• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zoštíhľujúci krém My silhouette. Skúšali ste ho už?

30. júna 2009 
skusili ste už ?verite vobec takymto zazračnym kremom :confused: :grinning:
som štihla,ale ked v lete hodim bikiny nebude to buhví co tehotenstvo niečo zanechalo... :confounded: tu vankušik tam vankušik...keby to fungovalo,stačilo by mi mat pevnejšiu pokožku...len či to funguje :confounded:
niečo som našla aj na nete,ale skusenosti su skusenosti :wink:
na cvičenie čas vobec a keby som držala dietku... tak kostlivec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi mam malicherné problemy...ale niektoré ženy maju preto nekludny spanok :sweat_smile:
25. mar 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mersedesa, juuuj, aj ja by som potrebovala niečo na spevnenie... tak dúfam, že tu kočky dajú nejaký "zázračný krém" :slight_smile:
25. mar 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - spevnit sa da jedine cvicenim :wink: ziadny krem vam zazraky nespravi..
25. mar 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tento krem ani tak nie je spevnujuci...ale ževrááááj zoštihluje o 3 cm :confused: :confused: a modeluje :confused: a nato že ma vraj také vysledky nieje ani drahy (teraz akcia 219 :sunglasses: )ale ani bez ekšn nieje drahy
ale ma cool reklamu tak koho by nezaujala :sunglasses:
25. mar 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,neverim takymto kremom,nechcem nikoho urazit,no ja sa len cudujem ze to aj vobec niekto kupuje,napriklad ..bola som v lekarni a predomnou bola mlada kocka,30 minut sa tam radila o takychto kremikoch a gelikoch,nakoniec tam nechala 1000sk na dvoch kremoch a jednom gele a stastna odkracala domov :sweat_smile:
25. mar 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mersedesa, ja si kremy nekupujem na zostihlenie, ale chodim cvicit o 20:00hod, na co sa snad cas najde, lebo deti chodia uz vtedy spat a manzel ich strazi....kupujem si vsak "pilingy" rozne, najlepsie su citrusove, ocividne stiahnu kozu.
25. mar 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pilingy si aj ja kupujem,najnovsie som si kupila piling Doliva,ten olivovy,je paradny,mam rada aj od AB kozmetiky :wink:
25. mar 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva a pouzivame ho na telo...pre pripad, keby sa pochopilo, ze na tvar....{ale aj na tvar} proste u mna je piling ako mydlo, sucast kupelne.
25. mar 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak,na telo,na tvar som mala kremovy s marhulov.jadierkami,no uz hrozne davno,mala som po porode dost problem.plet,tak pouzivam iba jedno mydlo z lekarne,poradila mi znama,nevysusuje vobec Avaha sa vola,velmi mi pomaha.
25. mar 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby boli vsetky tie kremy take zazracne tak vsetci sme pevny ako strunecky a chudučky ako prutiky :wink:
26. mar 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi len tie, ktore si ich kupia uhlikova..... :grinning:
my rozpravame o pilingu, co len premasiruje a zbavi telo starej koze. :dizzy_face:
26. mar 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis preto som nie o.k./zeby predsa som si daky kupila? aby som mohla nadavat, ze mi nic nepomohol :dizzy_face:
26. mar 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pouzivam na celulitidu od Garnier ten roll-on. A je dobry. Osobne neverim na zostihluce kremy, pretoze podla mna k tomu treba stravu a pohyb. Potom je mozne, ze dojde k vyhladeniu pokozky. A takto to praktizujem.Ja chodim cvicit 2 krat do tyzdna po 20 hod. Aj ked nemam energiu, pretoze tam si ju dobijem. Nikto ma neotravuje placom a poziadavkami na hranie a dokazem sa tam uvolnit. Manzel zatial strazi mimco.
26. mar 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba tak isto 20:00 to isti aj dnes.
a uz dlhe roky z avonu anticelulitidny krem....zeby pomohol? celulitidu nemam!
26. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak mate celulitydu v genoch vam nepomoze nic, ani cvicenie(roky cvicenia), ja som sa s mojou celutitidou zmierila a manezlovi nevadi, nemam to az take hrozne, takze poho
26. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrejme tmave typy maju mensiu a blede vacsiu....
26. mar 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory, prid do anglicka a ked uvidis tie tucne cernosky tak som zvedava, ci nezmenis nazor :grinning:
26. mar 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spevnenie kremami? POHYB jedine a rozumna strava, to je moj nazor
26. mar 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blovitc som zvedava co povies po porode :grinning: :grinning: :grinning: ci to len tak lahko :grinning:
26. mar 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodím cvičiť, behám z malým na bicyklíku, k tomu používam pás na chudnutie a pod pás kooopec krému na zoštíhlenie, snažím sa nežrať a vôbec mi to nepomáha...
od zajtra k tomu všetkému pridám lipoxal :grinning:
26. mar 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi to ma nenapadlo.... :slight_smile: ja podla seba som myslela, ze som tmava a kocky co su biele tak maju vyditelnejsiu celulitidu
26. mar 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blovitc, hej to sa ti fakt povie v tehu, ale po porode sa vsetko meni, zivot aj postava....a rokmi pribuda aj celulitida.
tilly ked si ho das pred cvicenim, zarucene.
26. mar 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence!Chcem sa podeliť s mojími skusenosťami s krémom proti celulitíde s názvom acg-gél.Vyskúšala som ozaj kde čo,aj drahé aj lacnejšie krémy,maste...ale acg je super.Už po týždni uvidíte výsledky a to hovorím s vlastnej skúsenosti.Lenže nie je všetko len natierať sa ráno a večer,treba urobiť trocha viac.Dodržiavať pitný režim a aspoň 15minút cvičiť a výsledok je zaručený.Ja som ešte v januári vážila 102kg,teraz vážim 86,ale to nie je koniec..Ak chcete vedieť ako sa mi podarilo schudnúť,kľudne mi dajte vediet a ja Vám pošlem mailom môj recept na chudnutie bez jojo efektu.Môj mail je: Yvetta_13@azet.sk :slight_smile: Mile rada pomôžem , poradím ...Papa dievčence.
30. jún 2009 o 16:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok