Vianočná kniha pre neter

casiophea
6. dec 2023

Ahojte dievčatá, potrebujem poradiť knihu pre neter. Mali by to byt vianočné príbehy s peknými tradičnými ilustráciami, nech to vyzerá fakt tak sviatočne.
Máte nejaký tip?

petronellla87
6. dec 2023

@casiophea podla toho kolko ma rokov ... Luskacika, alebo teraz vyslo nove krasne ilustrovane vydanie Vianocnej koledy

casiophea
autor
6. dec 2023

@petronellla87 má 7, Vianočnú koledu o si všimla, myslela dom skôr nech je tam Viac príbehov....

zuzanna_sc
6. dec 2023

@casiophea Malvinkine Vianoce je úžasná kniha,a ešte sa mi veľmi páči Keď príde zima do Snehovej Vsi,sú to naše Vianoce bez Santu, elfov a spol
Vianoce v Sniezikove dostala teraz dcéra (6r.) Ale nejak ma nenadchla tá knižka.
Keď chces niečo pekné kde sa spomínajú tradície a zvyky tak krásna kniha je Škriatok Rozumbiadok rok v prírode,je to na celý rok rozdele po mesiacoch,nie len Vianoce.To je u mňa Top knižka a kupovali sme ju vela deťom.uz je ťahsie zohnatelna.
Máme aj tu novú vianočnú koledy ale to je skôr podľa mňa pre starších.

casiophea
autor
6. dec 2023

Ďakujem, urcite nieco vyberiem.

casiophea
autor
6. dec 2023

@zuzanna_sc tie Malvinkine Vianoce vyzerajú pekne, asi vyhrala 🙂

galganka
6. dec 2023

@casiophea Malvínka je nádherná. A ja ešte pridám Vianočné prasiatko, u nás má obrovský úspech.

zuzanna_sc
6. dec 2023

@casiophea veru je.
Ja preferujem vianočné knihy z nášho prostredia,bez Santu a spol.

smilingwoman
6. dec 2023

@casiophea krásne rozpravky aj ilustrácie sú napr Vianocne rozpravky pri kozube alebo Stedrovecerne rozpravky. Sú ozaj za pár eur a milo ma prekvapili , synovi sa tiez páčia .

momoftwo
6. dec 2023

Moja dcera ma tiez 7 a momentalne ma najradsej vianocne listy sovicke - su tam realne listy ktore sa daju vybrat z obalky a citat, to ju velmi bavi🙂
A potom este krasna je aj ta luskacik kde su priestorove obrazky