Som zúfalá z toho, že som chudá

dezire1000
9. mar 2014

Ahojte zienky uz zas mam depku zo samej seba.Vsade pocuvam dookola stale to iste ze aka som chuda,ze na to ze mam dieta by som mala inak vyzerat a nie tak chudo,ci nejem a podobne.....meriam 168cm a vazim 48kg nemozem pribrat,jedalnicek na mieru nefunguje,ani zmena stravy a tak isto nie som ani chora lekarka vravela ze mam proste rychly metabolizmus :( nemam ani boky ani zadok len prsia a nohy dlhe a nakolko nemam boky a zadok fakt posobim velmi chudo.nenosim saty,sukne,plavky a cez leto sa snazim zdrziavat doma aby nikto neriesil aka som chuda :( uz sa za to hanbim lebo kazdy koho stretnem tak v kuse rype ze aka som chuda :( a mna to trapi zial pribrat mi nejde od porodu mam taku vahu nechce ist hore proste a to mam o chvylu 24 rokov.uz neviem fakt co mam robit :/

dadushe
9. mar 2014

Budeš muset do objemovky podobně jako chodí chlapi🙂 Manžel chtěl taky přibrat, samozřejmě v souvislosti se cvičením. Začal googlit po fórech pro posilování (jsou i pro ženy, neboj) a je tam spousta výživových doplňků na objem např. gainer, proteiny na noc a spol. podle mě by to mohla být cesta pro tebe, jak nabrat. Jsou to koktejly, žádný svinstvo, neboj, cena není likvidační a pokud se do toho začneš i hýbat, dosáhneš i pěkné postavy (nejen přibereš, ale i se zpevníš) myslím, že to bude fungovat🙂 Ono je to o víc věcech než jen o velkých dávkách tučného a sladkého, zkus pogooglit na téma "objemovka pro ženy" 😉
@dezire1000

luba28
9. mar 2014

@dezire1000 aaaach,co ja by som za toto dala,.. 🙂 🙂 🙂 to je slepa zavist tych co vyzeraju po porode ako "prasata".lebo cez tehotenstvo jedli za piatich,...ale podla mna nemas az tak malo kg,....ja tiez nemam zadok a je pravda,ze ked schudnem tak som ako palica,....skus nejake B vitaminy,pangamin,vit.B12 mozno pomoze,alebo nieco pre kulturistov na rast objemu 🙂 ,....

mirkava
9. mar 2014

@dezire1000 Chdnutie a chudá postava je typická aj pre celiatikov, nemôžu pribrať, ale nechcem ťa strašiť. Len je to rada, skús sa dať vyšetriť. Ja som tiež celitatička už 10 rokov, nie je to nič strašné. Ale neprajem nikomu nič zlé, možno je to fakt len metabolizmus. Ak ti to spôsobuje psychický problém tak by som asi pátrala čo je za tým. Držím palčeky 😉

zuzinka1989
9. mar 2014

@dezire1000 neviem, ja som mala pred dvomi rokmi 45kg a 164cm....myslim, ze je to dost podobne...teraz mam 60, citim sa ako prasa, kedze na uzkych kostickach to vyzera otrasne.... a to som sa pribrat nesnazila...omnoho radsej by som mala povodnu vahu...
keby sa dalo, tak ti par kg poslem 😀

jaruska8
9. mar 2014

@dezire1000 Závidia, pokojne si daj plavky a vyraz k vode a ešte si štíhla, dlhé nohy a prsia???? Šťastná žena, zahoď klmplexy a ži!! Pokiaľ ješ normálne, tak váhu nerieš.

hviezdicka111
9. mar 2014

@jaruska8 asi tak 😀 ja som bola chuda, kym som neotehotnela 😀 a poriadne...a nehanbila som sa za to...skor sa teraz mozem 😀 😀 😀

hviezdicka111
9. mar 2014

@zuzinka1989 myslim, ze viacere by sme tie kilecka autorke poposielali 😀 len keby to islo 😀

zabka79
9. mar 2014

@dezire1000 ja som mala tento problém pár rokov dozadu, každý na stretnutie iba obdivoval aká som chudá....nebolo mi to príjemné...jedla som normálne porcie, nikdy som nedržala diétu...išla som do lekárne a tam si vypýtala tabletky na pribratie. Lekárničky sa smiali ,že to ešte nepočuli, dali mi pangamin, niečo som pribrala...Potom každý rôčik mi išlo samo kilo hore. Teraz mám ideálnu váhu, som so svojou postavou spokojná. Možno počkaj kým prejde pár rôčkov a ten metabolizmus bude pomalší 🙂

