Nemáme čas na sex

anjika42
26. aug 2016

Ja sa chcem opýtať, že po tom, ako sa narodilo dieťa, ako často
máte čas na manželské povinnosti - ja s mužom tak raz za dva
týždne a to som ešte rada - je to normálne, alebo ešte menej niektoré to robíte?
Malý má veľa energie a nechce večer, keď je muž doma, spať ani tých desať minút.

oskvarka
1. dec 2023

@anjika42 nerob si nič z toho že ti dieťa nespí o pol jedenástej..rada dobrá je skúsiť ho dávať cez deň späť skorej aj večer ešte skorej ako padá už a tu hubu to už je neskoro...cez deň by som ho nebudila.. sú žiaľ deti ktoré sú katastrofický spaci a keď máš také prvé je to na porážku..aj ja som mala ...dostala som sa z toho dosť do miernej popôrodné depresie..takže sa hlavne nestresuj tým že si neschopná uspať dieťa ..jednoducho musíš počkať kým z toho vyrastie .. môj v roku a pol začal spávať v noci z mužom a po týždni už vedel aj celú noc prespať a to do roka to bola hotová katastrofa ..sme ho uspavali na striedačku a teda ako ja by som dieťa v postieľke plakať nenechala ..ostatné deti boli úplne ine v tomto .a druhý bol fakt dokonalý...ten spal ako ukážkové dieťa...až som sa bála ci je ok 😂...neboj sa je to len obdobie prejde rychlo