Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Zoštíhľujúci krém My silhouette. Skúšali ste ho už?

mersedesa
25. mar 2008
Skusili ste už ?verite vobec takymto zazračnym kremom =-) 😃
som štihla,ale ked v lete hodim bikiny nebude to buhví co tehotenstvo niečo zanechalo... :-S tu vankušik tam vankušik...keby to fungovalo,stačilo by mi mat pevnejšiu pokožku...len či to funguje :-S
niečo som našla aj na nete,ale skusenosti su skusenosti 😉
na cvičenie čas vobec a keby som držala dietku... tak kostlivec 😃 :-p
asi mam malicherné problemy...ale niektoré ženy maju preto nekludny spanok :-N
maybee
25. mar 2008
ahoj mersedesa, juuuj, aj ja by som potrebovala niečo na spevnenie... tak dúfam, že tu kočky dajú nejaký "zázračný krém" 🙂
danulik
25. mar 2008
baby - spevnit sa da jedine cvicenim 😉 ziadny krem vam zazraky nespravi..
mersedesa
autor
25. mar 2008
tento krem ani tak nie je spevnujuci...ale ževrááááj zoštihluje o 3 cm =-) =-) a modeluje =-) a nato že ma vraj také vysledky nieje ani drahy (teraz akcia 219 😎 )ale ani bez ekšn nieje drahy
ale ma cool reklamu tak koho by nezaujala 😎
leva
25. mar 2008
nie,neverim takymto kremom,nechcem nikoho urazit,no ja sa len cudujem ze to aj vobec niekto kupuje,napriklad ..bola som v lekarni a predomnou bola mlada kocka,30 minut sa tam radila o takychto kremikoch a gelikoch,nakoniec tam nechala 1000sk na dvoch kremoch a jednom gele a stastna odkracala domov :-N
melory
25. mar 2008
mersedesa, ja si kremy nekupujem na zostihlenie, ale chodim cvicit o 20:00hod, na co sa snad cas najde, lebo deti chodia uz vtedy spat a manzel ich strazi....kupujem si vsak "pilingy" rozne, najlepsie su citrusove, ocividne stiahnu kozu.
leva
25. mar 2008
Pilingy si aj ja kupujem,najnovsie som si kupila piling Doliva,ten olivovy,je paradny,mam rada aj od AB kozmetiky 😉
melory
25. mar 2008
leva a pouzivame ho na telo...pre pripad, keby sa pochopilo, ze na tvar....{ale aj na tvar} proste u mna je piling ako mydlo, sucast kupelne.
leva
25. mar 2008
Tak,na telo,na tvar som mala kremovy s marhulov.jadierkami,no uz hrozne davno,mala som po porode dost problem.plet,tak pouzivam iba jedno mydlo z lekarne,poradila mi znama,nevysusuje vobec Avaha sa vola,velmi mi pomaha.
uhlikova09
26. mar 2008
Keby boli vsetky tie kremy take zazracne tak vsetci sme pevny ako strunecky a chudučky ako prutiky 😉
melory
26. mar 2008
asi len tie, ktore si ich kupia uhlikova..... 😃
my rozpravame o pilingu, co len premasiruje a zbavi telo starej koze. x-)
uhlikova09
26. mar 2008
melory 😃 😃 😃 😃
melory
26. mar 2008
vidis preto som nie o.k./zeby predsa som si daky kupila? aby som mohla nadavat, ze mi nic nepomohol x-)
biba12
26. mar 2008
Ja pouzivam na celulitidu od Garnier ten roll-on. A je dobry. Osobne neverim na zostihluce kremy, pretoze podla mna k tomu treba stravu a pohyb. Potom je mozne, ze dojde k vyhladeniu pokozky. A takto to praktizujem.Ja chodim cvicit 2 krat do tyzdna po 20 hod. Aj ked nemam energiu, pretoze tam si ju dobijem. Nikto ma neotravuje placom a poziadavkami na hranie a dokazem sa tam uvolnit. Manzel zatial strazi mimco.
melory
26. mar 2008
biba tak isto 20:00 to isti aj dnes.
a uz dlhe roky z avonu anticelulitidny krem....zeby pomohol? celulitidu nemam!
dididi30
26. mar 2008
ak mate celulitydu v genoch vam nepomoze nic, ani cvicenie(roky cvicenia), ja som sa s mojou celutitidou zmierila a manezlovi nevadi, nemam to az take hrozne, takze poho
melory
26. mar 2008
zrejme tmave typy maju mensiu a blede vacsiu....
dididi30
26. mar 2008
melory, prid do anglicka a ked uvidis tie tucne cernosky tak som zvedava, ci nezmenis nazor 😃
blovitc120
26. mar 2008
spevnenie kremami? POHYB jedine a rozumna strava, to je moj nazor
uhlikova09
26. mar 2008
blovitc som zvedava co povies po porode 😃 😃 😃 ci to len tak lahko 😃
tilly
26. mar 2008
ja chodím cvičiť, behám z malým na bicyklíku, k tomu používam pás na chudnutie a pod pás kooopec krému na zoštíhlenie, snažím sa nežrať a vôbec mi to nepomáha...
od zajtra k tomu všetkému pridám lipoxal 😃
melory
26. mar 2008
didi to ma nenapadlo.... 🙂 ja podla seba som myslela, ze som tmava a kocky co su biele tak maju vyditelnejsiu celulitidu
melory
26. mar 2008
blovitc, hej to sa ti fakt povie v tehu, ale po porode sa vsetko meni, zivot aj postava....a rokmi pribuda aj celulitida.
tilly ked si ho das pred cvicenim, zarucene.
yvetta_13
30. jún 2009
Ahojte dievčence!Chcem sa podeliť s mojími skusenosťami s krémom proti celulitíde s názvom acg-gél.Vyskúšala som ozaj kde čo,aj drahé aj lacnejšie krémy,maste...ale acg je super.Už po týždni uvidíte výsledky a to hovorím s vlastnej skúsenosti.Lenže nie je všetko len natierať sa ráno a večer,treba urobiť trocha viac.Dodržiavať pitný režim a aspoň 15minút cvičiť a výsledok je zaručený.Ja som ešte v januári vážila 102kg,teraz vážim 86,ale to nie je koniec..Ak chcete vedieť ako sa mi podarilo schudnúť,kľudne mi dajte vediet a ja Vám pošlem mailom môj recept na chudnutie bez jojo efektu.Môj mail je: Yvetta_13@azet.sk 🙂 Mile rada pomôžem , poradím ...Papa dievčence.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli