Preussler Ottfried - Kniha Malá bosorka

modramacicka
3. jan 2021

Ahoj, na koníku som len krátko, preto si nie som istá, či to sem tak úplne patrí. Už roky však zháňam knihu Malá bosorka od autora Preussler Ottfried v pôvodnom vydaní (prikladám obrázok).
Bola to kniha mamininho detstva, no moja sestra jej ju vraj ako malá zničila a odvtedy ju už nedokáže vôbec nikde zohnať.. Ja jej ju chcem veľmi podarovať, len už skutočne neviem, kde hľadať a kde sa na ňu pýtať.
Keby ste vedeli o niekom, kto ju predáva, alebo ak ju ponúka niektorá z Vás, bola by som Vám veľmi vďačná za pomoc, urobilo by to takú obrovskú radosť, že si to ani nedokážete predstaviť!
Ďakujem vopred krásne za všetky odpovede,
majte pekný zvyšok večera 🙂

123abeille
4. jan 2021

Držím palce. Ja som ju kúpila asi pred tromi mesiacmi na Čarovnej poličke. Veľmi šťastnou náhodou.Tiež ako darček k päťdesiatke (knižka jej mladosti).
Kamarát vlastní známy antikvariát a chválil sa že ju nedávno predal manželke p.Dusíka, ktorý ju tak úžasne ilustroval.
Takže naozaj sa vyskytuje veľmi zriedkavo.
Asi by som skúšala tie knihomolské FB skupiny a zadala tam dopyt (Burza kníh, Knihomol), ale bude to beh na dlhú trať.
Držím palce🍀, je to silný motív dať niekomu pamiatku z detstva.

modramacicka
autor
4. jan 2021

@123abeille Už som to takto zverejnila do desiatok skupín, buď to ju niekto má ale nechystá sa predať alebo predával ale už ju nemá k dispozícii :(
Každopádne ďakujem pekne za odpoveď, teším sa s Vami, že sa Vám ju podarilo nájsť, snáď sa to podarí aj mne🙂