Môj partner už nechce dieťa

23. jan 2024

Ahojte
Ste tu skusene zeny aj starsie ako ja poradte ako ste presvedcili muzov ktori uz nechceli deti. Mne partner hovoril, ze sa budeme o dietati bavit ked budeme spolu dlhsie. teraz cez vikend mi povedal, ze dieta uz on nechce a dieta so mnou nebude. On je starsi odo mna ma 2 dcery z manzelstva. Ja deti nemam tykaju mi biologicke hodiny. Chcem uz dieta. Velmi ma zobralo, ze ma tak skaredo podlo oklamal. Nechce sa uz o tom ani rozpravat. Nie a hotovo. Moja mama sa mu snazila dohovorit skaredo na nu nakrical nech sa do toho nestara. Tak ona sa moze starat ved som jej dcera a trapi ju, ze sa trapim. A ona chce uz vnucatko. Neda sa s nim hovorit na tuto temu vobec. Keby ste radili, ze nejako ho oklamat tak neda sa. Milujeme sa vzdy len s kondomom a aj tak vzdy vytiahne. Velmi si dava pozor a vzdy si daval. Plakala som a prosila ho a on nechce. Velmi ma to boli, ze svojej manzelke deti urobil a mne nechce ani jedno. Myslim aj moja mama si mysli, ze to jeho starsia dcera ho presvedcila ona ho velmi ovplyvnuje ona je taka svina, ze ona mu to urcite povedala. Poradte mi som v koncoch.milujem ho je super otec chcem aj ja s nim dieta. Mam 33 rokov uz.

taynee
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
23. jan 2024

Vyhodit ta nevyhodi, ale dobre vies, ze mas vypadnut. Nie ona, ale ty. On si uz vybral...dceru.

barny
23. jan 2024

On uz dieta nechcel, bude mat 50 a to malo kto sa da na dieta planovane a ak uz ma, je to velky zavazok

autor
23. jan 2024

Nechcela som rady, ze sas nim mam rozijst.milujem ho neviem si bez neho predstavit zivot.nerozijdem sa s nim. Chcem ho presvedcit nejakym sposobom. Druhe dieta uz nechcel a jeho manzelka chcela tak mali aj druhu dceru. Velmi je to nefer pre mna.

cecilia29
23. jan 2024

Dcéry sú pre neho bohyne ale TY evidentne nie. Nie je dokonalý, lebo nikto nie je dokonalý, a čudujem sa ze po takom klamstve ho môžeš milovať....Ak túžiš po dieťati neskôr budeš ľutovať každú minútu stratenú s ním.

barny
23. jan 2024

Mozno preto je byvala, no tlac na pilu a uvidis mozno budes tam aj ty

reanda
23. jan 2024

chovas sa ako posledna chudera.. dufam, ze sa ti nijako nepodari sa k tomu dietatu dopracovat, kym sa trochu nespamatas, lebo chuda dieta s takou nezrelou matkou

kikushaa
23. jan 2024

Ak sa nechces rozchadzas, tak sa zmier s tym, ze dieta mat nebudes.

natalia2007
23. jan 2024

@reanda to ozaj ty toto niekomu zelas? Ze aby sa nedopracovala k dietatu? A vraj ona sa sprava ako chudera

olimuc
23. jan 2024

Mala by si sa vazne zamysliet nad vlastnym postavenim .. vlastne si len mlada okrasa na …. ale nema v umysle s tebou nic budovat. Byvanie je evidentne jeho, ked ta posle kade tade, ked mu to vyhovuje (alebo dceram) a ked budes moc otravovat posle ta definitivne do teplych krajin. Ked otehotnies len urychlis navrat do svojej detskej izby. Mas prilis vela rokov, na to, aby si verila rozpravkam. Mas 2 moznosti … byt slobodnou matkou s panom dokonalym alebo si najdes partnera, ktory bude stastny s tebou tvorit rodinu … zazracne formulky neexistuju

hradnapani
23. jan 2024

ty si tusim beznadejny pripad. Ale necakaj, ze ti tu budeme radit, ako ho presvedcit. Ziadna normalna zena ti to tu neporadi. Skus sa zamysliet, preco asi.

