Albi- kúzelné čítanie, elektronická ceruzka

ivanaorchidea
30. sep 2018

Ahojte, chcela by som sa opýtať mamičiek , ktoré máte hovoriace pero od Albi aj s knižkami, či ste spokojné. Chceli by sme to kúpiť 5ročnému dieťaťu. Aké máte prosím Vás skúsenosti. A ešte aké knižky odporúčate. Na internete som našla málo recenzii a preto píšem sem. Ďakujem pekne

snowwhite81
30. sep 2018

@ivanaorchidea pripajam sa k otazke, a ci to ma vyznam kupit 3 a pol rocnej. Dakujem

monhla
30. sep 2018

2 rokov po 8 rokov mám overené, že sa deti super zabavia a dokonca aj niečo naučia. Máme doma 4 knihy a určite pribudnú ďalšie. Napr. zvieratká bavili malinkú už pred 2. narodeninami a bavia dodnes aj najstaršiu. Mapy bavia cca od 6 rokov a napr. angličtina /nie ten slovník/ je super tiež. Najmenšia má nastavenú slovenčinu a staršie si ju prepnú do angličtiny a tak sa učia všetky 😀

nikiki29
30. sep 2018

Ja som ich kúpila bratovi, bude mať 6 rokov a veľmi sa mu páčia, zabaví sa s nimi dlho, učí sa pri nich nové slová, počúva zvuky... už má 3-4 knihy 😊

bmiroslava
30. sep 2018

tieto knižky a pero sú super, vrelo odporúčam, ja som kúpila dcérke ako prvú Hravé učenie, neskôr dostala Rozprávky na dobrú noc a teraz na 6. narodeniny Moje prvé písmenká... dcérke sa páčia a trávi s nimi kopu času, keď nemôže ísť von alebo je to fajn lebo nesedí pri PC a TV .... určite dokúpim ďalšie...

miroslava12345
30. sep 2018

Nas 6 rocny syn ma skoro vsetky knihy od Albi a aj on aj my sme s nimi max.spokojni. Velmi ho bavia a uz sa z nich aj velmi vela naucil. Prvu sme mi kupili ked mal necele 4 roky a urcite kupime aj dalsie nove do zbierky, kedze uz mame aj druheho synceka.

orieska325
30. sep 2018

Nasi maju 5 a 2 a obaja sa radi hraju..starsi pocuva rozpravky..ked cestujeme autom striedaju sa na knihe zvieratka..mame aj hru do auta a teraz planujeme kupit ludske telo a riekanky..u nas maximalna spokojnost.m

sue35
13. nov 2018

baby kde kúpim elektronicke pero albi lebo sada pero +knihy je 55 €

sonicka315
6. jan 2019

prosim Vas, neviete kde najdem subor na firmware ceruzky?dakujem.

myela
26. nov 2020

Mame zopar knih, dievca ma 4,5 a chlapec 3 aj stvrt roka, paci sa im to. Mame svet zvierat, mapu, spievanky 2 a anglicky slovnik. Ta anglictina a spievanky ich bavia najviac, ale mali obdobie kedy ficali aj na tej mape a so zvieratkami sa tiez zahraju.