Stránky s knihami

28. mar 2023

Pekný večer. Veľmi by som chcela zohnať jednu knihu no nikde ju neviem nájsť. Viete mi poradiť aké stránky sú na knihy? Pozrela som naozaj všetko. Dakujem

zitaje
28. mar 2023

Hľadáš kníhkupectvá?
Klasika martinus a panta rhei si asi skúšala, ja mám najradšej preskoly.sk,

vkatush
28. mar 2023

Skôr by som napísala akú knihu presne hľadáš, možno tak ti budeme vedieť pomôcť.
Je rozdiel, či to je slovenská alebo zahraničná, stará alebo nejaká novšia, či by ju mohli mať v antikvariate napr, ...

autor
28. mar 2023

Skryta histórie lidstva, rok 2001

bylinka25
28. mar 2023

Skús v antikvariatoch.

vkatush
28. mar 2023

Pfuuu, veľmi žiadaná, všetko vypredané.
Tuším na ulozto je v pdfku, ak to netreba hmotne; cez bookdepository je to po anglicky dostupné a inak by som asi nejaký antikvariat skúsila. Prípadne knižnicu, ak to nie je ako darček niekomu a len si to chce človek prečítať.

autor
28. mar 2023

@bylinka25
@vkatush
Pozrela som asi všetky antikvariaty a nič :( ma to byt darcek

bylinka25
29. mar 2023

Aj antikvariát online?

kvetinka75
29. mar 2023

toto mi našlo, neviem či sa jedná o túto https://www.antikavion.cz/kniha/skryta-historie...
Upozornia, keď bude znova k dispozícii

bylinka25
29. mar 2023

Na anitikvariatik.sk ju majú.

autor
29. mar 2023

@bylinka25 nenašlo mi 🤷‍♀️

janett_332
29. mar 2023

ja zvyknem najcastejsie objednavat z megaknihy.sk alebo vydavatel.sk, takisto aj literama je fajn, tam proste viem, ze zakazdym najdem to, co hladam a inde to nemaju napriklad a taktiez su tu podla mna uplne najlepsie ceny🙂 takze skus tuto.

neznamaznama
29. mar 2023

Skús na FB, kde sú skupinky na predaj kníh a zadaj dopyt, možno sa niekto ozve. Už som párkrát videla, že takto zohnali nezohnateľné tituly. Nie vždy, ale za pokus to stojí. Aj by som poslala link na pár skupín, ale neviem, či mi tu nezmazu aj tento komentár.