dezire1000
autor
9. mar 2014

Brala by som vsetke kila ktore by ste podarovali s radostou :D chora niesom obehala som vsetkych lekarov nic mi nenasli okrem toho ze mam rychle spalovanie a metabolizmus.Vitaminy ako pangamin,peritol,nutridrink atd...tiez nezabrali takze uz neviem co pomoze pretoze pri predstave ze ide leto a ja zas budem sediet doma kvoli tomu ze sa hanbim ze som chuda najradsej by som byvala niekde na Sibiri kde je zima a mozem si dat na seba hrubu vrstvu oblecenia aby som sa nehanbila :/ :D

karamelka100
9. mar 2014

Ahoj. Ja som pred otehotnením pri výške 170 mala 50 kg. Tiež nič moc mala som z toho komplexy. Pri prvom tehotenstve som pribrala 25 kg ani neviem ako po tehotenstve som mala 58. A pri druhom tehot. som pribrala asi 15 kg. Momentálne som 3 roky po pôrode a mám váhu 70 kg. Teraz by som už aj ja chcela nejaké to kilo zhodiť ale nedarí sa. Mne sa postava aj váha zmenila po deťoch. Držím palce

hviezdicka111
9. mar 2014

@dezire1000 no podla mna sa rozhodne nemas za co hanbit...neviem, mohla si sem aspon pridat fotku dajme tomu aj bez tvare.... povedali by sme ti s istotou, ci je to az take zle...
a skor si myslim, ze je to len problem so sebavedomim, neveris si a hanbis sa za to, za co sa rozhodne hanbit nemusis...

dezire1000
autor
9. mar 2014

nemam ziadnu foto svojej postavy nastastie lebo ked sa fotim tak len tvar ostatok radsej nie 🙂

slavkaadusko
9. mar 2014

nic si s toho nerob a nevsimaj si ich.ja som tiez vzdy vazila 48 kg a mam vysku 168cm po porode som mala chvilku 56cma teraz uz len 51 a stale to ide dole ale ja to neriesim.

misinka26
9. mar 2014

Poznám tento pocit ... ja som mala pred tehu 48kg pri výške 168 cm, to bola moja váha od kedy si pamätám, cez tehu som pribrala horkoťažko 8 kg z toho malý mal 3,5 kg, po pôrode som hneď schudla na pôvodnú váhu a momentálne mám 42 kg ... Neviem ako sa mi to podarilo, možno kôli prebdeným nociam lebo malý je nespavec, alebo, že za ním furt behám ... no aj keď jem a jem dosť tak nepriberám, všetci mi hovoria aká som chudá, sama som z toho na depku lebo nič na seba neviem kúpiť, už som aj u Dr. bola, urobili mi komplet testy a som zdravá ako ryba, tak kde je chyba ??? Cez tehu som sa tešila lebo prvý raz v živote som mala aj cici a rici a teraz nič a keďže kojim tak aj prsia sú preč ☹ ☹ ☹ Začala som jesť na silu až mi bolo zle, jedla som vysokokalorické jedlá a aj tak nič ... Tiež už chcem pribrať aspon 5 kg ...

hviezdicka111
9. mar 2014

@dezire1000 skoda, mohla si aj narychlo daku spravit, lebo stale mam pocit, ze to nie je az take zle, ako to opisujes....

mokon
9. mar 2014

@dezire1000 teraz ma asi mnohé ukameňujú - ale skús každé ráno nalačno kvalitný pohárik - iba jeden! - alkoholu, ja som tiež v minulosti nemohla pribrať, toto mi poradil jeden dedko a fakt som dala + 4 kg 😉

eli74
9. mar 2014

@dezire1000 Aj štítnu žlazu máš v poriadku? Niekedy sa na ňu zabúda.

ivanka85
9. mar 2014

Ja mam rovnaku vysku a vahu a som spokojna,chuda si nepripadam

nikita308
9. mar 2014

Takisto mám takýto problém, pred otehotnením so vážila niekoľko rokov 45 kg (pri výške 164 cm), v tehu som pribrala 15 kg, doteraz sa mi váha držala na 52 kg a už som pod 50 kg, tak radšej sa už ani nevážim... 😠 pritom s jedením problémy nemám, baby v robote nechápali kde to dávam... takisto som zdravotne v poriadku, robili mi vyšetrenia, brala som všelijaké doplnky... ale už som obrnená voči ľuďom, keď sa ma pýtajú či mi niečo nie je, keď som taká chudá... na moju postavu mám celkom dobré prsia a aj boky, takže nie som rovná ako lata...

