmi veľa škaredého ☹ ☹ ☹ a bolí to moc...
a ruku na srdce,Vy by ste niektorá mali ešte chuť chodiť na nejaké fóra??? verili by ste ešte niekomu??? daná osoba sem chodí stále... takže???

kvoly mojim zdravotným problémom som bola a vlastne ešte aj stále som vyradená z akéhokoľvek cvičenia na ktoré som bola zvyknutá "ako na soľ"... postupne sa u nás doma pridružili rôzne vážne, menej i viac vážne problémy, o ktorých ale písať nikomu nebudem...

psíka, ktorého som dostala nedávno k narodkám som vrátila...
dokonca som od jedu šľahla nový mobil o zem, a som bez displeja, takže čakám na nový...
baby dostali škrečkov, každá svojho a ja som sa im po nociach bez spánku vykecávala, a tak mne mm kúpil s deckami morčiatko, snažil sa mi pomôcť...a mám sa komu vykecať, kto ma nebonzne a ani nebude ohovárať!!! 🙂 😀 a je to super, fakt to pomáha......dnes už máme aj ďaľšie prírastky, 3pieskomilky........je to úžasné ich pozorovať, a hlavne malého, ten sa strááášne vytešuje 😀

ale ani 6maličkých nemých tvárí mi nestačilo, a tak som rozbehla vybavovačky, a podarilo sa mi 😉 brávame si domov dievčatko, vlastne slečnu 😉 z detského domova-Luckinu spolužiačku a spolubývajúcu z intráku...som veľmi rada, že sa to podarilo, tento víkend bola u nás prvý krát, a bolo to krásne🙂 🙂 🙂...
takže sa teraz starám o 5detí +MM a 6nemých tvárí 😀 😀 😀 vedúci na intráku ma v nedeľu nazval "matkou terezou" 😝 😝

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Miške v piatok zomrel spolužiak ☹ ☹ ☹ bol jej prvá veľká láska, od prvej triedy......ťažko to znáša...mal leukémiu, s ktorou 3roky statočne bojoval, transplantovali mu dokonca aj kostnú dreň, no.....mal 10rokov...

dnes má pohreb, idem tam s Miškou, a bojím sa, ako to zvládne...

polarka
23. sep 2009

mimikyky - uprimnu sustrast...nech Vas z neba ochranuje dalsi cisty nevinny anjelik strazny... 😢

Myslim na vas,drzte sa!
Uz ho nic neboli....dobrych si beru tam hore bezdovodne a nespravodlivo SKOR... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹

prosim sem tam mrkni na MK,uz hoci len kvoli mne,zlatko moje startovacie duracellko optimizmu,
gejzir smiechu a optimizmu...potrebujem Ta tu...vrucna vdaka!

Z 90kg je 85kg...no a este potrebujem dat dole tych - 25kg a na to Ta potrebujem,
tak ziadne vytacky prosim,a aspon raz tyzden urob prosim KUK sem,vdakaaaa...

😉

mimikyky
autor
23. sep 2009

polarka, ďakujem...

Mimi na pohrebe odpadla ☹ a potom jej jeho mamina povedala : Ty si Miška, však? Maťko mi uložil do môjho mobilu Tvoje telefónne číslo, vraj aby som na Teba nikdy nezabudla 😉
bolo to veľmi smutné......plačeme stále...

polarka, kuknem,sľubujem 🙂 a dík za pekné slová,že duracelko 😀 😀 😀

polarka
23. sep 2009

😢
ziadne pismenka nevyjadria spoluprezivanu bolest...

...Miska,je len na tebe,jeho vernej NAJ kamaratke,ako dlho tu Matko s nami bude,
kym bude spomienka na neho v tvojom srdiecku ziva - bude i ON navzdy tu...jeho pekna dusa...sa bude na teba usmievat z rozziarenej hviezdicky z neba...z kvapky rosy na ruzicke...z ociek steniatka...motylik,kt.znenazdajky pristane zajtra na tvojej dlani v trolejbuse...uvidis...pride sa s tebou rozlicit...povedat Ti...neplac Misicka...tu medzi anjelmi ma uz nic neboli...tu mi je krasne...naslo moje telo pokoj...a dusa je tam dole s Vami...kazdy den...rano ked vstanes,vecer ked budes lihat...
prvych 6 tyzdnov bude velmi tazkych,nebude chut jest,ani pocuvat hudbu,nebude sa chciet vobec nic...
to je normalne...po Matkovi akoby vo vsetkych ostala velka diera,cierna tma,prazdnota...ale jeho zivot nebol tmou...bol svetlom v tvojom zivote i jeho rodicov,preto sviecocka vo Vasom okne a jej plamen bude zivit to dobro co tu nechal...
Nikdy Ta neopusti a ani ty jeho,ste uz navzdy spolu...v celom vesmire!

