Malé dieťa a manželské povinnosti

14. júl 2023

Ahojte . Máme 2rocne dieťa ktoré sa zabrat ako každé 🙈v noci nie a nie spať , kojim ho viac krát za noc.
Manzel ten len čaká keď zaspí aby 🙈...a nakoniec je on ten čo prvy zaspí . Hej nemám kedy plniť manželke povinnosti. Jak to zmeniť neviem keďže malý je ozaj hypo .
Dajte nejaké rady ..len nie že k babke dávať spať to nehrozí
Či je to len obdobie ktoré prejde ?

babulkomale
14. júl 2023

Musite byt vynaliezavi a vrznut si v inu dennu dobu. Treba porozmyslat. Urcite necakat na noc, ked viete aka byva. A ano, je to len obdobie, jedno z najnarocnejsich pre vztah.

autor
14. júl 2023

@babulkomale 😂🙈haha no vsak dobre skúsim inak to nejde ha

zuzkaa1991
14. júl 2023

Take dieta ked casto je kojene tak je to zlozvyk nepoviem das 2 3krat aj to je vela sa zobudi v noci by som uz obmedzila len pred spanim alebo odstavit
Nase dieta v takom chodila spat okolo 8 az pol9 ;) alebo ako pise pani vysse cez obedny spánok 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
14. júl 2023

dvojročné nie je už v noci hladné, veď má už príkrmy
daj mu v noci vodu a prestane sa budiť. potrebuje len podudlovať.

joannita
14. júl 2023

Autorka urcite nekrm 2r dieta v noci, 2 rocne dieta by malo prespat celu noc bez mlieka. Je to len zlozvyk.
To teraz nemudrujem, len ma to suvis, budes menej unavena a vyspis sa...

nikpa
14. júl 2023

Dieťaťu v jeho veku počas nočného kojenia akurát ničis zuby, nič viac, žiadne plusy a samozrejme plus k tomu ten váš zničeny sexuálny života. Tak sa zamysli nad tým k čomu vlastne do nočné kojenie vo vašom prípade je...

aiana24
14. júl 2023

Skuste v iny cas, v inom priestore, ked dieta prave dobre spi 🙂 ja by som na tvojom mieste neodstavovala dieta, ak to teba neobtazuje. Len by som skusila poexperimentovat s inymi casmi na tutu mutu, prisposobte sa aj s manzelom tomu, kedy dieta najspolahlivejsie spi 🙂

mabose
15. júl 2023

Moja má rok a pol a papa raz v noci,ale už nebojím,a na tie manželské povinnosti si treba nájsť nejaké čas máme dva deti čaká nás tretie nejako to skĺbiť