reanda
23. jan 2024

@natalia2007 hej, zelam, ak sa chce niekto dopracovat k dietatu tymto sposobom, za takych okolnosti, tak ano

marca12
23. jan 2024

To je otras,co zo sebou nechas robit. Dajme tomu,ze to dieta budete mat. To ked pridu jeho dcery,tak sa budes s malickym babatkom pakovat k mame?

autor
23. jan 2024

@barny nie on ju podviedol a ona mu neprepacila. A ani neslo o sex. Ona ho uz podla mna nechcela tak to vyuzila ako dovod na rozvod. On by aj teraz po rokoch za nou utekal ale ona ho nechce ale s dcerami ho manipuluje vo vsetkom oni su tri strigy a on to nevidi

senta_sofia
23. jan 2024

Si velmi, ale velmi naivna. V jeho veku ma z teba super trampolinu, na ktorej si zaskace, ked ma chut a tym to pre neho konci.

reanda
23. jan 2024

boze, snad je toto len vymyslena tema 🙄

sheila121
23. jan 2024

Ešte povedz autorka že ju podviedol s tebou a bude vymaľované

reanda
23. jan 2024

@sheila121 nie, keby to bolo s nou, tak vie, ze o sex slo 😀

zuzi0911
23. jan 2024

Ma 21 r dcéru..predpokladám, že ka teda 40 + .
Áno, žena dokáže niekdy muža presvedčiť, ale závisí aj od veku . Ak už na dospelé dcéry, nečakaj, že zrazu bude chcieť bábätko. Bábätko, ktoré vyžaduje 24/7 . Ktoré plače,boli ho brusko,v noci vstava každú hodinu atď...chce mať už klud si myslím. A navyše každú chvíľu môže byť dedko .
Takže ty sa musíš zariadiť inak ak chceš rodinu.

A ešte...on by sa vrátil k svojej ex keby to išlo a ty vlastne čo od neho čakáš?
To musí byť láska jak hovädo k tebe

sheila121
23. jan 2024

@reanda možno to bola z lásky nevera 😃

palculienka40
23. jan 2024

Toto je dolezita info v ktorej sa rozchadzate. Moj manzel sa kvoli tomu rozisiel s exkou, ktora ho tahala za nos 15 rokov. Mas este cas si najst noveho, on ta zrejme tak nemiluje. Myslim si, ze budes nestastna a ak by si aj otehotnela a on nebide chciet aj tak sa to moze rozpadnut.

natalia2007
23. jan 2024

@reanda akym sposobom? Ved on oklamal ju a ona pri nom zbytocne stracala najlepsie plodne roky zivota.

reanda
23. jan 2024

@natalia2007 ona mu dobrovolne a vedome robi handru.. trhaci kalendar.. a nemieni s tym ani prestat

barny
23. jan 2024

A ty chces s takymto chlapom dieta, to uz ako, komu niet rady tomu niet pomoci, dobruuuu

natalia2007
23. jan 2024

@reanda tak je zamilovana az po usi, to preto. Je vo velmi tazkej situacii. Nevie si predstavit bez neho zivot ale zarovem tuzi po detoch. Velmi tazko jej spravne poradit.

lonely66
23. jan 2024

@sheila121 tak zas, na rovinu.... niektoré dcéry vedia byť fakt riadne svine (ak hovoríme o takýchto prípadoch - podobných autorkinmu).
ale k veci. autorka:
1. tvoja matka sa nemá čo starať do toho, či vy budete alebo nebudete mať dieťa, ak chce vnúča, nech si nejaké adoptuje.
2. tvoj partner ti neklamal, podľa tvojho úvodného príspevku usudzujem, že na začiatku (povedzme v priebehu prvého roku) ti toto naozaj povedal. že bábo neskôr, keď budete dlhšie spolu. zrejme mu nevyhovuješ, keď si to rozmyslel. pravdu? ja byť chlapom, tak tiež s tebou nechcem dieťa. podľa tvojich príspevkov cítiť, že na dieťa "tlačíš" prakticky od začiatku vzťahu. on si už tebou nie je istý, dieťa s tebou nechce. osobne som názoru, že jeho dcéra s tým nemá nič spoločné. on ťa behom 2-3 rokov spoznal a usúdil, že tade cesta nevedie. je pohodlný hľadať si inú partnerku, tak je zatiaľ s tebou. keď ho omrzíš (napríklad večným fňukaním o dieťa), tak si nájde inú.
3. alebo si nájdi iného ty.

