Nemám kamarátky

6. feb 2023

Baby plačem dnes celý deň , som úplne sama na všetko na deti nemám ani kamarátky žiadny spriaznenú dušu tá čo som si myslela že je moja sa na mňa vykaslala , ani sa neozve ani keď ju volám nikam nejde má výhovorky som z toho celého smutná bývam v meste kde naozaj nikoho nemam , manžel dva týždne na výcviku a ja sama nikto sa mi ani neozve nemám sa akým porozprávať jedine sestra a mama :( :( už sa nemám ani komu zdôveriť nič ....

mirkava
6. feb 2023

Máš sestru a mamu, nie si na tom až tak zle. Ja mávam takéto depkovske stavy keď mám PMS 😉

babovka2321
6. feb 2023

Neber to v zlom... Ale nauc sa byt stastna a spokojna v prvom rade sama so sebou, lebo taku kopku nestastia, co sa len potrebuje zdoverovat a ked nemoze, tak place, by som za kamaratku nechcela ani ja.

marca12
6. feb 2023

Zdoverovat sa kamoske? A s cim? Keby si napisala,ze ti chyba pokecanie a zasmiatie sa,beriem. Ale nehladaj si kamosky na zdoverovanie. Nikoho nebavi pocuvat cudzie fnukanie a zdoverit sa mozes len cloveku,ktoremu veris a presvedcil ta o svojej dovere.

kiwi3
6. feb 2023

a nemas skor nejaky iny problem? ved mas manzela, mamu a sestru, to su hned traja blizki ludia. neviem si predstavit plakat, ze nemam kamosku... ved nemam 10. a to fakt kamosku nemam. inak verim, ze vela zien, keby im partner odisiel na 2 tyzdne, tak sa aj mierne tesia, konecne mozu nieco podniknut sami, co sa jemu inokedy nechce (napriklad). okrem toho neverim, ze by si si nenasla, ak kamosku tak velmi chces. preto sa mi to zda taky zastupny problem...

0silvia0
6. feb 2023

Necakaj kto sa ti ozve, ozvi sa prva

sardinka32
6. feb 2023

Len mamu a sestru? Bud vdacna...vies kolko ludi si nerozumie s mamou a surodencami...nerozprávajú sa vobec? Kamarátka na zdôverovanie je skor rarita, by som povedala. Ja mam jednu kamaratku, stretáme sa párkrát do roka, lebo ona je slobodna, bezdetna...ja vydatá s tromi detmi. Mne to bohate stačí, zdôverujem sa len mužovi...ale chápem, kazdý sme iný. Ak chodís do práce, si v kolektívne, tak je to O.K., ved isto nesedís doma cely čas. Keď tak pozvi dáku kolegynu na kávu...mozno casom budete kamosky.

autor
6. feb 2023

Zle som sa vyjadrila možno ani nie tak na zverenie ale na to aby som mohla niekedy s niekým vyjsť von keďže moja mama a sestra sú odomna 70 km ďaleko

luccija
6. feb 2023

Nemáš susedu, kamarátky s deťmi z miesta bydliska?bývalé spolužiačky, kolegyne?
Keď nemáš, tak choď sama cvičiť či niekde kde chodia ženy s niekým si padnes do oka.

januska12323
6. feb 2023

Tak si tie kamošky hľadaj a nie kvôli tomu revať. Napíš vek detí, kde bývaš, niečo o sebe a určite aj tu nejakú nájdeš. ❤️

divokykonik
6. feb 2023

Ja tiež nemám kamarátky, sestru a mamu mám od seba 180 km a som za ne vďačná. S maminou si zavolám pomaly každý večer, pokecám s ňou lepšie ako s 10 kamarátkami. Proste buď vďačná, že máš aspoň mamu a sestru.

mmatta
6. feb 2023

Boli časy, keď som zúfalo túžila mať kamošku....fakt veľmi... spriaznenú dušu...na kávu,na časy slnečné i daždivé....No,po jednom veľkom sklamaní som sa z toho vyliečila. Naučila som sa byť sama so sebou. A to nemám ani sestru ako ty. Človek by mal byť v harmónii sám so sebou. Nikto nevyrieši tvoje problémy,to musíš urobiť sama. A ver mi,ide to;)

dianka555
6. feb 2023

A kamarátka má tiež manžela a deti? Vieš už nemáte 15+ a ste bezstarostné študentky na strednej škole alebo na vysokej škole. Každá už máte svoje starosti, a ak nemá deti tak jej nebude stačiť ísť s tebou na kávu alebo isť ku tebe na návštevu,možno by chcela ísť na diskotéku , celodenný výlet a to sa už nedá, už máš rodinu. Skús si pohľadať kamarátku s deťmi.

mia2906
6. feb 2023

Ja ti poviem len toľko, že buď vďačná za tú mamu a sestru. Môžeš s nimi pokecať aj cez chat, telefón, keď bývajú ďaleko. Ja nemám už ani tú mamu🙁 ale vo svojom okolí som si našla mamičky s podobne starými deťmi s ktorými sa môžem porozprávať o všetkom. A jednu som si našla práve tu na MK.😉