Albi - kúzelné čítanie

simona_11
5. okt 2022

Potrebujem naozaj poradiť.
Albi-kúzelné čítanie naozaj je to dobré a oplatí sa nakúpiť detičkám tieto knihy? Prípadne viete mi poradiť nejaké naozaj dobre edukačné (náučné) hračky, knižky a pod. Pre 2rocne dieťa? Ďakujem krásne

trinneo
5. okt 2022

Ja odporucam, su to krasne a vdacne knihy, velmi pekne spracovane a nasa ich od momentu co dostala cca v 2 rokoch vyuziva, teraz ma 4 roky, a to že sú rôzne a každý dieta bavi nieco ine v inom veku da sa nájsť niečo pre kazde dieta.Nasa dostala ako prvu knihu zvierata, potom dinosaury a teraz ficime na rozpravkach na dobru noc...

3009
5. okt 2022

@simona_11 Určite albi-knihy.

janulla1
5. okt 2022

@simona_11 aj ja odporúčam, malému sa veľmi páčia

frantisska
5. okt 2022

Je to asi ako s kazdou hrackou, niekoho zaujme, niekoho nie. Ja som to chcela vyskusat tak minuly rok dostal 5 rocny Hravu anglictinu ... a je to fajn, ale keby sme to nemali asi by im to nechybalo. Teraz som objavila, ze existuje kniha Rozmotaj si jazycek, tak toto zvazujem pre mladsieho 2.5 ktory este nerozprava.

marci77
5. okt 2022

aj ja odporucam
mojho starsieho to najviac bavilo tak vo veku od 5rokov do asi 8rokov, teraz ma 11 a uz iba obcas si to zapne, napr. Atlas sveta, Cestu okolo sveta a teraz vysla ta novinka interaktivny globus

mame aj 3rocnu, ale ta tomu zatial vela nedala, bavilo ju pocuvat tie spievanky, riekanky, denne cinnosti
ale mame napr. aj hrave ucenie, aj rozmotaj si jazycek, aj pismena a cisla .....a to vobec
ale napr. aj koledy su velmi pekne spracovane, to si vzdy na Vianoce pustame

a teraz sa mi zda, ze vysla aj nova kniha Spievankovo, tak ta by sa mensim detom tiez mohla pacit😉
my sme tak postupne dokupovali

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenny307
5. okt 2022

Ahoj, u nas ich maju v kniznici. Ak aj u vas, mohli by ste skusit, ci ju to bude bavit. A tiez ktora kniha. Su take, ktore chlapci otvorili raz a niektore ficia stale.

zuzanka.zuzu
5. okt 2022

plánujem na vianoce kúpiť všetky - neviete či budú zľavy? 🙊🙏

marci77
5. okt 2022

@zuzanka.zuzu
v minulosti zvykli byvat napr. v draciku s dracik kartou pred Vianocami akcie na tie knihy, vysli okolo 10-12eur jedna, teraz su ceny trochu vyssie aj na albi eshope
albi eshop mava tiez obcas nejaku akciu, bud dopravu zadarmo alebo max. 10% zlavu som videla, obcas niekomu pridu kupony na 15%

pripadne cez plnu penazenku, tipli, refundo vyuzit aj cashback
ja som teraz prednedavnom kupovala ten globus, najlepsiu cenu som nasla na gorila.sk a este aj 3eurovy kod ide pouzit + ten cashback
tak bezna cena na mall, alza je okolo 80eur, na albi eshope 75,99 a tam to vyslo na cca 63eur

zuzanka.zuzu
5. okt 2022

@marci77 a ja som si naivne myslela, že na albi eshope to bude najlacnejšie 🙈 vidiš, ďakujem za radu, toto by mi veru nenapadlo.... a áááno, sú riadne drahé, čo som pozerala ich oficiálny facebook tak pred rokom ako píšeš cca 12e a teraz 17 😲 no akože ok, snáď budú stáť za to....

janulla1
5. okt 2022

@zuzanka.zuzu ja som kupovala v draciku pred Vianocami za rozprávkovú cenu, oplatilo sa viac ako na albi

marci77
5. okt 2022

@zuzanka.zuzu
@janulla1
dievcata, pridajte sa do skupinky, ak tam este nie ste
https://www.modrykonik.sk/group/1889/

dnes o 10.15 je tam prispevok a baby pisu, ze 10% zlava je cez slsp alebo unicredit v apke, je tam aj kod, vraj je univerzalny
tak ak by vam stacil 10%, tak najdete tam
a nezabudnite pouzit cashback portal (napr. plnapenazenka), ked budete kupovat online😉

janulla1
5. okt 2022

@marci77 dakujem❤

4stanka4
5. okt 2022

@frantisska moja 2 ročná ju ma a je to skôr pre väčšie deti už skôr skolkarov ale aj tak ju baví lebo tam ma pesničky😀

frantisska
5. okt 2022

@4stanka4 ďakujem, dobre vedieť. Mame aj staršieho … len práve hľadám možnosti ako tomu mladšiemu trochu pomôcť

4stanka4
5. okt 2022

@frantisska moja hovorí len to co sa jej páči ale začala pekne opakovať co jej pero hovorí, prinajhoršom odložis na neskor 🙂 je to taka logopédia dávajú tam dôraz na R,LD,T a tie problémové hlasky

nikkagab
5. okt 2022

Syn má tužku asi od 2,5 roku, teď má 5 a stále ji používá. V každém věku si našel téma, které ho baví. Nejvíc ale atlasy, máme i glóbus, který večer pěkně svítí 🙂 A jsou knihy i na problémové hlásky s nácvikem slovíček. Za nás doporučuji.

24mirka
5. okt 2022

@zuzanka.zuzu všetky by som asi naraz nekupovalA,, sú od stupňovanie podľa Veku. Isla by som postupne na to.. Môže sa stať, že keď ich bude veľa, tak v tom bude mať dieťa zmätok a nakoniec sa nechytí ani na jednu..

zuzanka.zuzu
5. okt 2022

@24mirka všetky neplánujem ukázať hneď, len si ich kúpim, lebo ako som spomínala aj vyššie - riadne zdraželi za pol rok 😲 keby zdraželi nové, ok, chápem, ale zdraželi všetky 🙈 plus nechcem aby sa nejaká prestala vyrábať, aby som mala všetky a podľa toho ktorá zaujme tak tú si necháme 🙂
PS: u nás sú knihy TOP darček, takže o spokojnosti a využití nepochybujem, svokor sa vyžíva v odrážadlách/trojkolkách/autíčkach ale syn je v tomto po mne 😍😎