miss_foxy
23. jan 2024

No ja tu vidím len tieto riešenia:
1) Keď ho tak moc miluješ a nechceš rozchod tak budeš akceptovať že deti mať s ním nebudeš.
2) Ak sa aj podaril aby si otehotnela, on to pravdepodobne bude brať ako zradu (neakceptovania jeho rozhodnutia) a s veľkou pravdepodobnostou vás s dieťaťom opustí.
3) Opustíš ho, pár mesiacov sa budeš dávať dokopy a nakoniec si nájdeš niekoho kto bude rovnako chcieť rodinu ako ty a budeš šťastná že aj otec tvojho dieťaťa to dieťa miluje, tak ako teba.
Tip odo mňa: zájdi si na pár dní niekam kde budeš sama (aj bez mamky) a premýšľaj v pokoji 🙂
Držím palce 😊

reanda
23. jan 2024

@natalia2007 zamilovanost z cloveka nemusi urobit kus hajzloveho papiera.. nasla si chlapa, co sa s nim zena rozviedla, lebo ju podviedol (samozrejme jej nakecal, ze ani neslo o sex, takze na vine je jeho zena, lebo mu, chudakovi, neodpustila), tri roky ju vodi za nos s dietatom, ale za to tiez nemoze on, chudacik, ale svine jeho dcery, co ho manipuluju.. on to este pre nu dobre 'vybavil', ze ked k nemu pridu, tak ju posle k mame a nevyhodi ju rovno na ulicu.. a ona sa s nim nerozide v ziadnom pripade, ona ho strasne miluje, aj ked vie, ze on by hned utekal naspat za svojou ex, keby ho ona chcela..
ako velmi musi byt clovek 'zamilovany', aby sa dokazal chovat k sebe takto uboho a byt tak sprosto slepy?
ja nemam z duse rada tu vetu, ze niektori ludia by nemali mat deti, ale clovek v takomto dusevnom rozpolozeni - uprimne, nechcela by som byt tym dietatom, co by sa jej narodilo 😝

autor
23. jan 2024

@sheila121 tesi ma, ze sa na mne dobre zabavate. Samozrejme ze ju nepodviedol so mnou. Zoznamili sme sa ked boli 2 roky rozvedeni. On ju ani vlastne nepodviedol len mu ina zena urobila oral. Mal vycitky svedomia tak sa jej po neviem kolkych mesiacoch priznal

lonely66
23. jan 2024

autorka a ešte nejaké drobné rady:
- ak on stavia dcéry na piedestál až tak, že ty radšej odchádzaš z domu, keď ho ony idú navštíviť, kašli na taký vzťah. on ťa nemiluje. alebo možno aj áno, ale je vykakaný zo svojich dcér
- ak by on bežal za bývalou, keby kývla, ako si sa nejak podobne vyjadrila, kašli na taký vzťah, má ťa na háku
- ak napriek tomu všetko prehltneš, lebo ho miluješ (čomu vôbec nerozumiem, či je ešte čo milovať na takom chlapovi), tak si uvedom, že čochvíľa tie tebou nenávidené dcéry budú mať možno deti - jeho vnúčatá. a on sa pôjde za tými deťmi potrhať. a to ti len bude trhať srdce. keď deti tebou nenávidených dcér bude pestovať každý deň a s tebou nechcel vaše vlastné.... rozmysli si, či ti toto stojí za to.