Kniha - prvé slová

19. nov 2021

Viete mi poradit peknu knihu pre skoro rocne dieta na ucenie prvych slov? Na nete je ich plno. Tak sa neviem rozhodnut, ktoru kupit.

kacena4
19. nov 2021

taka ktora sa vam bude pacit najviac knihy sa najlepsie kupuju osobne v knihkupectve kde si ich "omaknes"

c_est_la_vie
19. nov 2021

Podľa mňa netreba špeciálnu knihu na učenie slov, stačí akákoľvek knižka s obrázkami, čo ho zaujmú a pomenúvaj mu obrázky. U nás vedú knižky so zvieratami na farme, malý má 13 m.

Inak super kniha pre teba sú Motivačné aktivity lenivej mamy. Tá vysvetľuje ako rozvíjať dieťa počas bežného dňa a hry. Ja mám už 4 knihy z tejto edície a som nadšená ;)

autor
19. nov 2021

@kacena4 Ale uz si neomaknem, preto ma potesi osobna skusenost..

c_est_la_vie
19. nov 2021

Inak svojtka má krásne knižky. A na stránke majú 25 % zľavu ak dáš kód Anina. U nás vedú knižky s pohyblivými prvkami, hoci majú nižšiu životnosť 😀

maximilie
19. nov 2021

Tieto určite NIE

didi2102
19. nov 2021

Za mňa tiež zo svojtka.sk, pre tie najmenšie deti,sú na rôzne ty,obrázky veľké a jasné , plus interaktívne využije neskor

maximilie
19. nov 2021

Tie dve neodporúčam. Mame obe. Tie obrázky sú také neurčité, že sám nevieš z toho vyjsť, či to dieťa plače, či sa smeje... proste za mňa nie.
Toho Kubka odporúčam.
Ide o darček, alebo chceš pomôcť svojmu dietatku rozrozpravat sa?
V tom druhom prípade odporúčam ešte veľa veľa basniciek čítať, recitovat,.... a knižky s jednoduchými obrazkami.

enoula
19. nov 2021

Slova a dalsia kniha Ham ham alebo este hociktora o Krtkovi, to boli vdacne knihy. A Svojtka, tam je ich kopec pekných

didi2102
19. nov 2021

Niečo z tejto edície

autor
19. nov 2021

@maximilie Tak ta o Kubkovi sa mi velmi paci 😊, objednala som. Dakujem 😊

simona92101
19. nov 2021

Mozem odporucit knizky od Svojtka,krasne knizky,my mame napr.tuto na foto,a citali sme ju nonstop😉

kilimi
19. nov 2021

Budes spokojna. My ju mame a je uzasna mala si ju pozera uz od cca 10 mesiacov reaguje je tam vela peknych obrázkov a je to tvrdá kniha to znamena ze ju nepotrha tak ako sa jej to podarilo pri inych 🙂

kilimi
19. nov 2021

@kilimi kubko

maximilie
19. nov 2021

Není zač. Tu knižku napísala pani logopedicka, je naozaj výborná.
Ja som zasa pozrela tu stránku svojtka @c_est_la_vie 🙈🙈🙈 a tiež som už objednala ďalších 6 kníh 😳😭🙈😅
Nasla som tam ďalšie tie zvukové knihy. Myslela som ze sú len Štyri ročne obdobie a Luskacik...ale nie...
Poznáte ich? To je taka nádherná kniha!!! S vážnou hudbou. Ježiško prinesie

kilimi
19. nov 2021

@maximilie Niee nepozname. Oplati sa Ano? 😅

maximilie
19. nov 2021

@kilimi nádherné ilustrácie, úryvky skladieb známych skladateľov.... mame z knižnice teraz, ale chceme ich aj doma. Keby sa dalo poslať video, tak pošlem, ale nedá sa.
Veeelmi blbá foto...inú momentálne nemám k dispozícii.

kilimi
19. nov 2021

@maximilie wauuuu objednala som