Hore som pribratá a nohy mám chudé.

rainbow82
13. júl 2019

Ahojte baby,prosím Vás je tu taká baba čo je od hlavy po pás tučná s od pása dole chudá? Snažím sa schudnúť z hora ale nejde to.A keď schudnem tak zas len dole a hore priberiem.Je to hrozna postava už mám z toho aj depresie niekedy.Poradte ako schudnúť hore s pribrať dole 🤔

pribinak
13. júl 2019

Začni cvicit, tréner ti poradi cviky na partie, ktore potrebujes upraviť

rainbow82
autor
13. júl 2019

@pribinak už som skúšala všetko! Bohužiaľ žiadna zmena ☹️

cickamon
13. júl 2019

je to taky typ postavy....poznam vela takychto zien od mladuckych bab po dochodkyne, aj moja svokra je rovnaka. horna polka velkosti xxl, zadok, nohy xs-s 😀 podla mna len ucelove cvicenie na partiu nezaberie... bud schudnes celkovo na 50 kil kde to nebude vidno lebo budes chuda cela alebo sa stym zmierit

galioska
13. júl 2019

@rainbow82 ja zas hore chrt dole stehná, ako nieje to hrozne, makám na sebe ale keby nie, som jak váza....proste makat, cvičiť a výživné jest

pralinka86
13. júl 2019

Cvičiť celé telo, nie len problemovu oblast, aby sa to vyrovnavalo

denisah1
13. júl 2019

Aj moja mamina je taka. Brucho ma ale nohy ako modelka. Cvicit je sice fajn ale z cvicenia neschudnes akurat sa ti spravia svaly pod tukom. Skus neaku delenu stravu alebo jest iba do urcitej hodiny s kombinaciou s cvicenim.

romiada
13. júl 2019

@rainbow82 si postava typ Jablko. Vtedy su chude nohy a siroky hrudnik ramena a pas. Ten byva aj naviac problemovy. Neskusala si sa poradit s nejakym plastickym chirurgom ci sa neda u Teba problemu trochu pomoct odsatim tuku? Viem ze odsavaju z brucha a tusim aj horna cast ruk a pod lopatkami.

evora29
13. júl 2019

Zmier sa s tým, a nebudea viac musieť bojovať s tým, ze nie si ako modelky. Pozri na takú evelyn (zrejme taky typ postavy mas na mysli). Ma na salame, sice chudne tak bežne, dala si zmenšiť prsia, ale to kvôli zdravot.problémom. Inak sa mi zda dosť vyrovnaná so situáciou, aj ked ju ľudia každý den hejtuju...ineho zas za zuby, ďalší je moc chudy, ma velku hubu, krátke nohy atd. Kaslat na prestavy z médií ako by ludia mali.vyzerať. Toto telo ti bolo nadelene, je zdravé, poslúcha ta, ta sa zbytočne netyraj.

dismonika
13. júl 2019

Ahoj, ja mám zasa opačný problém. Keď som bola mladšia vadilo mi to. Prsia žiadne, no zadok riadny. Cvičila som, no zmena iba minimálna. Teraz mi to nevadí, komu sa nepáči nech zavrie oči. 😅😅😅 Som so sebou spokojná, nadváhu nemám a nie som ani tučná. Vždy si vravím zo srandy, že keď hore rozdávali prsia, mne sa už neušlo a v rade na zadok som stála 2x. 😝

rainbow82
autor
14. júl 2019

@evora29 Evelyn je veľká rovnomerne,jej postava je mi páči 😀

zuzkapap
14. júl 2019

Ahoj, bohužiaľ s genetikou nepohnes :(, da sa schudnúť ale schudneš najprv z toho co nechceš (v tvojom prípade dolná polka tela) a potom az z toho co chceš ale kus ti i tak ostane a do extrémov ti neradim ísť pokiaľ máš dobrú hmotnosť podla bmi. Ja som tiež celý život riešila rovnaky problém len opačne (moje nohy, lytka aj stehna su veľkosť M-L a pas veľkosť XS, prsia Acka, nohavice zohnať je nemožné skoro) a až nedávno som sa s tým zmierila 🙂 tak dúfam že aj tebe sa to podarí, cvičenie ti isto neuškodí, každý kto je fit vyzerá celkovo lepšie hocijakú postavu ma 🙂

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka1802
14. júl 2019

To je typ postavy vyformovať môžeš svalstvo ale nikdy nebude úplne súmerná stále to je aj kostra proste tie ramená sú širšie ideálnu postavu presýpacích hodín má len máloktorá zena buď sú hrušky s bokmi a zadkom a menšími prsiami alebo jablká ako Ty správnym oblečením vzormi a farbami si vieš pomôcť potlačiť nedostatky a vyzdvihnúť prednosti

rainbow82
autor
14. júl 2019

@zuzkapap bmi mám veľkú 🤐 nadváhu 32kg.U nás v rodine sestra chudá,mala veľká rovnomerne a otec asi ako ja.dole chudý, veľké bruško, široký v ramenách

zuzkapap
16. júl 2019

@rainbow82 tak potom ti určite pomôže schudnúť celkovo 🙂 a pôjde aj z toho brucha dole. Viem chudnutie je náročné...mne celý život kolíše vaha medzi nadváhou a normálnou vahou podľa toho či mám vôľu nejesť hlúposti... Lebo väčšina je strava, cvičiť pomaha tiež ale keď sa dakto napchava tak nič z toho :/ držím palce 🙂