Mám dieťa, ale už nie partnera

tinacho
11. mar 2015

Ahojte všetci, neviem či to poznáte a zažili ste, ale ako sa nám narodila malá, mam pocit, že som pre manžela vzduch. Celý deň je v práci a keď príde domov vidí len malú.....tie jeho večné otázky: Čo robila malá? Kedy papala....čo papala....kedy kakala.....koľko spala....bola si s ňou vonku, ale s ňou musíš chodiť vonku/ a ešte stihať ful servis pre neho, keď príde z práce/ ........
Proste už nevládzem. po narodení malej som stratila manžela. .......Keď sa snažím s ním porozprávať, nemá záujem. Stačilo by niekedy tak málo, aby prišiel objal ma dal pusu ako kedysi .........Možno si niektorá poviete, že super manžel keď sa zaujíma o dieťa, ale partnerský život predsa nekončí narodením dieťaťa...či?

srnqqa
29. mar 2015

@timea7 @bordor ešte som chcela napísať, že som z rodiny, kde nie sú funkčné vzťahy a sú závažné zdravotné problémy (ale pomocná ruka je vždy a možno preto mám tú "nekonečnú toleranciu"). Predstavu mám, ako to má správne fungovať, ale hľadám cestu - "bijem" sa s tým, ako som poznačená rodinou, mojimi predstavami, mojou povahou a osobnosťou partnera.

@timea7 vieš, čo je horšie? Keď si ju všimne akurát LEN na tie intímnosti... 😖

srnqqa
29. mar 2015

@timea7 Tiež istotu... 😀 že si ma nebude vážiť tak, ako si zaslúžim 😝 To ja viem, aj som mu povedala, že my sme len rodičia, rodina nie. Za rodinu označil skôr ako mňa a malého človeka, čo mu ešte nie je ani švagrom. Ale nech. Vysvetlila som v inom príspevku, prečo je to takto... A ako kamarát naozaj nie je zlý, je skutočne šikovný, celý nábytok v byte SÁM zmontoval, uprace, povysáva, umyje podlahu, aj čosi navarí, predal chatu, aby dorobil byt... Len tie podstatné priority mi nesedia... Ja stále hovorím - kto chce kam, pomôže si aj sám - a to sa týka aj mňa 😎

blahowoman
29. mar 2015

@tinacho ahoj. Ja nesuhlasim s dievcatami,ze bud rada,ze ma zaujem o dieta. A co ty? Co tvoje pocity,tvoje potreby! Ved si mu porodila dieta. Ma byt laskavy aj k tebe,ma sa hlavne opytat teba ako sa mas,ako sa citis.s cim ti ma pomoct! Toto ja mala a mam pri mojom manzelovi. Takze sa ty neuzatvaraj do seba a nebud spokojna s tym co mas teraz! Neviem jak ti s tym poradit. vsetci radia poropravajte sa,ale viem,ze niekedy to nejde. Riad sa svojimi pocitmi.

timea7
30. mar 2015

@srnqqa no asi si to zhrnula v poslednej vete....

lauricka
11. apr 2015

ved ho objim a daj pusu Ty jemu 😉 a povedz mu, ze Ti chyba manzel. Mnoho muzov sa vobec tak nezaujima o svoje dieta ako ten Tvoj. Tazko povedat, ci je to take zle alebo ci je to celkom fajn. A mozno je to len prechodne, to teraz tak viac preziva, ked mate male babo...

katkazocele
9. sep 2018

@srnqqa Mám rada šťastné ,, vzťahy" kde partneri žijú vedľa sebe nie z lásky ale z chladnej vypočítavosti, veď nezostanem predsa s deckom sama aj keď je to debil, ktorého nemilujem a ani on mňa. 🙂

beky1813
9. sep 2018

@katkazocele ty co mas za potrebu spamovat stare temy?

katkazocele
9. sep 2018

@beky1813 len si čítam diskusie, a rada sa podelím o svoje názory a postrehy 🙂 prečo na mňa reaguješ útočne?

beky1813
9. sep 2018

@katkazocele reagujem len tak, ako ty na zeny v diskusiach

katkazocele
9. sep 2018

@beky1813 nemyslím si že by som v diskusiách útočila na ostatné ženy :( ak áno prepáč

montemotherone
9. sep 2018

@tinacho tak toto je veľmi divné. Úplne chápem že ťa to trápi :-/ Chcelo by to v pokoji porozprávať, urobiť si chvíľku bez dieťaťa, večeru a rozobrať to 🤔