Manželské starosti po pôrode

nyya
23. jún 2011

ahojte babenk.tak ja som otvorila tuto diskusiu preto lebo ako kazda zena po porode ma starosti ohladom manzelstva...su k nam inaksi a niekedy mame pocit ze by sme chceli plakat...je pravda ze sme o nieco citlivejsie ale mali by mat k nam trosku respekt...nemyslite??

p4
23. jún 2011

tak uz som tu...no,akoze moj drahy teraz funi do perin a mna este caka vyvesat pradlo a poumyvat riad. aj som ho prosila ci aspon ten riad nespravi a poslal ma niekam. ☹

nyya
autor
23. jún 2011

tak to ti teda nezavidim...moj drahy spravyl veceru ale ja som umyla riady lebo isiel von z kolegami...a co ho aj ti neposles niekam???

kdezee
23. jún 2011

podla mna (aspon z vlastnej skusenosti) je velmi dolezite aby sa nam chlapi po porode venovali oooooovela viac ako predtym. ja osobne som sa citila taka zranitelna a asexualna (koli porodu a tak) ale nastastie bol moj priatel velmi pozorny a trpezlivy a ani to ze bol pri porode ho nejako extra neznechutilo 😀 a pomaha od zaciatku aj s malym, aj s varenim a upratovanim 🙂

p4
24. jún 2011

@nyya ved som ho aj poslala...mozno aj preto isiel radcej spat. 😀
@kdezee mne praveze chlap stale hovori,ze dobre vyzeram a tak,len skoda ze rozprava iba o tom. tiez mi dost pomahal po porode...v noci pochodoval s malim aj dve hodiny az kym ho neuspal a strazil ho vzdy ked som potrebovala. Dokonca pred tym prisiel domov a prve co isiel umyt riad a vyvesat pradlo...vlastne jedinne co neurobil bolo zehlenie a prebalenie pokakanej plienky,ale tak to chapem....a teraz je to plne naopak. ☹

nyya
autor
24. jún 2011

tak to ja dufam ze ten moj zostane taky aky je ze mi aj pomoze...a nie ze sa zmeni...ale tak ked prisiel vcera vecer domou tak sa mi ospravedlnil ze sa tak ku mne spraval co ma prekvapilo a potesilo...