Knihy pre prvý ročník

maju_ska
15. apr 2022

Ahojte. Potrebovala by som poradiť. Dostali sme zoznam vecí, ktoré si máme kúpiť buď v rámci školy alebo samostatne. Keďže už všetky veci máme nakúpené okrem učebníc, tak by bolo zbytočné aby sme to objednávali v škole. Máme kúpiť Písmenká-moji kamaráti z aitec.sk, ale tam je len sada 6 prac. zošitov s názvom Písanie. Preto neviem či máme kúpiť toto. Ďaľej je tam napísaná MOJA PRVÁ KNIHA avšak nie je nijako konkretizovaná a tak neviem akú knihu tým mysleli. Ak by mi vedel niekto poradiť budem vďačná 🙂

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maju_ska
autor
15. apr 2022

@sella38 na iných stránkach som ich našla, lenže som zostala zmätená keďže tam normálne pri to napísali stránku. z ktorej to máme objednať

pribinak
15. apr 2022

@maju_ska všetko sme objednali v škole.

maju_ska
autor
15. apr 2022

@pribinak malá dostala všetku výbavu do školy, aj zošity, pomôcky na výtvarnú atď a tak mi príde zbytočné platiť ďalších 34 eur za pomôcky a pracovné zošity, keď potrebujeme len čisto tie pracovné zošity

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maju_ska
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maju_ska
autor
15. apr 2022

toto je zoznam pracovných zošitov, ktoré máme zaobstarať

maju_ska
autor
15. apr 2022

neviem teda či sa mám riadiť len názvom alebo vydavateľstvom/stránkou

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maju_ska
autor
15. apr 2022

@sella38 veď to, že som to tam ako blbec hľadala a nič nenašla. Skúsim sa ešte spýtať v škole či by mi neobjednali len čisto tie pracovné zošity. Hádam sa bude dať s nimi dohodnúť

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maju_ska
autor
15. apr 2022

@viestta je možnosť si ich objednať, ale aj s pomôckami a keďže tie už máme kúpené, tak som chcela, že si zošity kúpime samostatne. Uvidím, skúsim sa spýtať či by mi objednali len čisto pracovné zošity.

andrejka1974
15. apr 2022

Však sa spýtaj či sa dajú objednať len pracovné zošity a pomôcky sa určite zídu a keď budete mať aj školské využijete v ďalších ročníkoch a často treba v prvom dokupovať

malapepka
15. apr 2022

Podla mna spekulujes. Tieto pracovne zosity sa vzdy objednavaju zo skoly. Nepoznam nikoho, kto to robil pred vstupom do 1.triedy samostatne.
Ved sa skus dohodnut, ze ostatne pomocky vam netreba. A za dalsie, vsetko ostatne, co by si mala pripadne dvojmo, sa zide k dalsiemu roku. By si neverila, ako sa to mina, ci zosity ci vykresy a pod.
Zbytocne si robis starosti. Je dost mozne, ze ak to objednas za seba, tak budes platit priblizne rovnako.
A nechcem vidiet ten cirkus, ak nahodou objednas nieco ine a tvoje dieta nebude moct pracovat.