sunshineka
9. mar 2014

Toto aj mne okolie vycitalo,bola som z toho nestastna.pri sedavej praci som pribrala 10kg a teraz chcem naspat svojich 50kg.a vies,co je paradox?ked som bola chuducka,vsetci pindali,ze urcite nic nejem a teraz vsetci hikaju ako som pribrala.ludom nevyhovies.len par ludi mi povedalo,ze konecne vyzeram ako clovek.uzivaj si svoju krasnu postavu,ved kazda mame iny metabolizmus.kolko zien je cely zivot chudych.nos sukne,saty,nezakryvaj sa.ak ale pre svoju spokojnost chces pribrat skus zvysit prijem bielkovin alebo aj v lekarni predavaju drinky urcene pre podvyzivenych ludi.neviem,ci su na predpis

kamilka2012
9. mar 2014

ja ked som sla na strednu skolu v 14tich rokoch som merala 163 cm a vazila 37 kg,ked som na strednej skole maturovala mala som 18 rokov,178cm vysku a 49 kg vahu.Cely zivot som bola po nemocniciach,na lieceniach,na tabletkach a injekciach.Na ZS sa mi deti posmievali,bola som otrasna.Az zle sa pozerat na takeho cloveka.Pritom nezistili ziadnu pricinu.Jednoducho jest mi nechutilo,bolo to pre mna za trest!Vsetci v rodine su chudi-mama,otec,sestra,stari rodicia,mamine sestry,bratranec.Po mature som zila 5 r v Londyne a tam zmenou prostredia,ine jedla za 5 rokov rovnych 40kg som pribrala.Teraz mam rovnych 90 kg je zo mna iny clovek,konecne mam krivky po ktorych som tuzila a som stastna,len byvale spoluziacky zo strednej ma nespoznavaju,musim sa im vzdy prihovorit ja.Som ako Ivan Lexa ale opacne,on schudol na nepoznanie,ja zas pribrala 🙂

marissenka
9. mar 2014

skus jest pangamin-vitaminy B

8domcatko888
9. mar 2014

Aj jasi myslim ze tomoze byt aj celakia,tiez ju mam nemozem pribrat meriam 170 cm a vazim 44 kg. Nie a nie pribrat :( a to zjem az velmi vela..skus vysetrenia tymto smerom 🙂

mylove321
9. mar 2014

ludia su sice svine a rypu do chudych, ale nenechaj si pokazit naladu takymi...je lepsie byt chuda ako byt tucna...nehrozi ti diabetes z nadvahy...ber to ako svoju silnu stranku. nie si z tej chudosti chora, tak naco to riesis? mala by si sa praveze odhalovat, lebo stihlost je krasna. nie je dovod, aby si sa skryvala. toto skor ries so psychologom...

bejbinka
9. mar 2014

@dezire1000 Hm, ja zas momentalne riesim opacny problem, ale tak to uz v zivote chodi. 🙄 Moj muz mal pred par rokmi 52 kil, pri vyske 180 cm, co Ti budem hovorit...hajzlovy pavucik, ja som vazila viac ako on a to som bola stihla - taka akurat 😀 Mal to asi po otcovi, on je tiez taky sama ruka, sama noha. Teraz uz ma takmer 90 kil. Neviem posudit, ci si naozaj az taka chuda, ako sa citis a vidis Ty sama (komentare inych neries)...to na margo toho, ze niektore kocky tu pisu, ze maju podobnu vahu ako Ty a su spokojne. Ono tie iste kila na dvoch rozdielnych ludoch mozu vyzerat uplne inak. Ak teda vylucis zdravotny problem, stres (to v prvom rade) a naozaj sa citis privelmi chuda, tak skus posilovat...moj manzel zacal pit proteinove napoje, rozrabal si bielkoviny, v zaciatkoch jedol aj hroznovy cukor, aby mal vacsiu chut do jedla a teraz, ako som pisala, ma o vyse 30 kg viac. Da sa to, len treba prist na to, co by u Teba dobre zafungovalo.