Myslim na Vas...

https://www.youtube.com/watch?v=qrvT4W-1Prs

anjelik moj,kde lietas...

https://www.youtube.com/watch?v=J6-MUotMj5E

mama preco?...

https://www.youtube.com/watch?v=djIyxSP2mZ8
zuzu80
24. sep 2009

mimi, super ze si spat a ze aj tvoja-nasa tema sa opat rozbehne 😉

V prvom rade uprimnu sustrast 😔 a Miske posielam vela vela sily
a tebe vela zdravicka, aby si sa zasa mohla tesit z cvicenia

mimikyky
autor
25. sep 2009

zuzu, ďakujem

polarka, zuzu, Miške som dala prečítať 😉

zuzu80
25. sep 2009

mimi 😉
dufam ze strata kamarata ju rychlo preboli a zostanu len jej krasne spomienky na neho 😉

Mimi uz si mi velmi chybala, ja som ta nechcela otravovat ip-ckami, snazila som sa respektovat tvoje rozhodnutie odist z tejto temy, ale taaaaak som dufala, ze sa vratis 😉

lucxy
25. sep 2009

ahojte 😵

mimikyky
autor
25. sep 2009

zuzu,
mala som všetkého čo sa udialo na forach strááášne plné zuby!!!
ale veľmi ste mi chýbali 😉

lucxy
25. sep 2009

no vidis,,,, 😵 ale hadam vsetko zle uz je prec 🙂 a budeme si zase pisat

mimikyky
autor
25. sep 2009

lucxy, ahoj 🙂

bola som zalezená a s nikým z Vás som nekomunikovala, ale teraz som tu, a snáď už bude kľud,a vydrží to bez preoblémov 😉

ja sa strašne prežieram!!!! váha mi išla hore len o kilo, ale stratila som svaly a obalila som sa tukom 😠 😠 😠
takže ja začínam pomaly od začiatku, snáď to zase zvládnem 😝

lucxy
25. sep 2009

a uz mozes zacat cvicit ci este nie?

mimikyky
autor
25. sep 2009

no, teraz to mám dokonca príkazom 😀

lucxy
25. sep 2009

aha takze uz mozes,,,,a kedy zacinas

lucxy
25. sep 2009

minuly tyzden som bola behat taku som mala svalovicu ako nikdy

zuzu80
25. sep 2009

mimi, aj mne nasa tema straaaasne chybala.....nemala som ziadnu motivaciu a uz je to tu, svoje oblubene rifle nezapnem ani v polohe lezmo....ale od pondelku sa znovu vrhnem na stravovanie bez zrania a hlavne na cvicenie 😉

lucxy
25. sep 2009

dobre zienky na chvilu koncim idem do obchodu tak zatial cmuk 😵

mimikyky
autor
25. sep 2009

ja začínam tiež od pondelka 🙂
teraz som chcela, ale je mi to akési blbé kvoly Mimi tak som to odložila

dnes idem do ba s ňou na kontrolnú spirometriu, potom máme tak 4-5hodín čas,a Lulu má v škole rodičko,a domov prídeme až večer..........zoberiem Mimi do kina do auparku a poflákame sa trošku 😀

zuzu80
25. sep 2009

krasny den zienky.....aj vonku to vyzera na krasny slnecny den 😎

jeanrka
25. sep 2009

ahojte baby,mozem sa k vam pripojit?
😉

mimikyky
autor
25. sep 2009

no, u nás ani nie,mračí sa ako besné a fučíííí 😀

jeanrka
25. sep 2009

mimikyky
mozem sa ta nieco opytat?

mimikyky
autor
25. sep 2009

no,skús

megy2
25. sep 2009

ahojte,jeeej mimi tesim sa ze si znova tu......tvojej dcerke prajem vela sil v tomto smutnom obdobi ☹ ☹ ....
....moze byt ze som od stacionarneho bicykla pribrala na stehnach???...cele leto chodim 2x do tyzdna na 45 minut a vcera obliekam jedny jesenne nohavice aaaaaaaaaaa stehna silnejsie jak boli....nechapem...co mam robit,mam prestat bicyklovat?????......

mimikyky
autor
25. sep 2009

megy, avoooj 😉
dík za Mišku 🙂

no, asi zle bicykluješ,teda bicykluješ asi tak, že len naberáš svaly,nie spaľuješ tuk

jeanrka
25. sep 2009

ja potrebujem nejako pomoct.
s manzelom nemozme mat babo vyse 2 rokov a ja uz som zufala ja uz neviem co mam robit.
teraz mi dokt. predpisala clostil ale bojim sa ze mi to nezaberie.
tak sa chcem opytat ci si aj ty uzivala clostil a ci si po clostile hned otehotnela.
ja ozaj potrebujem pomoct diky za odpoved

mimikyky
autor
25. sep 2009

nie, ja som nikdy neužívala nič podobné...asi si si ma s niekym pomýlila

jeanrka
25. sep 2009

ja ta nepoznam to je pravda ale som sa len chcela niekoho opytat ci to funguje ale dakujem

zuzu80
25. sep 2009

jeanrka skus sa pozriet medzi snazilky, tam ti baby urcite radi pomozu a poradia 😉