Riasenka šetrná k očiam

vejula
2. júl 2014

Dobrý den mamičky. Nikdy som nemala problem, používala som bežnu riasenku. Počas tehotenstva sa mi zapalili oči (už je tomu vyše mesiaca dozadu) tak som riasenku vôbec nepouživala. Po dlhšom čase, ked už boli oči v poriadku som si namalovala oči a na druhý den po namalovaní som ich mala červené. Tak som kašlala na to, nemalovala som sadalej a včera som si po dlhom čase znova dala riasenku a dnes oči znova červené. Tak nechapem prečo, lebo oči mam už inak v poriadku dosť dlhu dobu (ten mesiac) napriek tomu mi takto reaguju na riasenku. Môžete mi poradiť, ak mate niektorá citlivé oči, aká riasenka sa vam osvedčila? Ďakujem pekne.

hviezdicka111
2. júl 2014

@vejula uplne lacna miss sporty tusim za 1,99eur... 😀 ale kazdemu sadne asi ina...mne sa vedeli oci zapalit aj od kvalitnych niektorych, co zas viem, ze vyhovovali niekomu inemu....a mne nie...cize tak...asi sama budes musiet vyskusat, ktora ti sadne...

vejula
autor
2. júl 2014

@hviezdicka111 dakujem, miss sporty som použivala doteraz 😒

sunnyfunny
2. júl 2014

Bourjois 🙂

ushuaia
2. júl 2014

@vejula ahoj, ja mam tiez citlive oci...dlhsi cas pouzivam Chanel alebo Dior...maximalne som spokojna...su trosku drahsie, ale pravdou je ze kazdemu sadne nieco ine...

lilysk
2. júl 2014

@vejula Ahoj skus v DM alverde to je bio nema chemiu - ja pouzivam a som spokojna .Stoji cca 3 eur ,alebo tak nejako 🙂

vejula
autor
3. júl 2014

@sunnyfunny
@ushuaia
@lilysk dakujem za tipy dnes idem do DM tak vyskušam 🙂

namornicka
3. júl 2014

Bio síce nemá chémiu, ale niekedy ti "nesadne" aj rastlinná zložka. Ja som si raz kúpila nejaký očný krém, tiež bio (značku si už nemapätám) a ráno som mala také napuchnuté oči že som sa pomaly hanbila ísť do práce. Ale to iba na okraj. Skús sa opýtať v parfumerke alebo drogérii na mascaru na citlivé oči, šikovná predavačka by ti mala vedieť poradiť.

ushuaia
3. júl 2014

@vejula snad sa ti podari najst... 🙂