Krvácanie a bolesť. Je to mimomaternicové alebo cysta?

anna232
4. aug 2014

Kočky prosím vás o radu, momentálne som vo Viedni a zvažujem že zbehnem s manželom do Petržalky do nemocnice, včera nadránom som začala brutálne krvácať, až som sa na to zobudila, bolo to cca 5 dní pred MS, čo je úplne zvláštne, normálne mi MS mešká aj 5 dní a mám ju max 4 dni, úplná pohoda, no toto som ešte nezažila, celú noc neskutočné bolesti v podbrušku, dnes bolesti pretrvávajú od včera som na Ibuproféne ... krvácanie ustupuje ale bolesť nie, ja neviem čo mám robiť, mám ísť do nemocnice? čo to môže byť? bolesti sú neznesiteľné, bolí ma už celé brucho! nedá sa mi ani moc chodiť, čo by ste mi poradili? ďakujem za každú radu ANNA 🙂

bobsent
4. aug 2014

choď určite do nemocnice.môže to byť aj mim. teh ale nemusí...môže to byť aj maternicový problém (príliš vyskoká sliznica),alebo skorý potrat...určite sa daj skontrolovať.

anna232
autor
4. aug 2014

ďakujem, sme na dovolenke vo Wiedni, s týmto som nerátala ... určite dnes poobede teda pôjdem 😢

bobsent
4. aug 2014

@anna232 to vieš,takéto "radosti" zvyknú prekvapiť človeka keď to najmenej čaká. 😖 držím palce.