sisaka
9. mar 2014

@dezire1000 viem ako sa citis, ja som bola vzdy chuda a stacilo, ze som schudla pod 50 kg a uz vsetci hikali a pindali. Uz dlhe roky sa drzim medzi 50-52 kg /168 cm (vynimka teho) a citim sa dobre, neustale pindy od niektorych ludi - len zo Slovenska - nepocuvam, citim sa normalne a nesnazim sa ani pribrat, uz sa blizim k styridsiatke, tak sa mi hadam metabolizmus zacne spomalovat ....
Inak nechapem - ludia nikdy nepridu k tucnej zene, ze fuuu, ty si riadne tucna, co sa prezieras? Ale nikto nema problem prist k chudej, jeeezis, neschudla si zase? Ty si riadne chuda, aj nieco jes? 😝
A koli tomu, ze mas 48 kg by som sa doma nezatvarala, treba v prvom rade prijat samu seba taku aka si a potom ti bude jedno, co si ludia myslia o tom, ako vyzeras

vladimiiiirka
9. mar 2014

ahoj, ach jaj ja som mala taky istý problem meriam 162cm a vyžila som 47kg, tiež my rozpravali aka som chuda,že zachvilu ma nebude vidieť a dalšie blbe pripomienky,ale našli sa ľudia čo som sa im pačila taka chudučka čo som si obliekla vyzerala som ok,nič neodstavalo 🙂 snažila som sa dlho pribrať,ale niesom nejaky jedak a aby som sa ,,prežierala,, nechala to na tehotenstvo,ale po porode som mala tu istu vahu 🙂 a nakoniec som tu na Mk,našla,že jedna pribrala,brala vitamíny B12,kupiš v lekarni viac som papala a šlo to teraz mam 59 kg citim sa fajn,tak uvidím či v lete nedam niečo dole aby bruško nevyčnievalo,ale skus za pokus nič nedaš 🙂))) potom sa mi ozvi 🙂)))))

charlie1980
9. mar 2014

Viem ako sa citis, no asi ta nepotesim 🙂 Pretoze pises, ze mas "uz" 24 rokov. Tak ja cakam uz 33rokov a stale nic 😀 Jedine, co mi doteraz pomohlo, bolo cvicenie a spevnovanie svalstva, k tomu adekvatne stravovanie a tak sa mi podarilo vzdy pribrat ubohe 4kg asi za 3 mesiace pravidelneho cvicenia. No a samozrejme, aj tehotenstvo mi velmi pomohlo, to som pribrala statocne, 25kg a po 4 mesiacoch po porode mam zase 57. No ale nemozem byt stale tehotna 🙂 Tak len cakam na to, kedy sa konecne znovu dostanem do fitka, kedze maly je este malicky a stale hladny 🙂 a treba sa mu venovat. Drzim palceky 🙂

verenal
9. mar 2014

Nič si z toho nerob ;) Ja som tiež suchá a vysoká :D Mám 173 cm a maximálne 53kg. Ja môžem zjesť čokoľvek a viac vážiť nebudem :( Pobehala som lekárov a nič mi nezistili, bola som na gastre aj na vyšetrení štítnej žľazy, no som zdravá v tomto smere...
Ľudia sa ma pýtajú či držím hladovku? Alebo či mám nejaké zdravotné problémy.Dokonca som mala kolegyňu, ktorá sa ma stále vypytovala čo jem, kedy jem, či už som jedla. Potom ma bombardovala svojou obľúbenou vetou "ty si ale chorobne chudá" a potom do toho zapájala celé oddelenie :D "XY, no povedz nie je V chorobne chudá?" a stále sa snažila chodiť so mnou na obed. Bolo to nepríjemné a som rada, že s ňou už nepracujem.
Musíš sa od toho odosobniť, nevnímať to. Neriešiť tie reči, čo ľudia utrúsia... Ja chodím v plavkách, môjmu chlapovi sa páčim (i keď nemám ani rici ani cici ... a nielen jemu :D ) Dôležité je, aby si ty prijala samú seba. Aby si v svojich očiach bola krásna, pretože zdravá osobnosť a nepochybne aj šťastná osoba je tá, ktorá prijíma samú seba a je spokojná so sebou :*

Priznajme si to ženy ... všetky sme krásne... či už máme nejaké to kilo navyše a či nám nejaké tie kilá k spokojnosti chýbajú :*

dezire1000
autor
10. mar 2014

ako som uz vyssie pisala nie som chora.nemam ani stitnu,ani celiakiu proste niic vobec.Takisto pripravky z lekarne mi vobec nepomohli.ja mozem do seba nahadzat co chcem a nepriberem.Nerobi mi problem zjest na veceru 12 oblozenych chlebickov,objednat si 2pizze a zjest ich sama.Proste konzumujem ako zralok a nic vobec :D